DENIS BOJCOW WRÓCI W BERLINIE

Denis Bojcow (35-1, 26 KO) bardzo zawodzi w ostatnich dwóch latach. Przeciągające się kontuzje dłoni, coraz słabsza postawa między linami, w końcu sensacyjna porażka z przeciętnym Alexem Leapai. Ale w stajni Sauerland Event wciąż wierzą, że Rosjanin jeszcze odpali i przynajmniej wróci do formy prezentowanej jeszcze w czasach Universum.

Mistrz świata juniorów sprzed dekady, gdy w Korei Południowej wszystkich rywali odprawił przed czasem, zapowiadał się jako gorący prospekt wagi ciężkiej. Pięści nie wytrzymywały jednak mocy uderzeń, Rosjanin poddawał się licznym zabiegom, a przerwy wpływały na niego coraz bardziej destrukcyjnie. Na początku grudnia pokonał wysoko na punkty doświadczonego George'a Ariasa (55-12, 41 KO), lecz znów zaboksował stanowczo poniżej oczekiwań.

Okazją do rehabilitacji będzie kolejny pojedynek. Bojcow pozna nazwisko rywala w ciągu najbliższych dni, ale ma już zaklepany występ 21 lutego podczas gali w Berlinie. Główną atrakcją wieczoru będzie rewanż Abraham vs Smith.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: kapitanbomba
Data: 03-01-2015 20:54:04 
Wacha mu i Srałerland niech Waszkę odkupi, bezie mógł robić galę w Radomiu i Legionowie:)
 Autor komentarza: JenningsFan
Data: 03-01-2015 21:43:19 
Ten to dopiero talent ;)
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 03-01-2015 22:39:53 
Bojcow jest już skończony. Do Kliczki po tej jego kompromitacji z Lepaiem już się nie doczołga. Podobnie zresztą jak Price. Oczywiście mogą walczyć na festynach Sauerlanda. Ale wielkich pieniędzy nie przyjdzie już im powąchać...
 Autor komentarza: JAx00
Data: 03-01-2015 22:42:18 
jak to ktos tu kiedys napisal "szklane pięści" haha :D
 Autor komentarza: przyczajony
Data: 03-01-2015 22:54:31 
Szpilce go dać :)
 Autor komentarza: JenningsFan
Data: 03-01-2015 23:28:03 
Tak, rywal dla Szpilki naprawdę idealny na dodatek bez większego zagrożenia, potem Scott i może wypłata z Kliczko będzie mu dana jeśli sie postara :)
Na rozkładzie tacy rywale jak Boytsov i Scott z pewnością wystarczyły by aby zawalczyć z Klitschenkiem.
 Autor komentarza: Sajnal07
Data: 03-01-2015 23:28:43 
Bojcow w latach 2006-2009 był uważany za najlepszego prospekta i to nie bez powodu,facet był szybki i silny,potrafił składac efektowne kombinacje,widzialem jego walki jak jeszcze boksował w Universum i robil na mnie duze wrazenie,teraz po licznych kontuzjach rusza sie jak słoń i nie jest w ringu nawet w połowie tak aktywny jak kiedyś.
 Autor komentarza: UndeadDog
Data: 04-01-2015 00:39:17 
No ja też myślałem że będzie z niego naprawdę solidny zawodnik i niewykluczone że takim właśnie by był gdyby nie trapiące go non stop kontuzje poważne.
W walce z Lepaiem wyglądał słabo. Dodać należy że chyba mu się skończyła determinacja bo z ciężkiego który sylwetką był naprawdę w czołówce nieźle się spasł (jakby mu nie zależało).
Ale cóż trudno się dziwić skoro gość nie może wejść na wyższy poziom bo trapią go kontuzje.

Niby jest jeszcze młody ale raczej już lepiej nie będzie i Denis zostanie średniakiem Europejskim. Co do Szpulki to jest taka walka dużym ryzykiem bo o ile Arturios mógłby go szybkością zaskoczyć o tyle Boystov potrafi a przynajmniej potrafił bardzo mocno sieknąć i niekoniecznie dobrego strzała by Artek wytrzymał.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.