Archiwum wiadomości z dnia: 2015-01-24

 RĘKAWICE ALEGO Z REWANŻU Z LISTONEM IDĄ NA SPRZEDAŻ

Prawdziwa gratka dla kibiców boksu, którzy mają zacięcie kolekcjonerskie i "trochę" odłożonego grosza. Z okazji pięćdziesiątej rocznicy jednej z najsłynniejszych walk w dziejach pięściarstwa, drugiego starcia Muhammada Alego z Sonnym Listonem, na aukcji w Nowym Jorku będzie można kupić rękawice, w których walczył "Największy". Cena ma przekroczyć milion dolarów.


OBÓZ BETERBIJEWA ODMÓWIŁ WALKI Z CHILEMBĄ

Nie dojdzie do walki pnącego się w rankingach wagi półciężkiej Artura Beterbijewa (7-0, 7 KO) z Isaaciem Chilembą (23-2-2, 10 KO). Pojedynek miał być częścią marcowej gali Kowaliow-Pascal, jednak promotor Rosjanina uznał, że pięściarz z Malawi nie stanowiłby dla niego wystarczającego wyzwania.

WSB: PAWEŁ WIERZBICKI PO PORAŻCE Z HRGOVICIEM

Występujący w kategorii super ciężkiej Paweł Wierzbicki - młodzieżowy wicemistrz świata, niewątpliwie jest jedną z naszych nadziei na przyszłość. Wczoraj jednak przegrał w Lubinie z należącym do światowej czołówki Filipem Hrgoviciem w meczu w ramach elitarnych rozgrywek WSB. Już w szatni porozmawialiśmy z naszym reprezentantem o pojedynku oraz najbliższych planach.RIOS vs ALVARADO, CZYLI OSTATNI AKORD TRYLOGII

Może Mike Alvarado (34-3, 23 KO) i Brandon Rios (32-2-1, 23 KO) nie są teraz w gronie najlepszych pięściarzy na świecie, bo obaj z trzech ostatnich swoich walk przegrali po dwie, nie walczą o żaden pas, ale mimo to ich pojedynek zapowiada się na jedną z najciekawszych walk w pierwszym kwartale tego roku.