Archiwum wiadomości z dnia: 2015-01-03

 


WILDER-STIVERNE: MALIK SCOTT STAWIA NA DEONTAYA

W połowie marca Malik Scott (37-2-1, 13 KO) w fatalnym stylu poległ po ciosie Deontay Wildera (32-0, 32 KO), który tak naprawdę nie wszyscy są w stanie dostrzec. Uratował jednak swoją karierę w ostatni dzień października, deklasując na wyjeździe Alexa Leapai, niedawnego pretendenta Władimira Kliczki.CHARLES MARTIN WRACA W PIĄTEK

Notowany w pierwszej dziesiątce rankingu federacji WBO i IBF wagi ciężkiej Charles Martin (18-0-1, 16 KO) prowadził ostatnio zagorzałą dyskusję z Eddie Chambersem i wydawało się, że to właśnie "Szybki" może być jego kolejnym rywalem. Tymczasem mocno bijący mańkut z Kalifornii wystąpi już 9 stycznia podczas gali w Cabazon.ADAMEK WŚRÓD NAJWIĘKSZYCH PRZEGRANYCH 2014

"Bleacher Report" opublikował listę dziesięciu pięściarzy, którzy najwięcej stracili w 2014 roku. Trzecie miejsce przypadło byłemu mistrzowi świata dwóch kategorii Tomaszowi Adamkowi (49-4, 29 KO), który w marcu przegrał na punkty z Wiaczesławem Głazkowem (19-0-1, 12 KO), a w listopadzie nie dał rady Arturowi Szpilce (17-1, 12 KO).
DENIS BOJCOW WRÓCI W BERLINIE

Denis Bojcow (35-1, 26 KO) bardzo zawodzi w ostatnich dwóch latach. Przeciągające się kontuzje dłoni, coraz słabsza postawa między linami, w końcu sensacyjna porażka z przeciętnym Alexem Leapai. Ale w stajni Sauerland Event wciąż wierzą, że Rosjanin jeszcze odpali i przynajmniej wróci do formy prezentowanej jeszcze w czasach Universum.

PROMOTORZY RIGONDEAUX MARZĄ O WIELKIEJ GALI NA KUBIE

W związku z ociepleniem stosunków na linii USA-Kuba coraz więcej mówi się o możliwości występu na gorącej wyspie wywodzących się stamtąd gwiazd boksu zawodowego, które opuściły ojczyznę i osiedliły się w USA. Chęć walki przed rodakami zgłaszał już Yuriorkis Gamboa, a teraz to samo robi obóz Guillermo Rigondeaux (15-0, 10 KO).