TALAREK DLA MISZKINIA JAKO WSTĘP PRZED REWANŻEM Z GŁAŻEWSKIM

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej promującej galę w Toruniu w ostatni dzień stycznia, współpromujący ten wieczór Piotr Werner wyjawił nazwisko rywala dla Macieja Miszkinia (15-3, 4 KO).

Co prawda kontrakt jeszcze nie został podpisany, ale jak przyznał Werner - "To już na 99%". Tak oto stojący trochę na zakręcie swojej kariery Maciek spotka na swojej drodze doświadczonego w bojach polsko-polskich Roberta Talarka (8-8-2, 4 KO).

Miszkiń przegrał trzy ostatnie walki i choć zyskał uznanie kibiców po prawdziwej wojnie z Pawłem Głażewskim (23-3, 5 KO), to nie może sobie pozwolić na wpadkę w Toruniu. Tym bardziej, że w razie zwycięstwa w połowie kwietnia podczas gali w Legionowie czeka go prawdopodobnie rewanż właśnie z "Głazem", z którym - delikatnie mówiąc, nie lubią się za bardzo.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: zombi
Data: 09-01-2015 09:11:42 
I w moim odczuciu jest duże prawdopodobieństwo, że przegra czwarty raz:) Ci co szykują rewanż z głażewskim są mało poważni. Już ostatnie przegrane sporo oddalały ten rewanż i czynią go zdecydowanie mniej atrakcyjnym. Po tej walce może całkowicie uciec sens walki miszkin-głażewski 2.
 Autor komentarza: Rollins
Data: 09-01-2015 11:38:30 
Racja. Ten rewanż jest coraz mniej interesujący.
Miszkiń pokazuje,że jest bokserem miernym, Głażewski zawodzi...

Kogo interesuje, kto wyjdzie z tej potyczki zwycięsko?
Nie ma to większego znaczenia.
 Autor komentarza: progresywny
Data: 09-01-2015 12:30:14 
Wydaje mi się, że w rewanżu Głażewski poważniej potraktuje Miszkina, lepiej się przygotuje i wygra. Ostatnia walka Miszkina utwierdziła mnie, że to nie Miszkin był taki dobry a Głażewski słabo przygotowany i lekceważący.
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 09-01-2015 13:10:30 
Kwiecień i polskie Las Vegas to idealna data i miejsce na zorganizowanie tego rewanżu. Obu panom nie wiodło się ostatnimi czasy za dobrze i ta kompromitująca wpadka Głaza przemawia za tym, że to najlepszy czas na doprowadzenie do tego długo wyczekiwanego rewanżu. Pierwsza walka była kapitalna i rewanż również świetnie się sprzeda, bez względu na to, iż obaj ostatnimi czasy nie poczynali sobie zbyt dobrze...

Oczywiście Janusz może twierdzić, że rewanż nie zainteresuje większej publiki, że obaj są miernotami itp. itd.

Ale ja wolę oglądać takie walki niż starcie Polaka z Węgrem czy Słowakiem gdzie wynik znany jest jeszcze przed wyjściem obu pięściarzy do ringu...

@bak
Ja myślę, że Maciek ma patent na Pawła i ta pierwsza ich walka to jednak nie był przypadek. Kibicowałem wtedy Głażewskiemu, ale teraz będę chyba bardziej trzymał stronę Miszkina. Maciek to w porządku gość, nie pastwił się po tej kompromitującej porażce Głażewskiego w Niemczech nad nim choć mi ku temu powody za to jak ten traktował i odnosił się do niego przed ich pierwszą walką. Miszkin to inteligentny, wygadany chłopak, który zna swoje miejsce w szeregu, a boks traktuje poniekąd jako hobby.
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 09-01-2015 13:12:04 
A ten Talarek będzie wymagającym przeciwnikiem. Wbrew temu co sugeruje rekord to tanio skóry nie sprzeda. Matyja i Szeremeta mieli z nim ciężkie przeprawy. Oby Miszkin nie wtopił, bo wtedy to o rewanżu będzie mógł zapomnieć...
 Autor komentarza: progresywny
Data: 09-01-2015 17:03:48 
@Lukaszz

Wie teraz gdzie uderzać ;p
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.