Archiwum wiadomości z dnia: 2015-01-15

 


MIKEY GARCIA: NAJLEPSZE PRZEDE MNĄ!

Za 10 dni minie rok od dnia, w którym Mikey Garcia (34-0, 28 KO) ostatni raz pojawił się w ringu. Młodszy brat słynnego trenera z Oxnard nie potrafi dogadać sie z promotorami z grupy Top Rank, ale liczy na to, że wkrótce jego skomplikowana sytuacja się wyjaśni i będzie mógł wrócić do boksowania.
DE LA HOYA NACISKA NA WALKĘ MATTHYSSE vs PROWODNIKOW

Oscar De La Hoya stara się skontrować prężną armię Ala Haymona najciekawszymi i najchętniej oglądanymi walkami, jakie tylko jest w stanie zorganizować. Oczywiście priorytetem nadal pozostaje starcie Alvarez vs Cotto, jednak założyciel i szef stajni Golden Boy Promotions na horyzoncie widzi już inną potyczkę, która może przejść do historii boksu.GUERRERO: JESTEM NA INNYM POZIOMIE NIŻ THURMAN

"Duch" będzie straszyć, a zacznie od Keitha Thurmana (24-0, 21 KO). Niepokonany Amerykanin jest faworytem zaplanowanej na 7 marca walki w MGM Grand w Las Vegas, ale Robert Guerrero (32-2-1, 18 KO) obiecuje, że przekłuje balonik pompowany przez sympatyków jego młodszego rodaka, widzących w nim nawet kandydata do pojedynku z Floydem Mayweatherem Jr.


WILDER O KOLEJNYCH MOŻLIWYCH WALKACH

Deontay Wilder (32-0, 32 KO) rzeczywiście ma dużo do powiedzenia przed sobotnim starciem z Bermane'em Stiverne'em (24-1-1, 21 KO) o należący do Haitańczyka tytuł mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBC. Amerykanin opowiada o swojej przyszłości tak, jakby jego zwycięstwo nad panującym championem było czymś oczywistym. Oto kilka jego nowych pomysłów.

RUBEN GUERRERO WYŚMIEWA THURMANA

Ruben Guerrero, ojciec i trener byłego mistrza świata Roberta "Ducha" Guerrero (32-2-1, 18 KO), jest przekonany, że jego syn bez większych problemów poradzi sobie z Keithem Thurmanem (24-0, 21 KO), w którym wielu upatruje przyszłego dominatora kategorii półśredniej.
PO CHAMBERSIE HELENIUS DLA USTINOWA?

Kolejna ciekawa propozycja dla Aleksandra Ustinowa (30-1, 21 KO). Trwają prace nad walką olbrzymiego Rosjanina z Eddie'em Chambersem, a tymczasem już mówi się o jego kolejnym pojedynku - z szykującym się do powrotu między liny Robertem Heleniusem (19-0, 11 KO).