LUCIAN BUTE NA POKŁADZIE ALA HAYMONA

Wczoraj minęła rocznica od czasu porażki Luciana Bute (31-2, 24 KO) z Jeanem Pascalem. Co słychać w obozie Rumuna z kanadyjskim paszportem? Po drodze zmienił trenera na sławnego Freddie Roacha, gdyby nie kontuzja powróciłby na początku grudnia, teraz zaś zdecydował się na kolejny ważny ruch w swojej karierze.

Media kanadyjskie donoszą, że długoletni mistrz wagi super średniej (9 skutecznych obron pasa IBF), obecnie próbujący swych sił z mniejszym powodzeniem w półciężkiej, stał się kolejnym graczem na rynku, który związał się kontraktem menadżerskim z potężnym Alem Haymonem.

Wciąż nie wiadomo kiedy Bute będzie gotowy na powrót, lecz ten ruch z jego strony już zaczął spekulacje wśród kanadyjskich kibiców odnośnie potencjalnego spotkania z Adonisem Stevensonem, championem organizacji WBC.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Majnus
Data: 19-01-2015 18:39:18 
Bute w pewnym momencie kariery wydawał się talentem na miare domintora swojej wagi lecz okazało się to ułudne i szybko spadł do czołówki swojej wagi z samego szczytu, co prawda to dobry bokser ale są lepsi.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.