DENIS LEBIEDIEW WKRÓTCE JEDZIE DO ROACHA

Po świętach i Sylwestrze czasu nie zamierza marnować Denis Lebiediew (26-2, 20 KO). Mistrz świata kategorii cruiser według federacji WBA zaraz na początku nowego roku wybiera się znów za ocean, by trenować pod okiem Freddiego Roacha.

To będzie ich trzeci wspólny obóz. Za pierwszym podejściem odwołano walkę z Guillermo Jonesem, a za drugim rosyjski niszczyciel brutalnie rozprawił się z naszym Pawłem Kołodziejem. Z kim spotka się 28 marca w Moskwie? Tego jeszcze nie wiadomo, bo choć Youri Kalenga (21-1, 14 KO) - champion w wersji tymczasowej, wyraża gotowość, to Wadim Korniłow - menadżer Lebiediewa, póki co nie potwierdza takiej potyczki. Ostatecznie nazwisko pretendenta ma zostać podane w ciągu najbliższych dni.

- Denis zawsze utrzymuje się w formie, ale już rozpoczął lekkie treningi pod kątem walki. A zaraz na początku roku pojedzie do Kalifornii trenować z Roachem - zdradził Korniłow.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: canuck
Data: 25-12-2014 06:52:38 
Ta wiadomosc o Lebedev potwierdza tylko PRAWDE o wspolczesnym boksie, ktora musza w koncu zrozumiec oraz zastosowac czolowi polscy bokserzy zawodowi. Lebedev jest napewno rosyjskim patriota, ale ...

Jak chcesz byc bokserem swiatowej klasy, to musisz "podrozowac" po swiecie aby pracowac z trenerami, menadzerami, sparing partnerami oraz specialistami swiatowej klasy (przygotowanie fizyczne, dietetyka, przygotowanie mentalne, itd. To nie ma niec wspolnego z emigrowaniem czy patriotyzmem!
 Autor komentarza: trucker
Data: 25-12-2014 13:45:24 
chciałbym zobaczyć rewanż lebedieva z marco huckiem....tylko że teraz jak huck odejdzie od sauerlanda to i pleców już nie bedzie miał..sedziowie już mu nie pomogą..lebiediev faworytem jak dla mnie
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 26-12-2014 08:42:12 
Lebiediev to najgrozniejszy cruser..Mysle ze malo ktoremu zawodnikowi bedzie zalezalo na konfrontacji z nim..Ciekawe jakby poradzil sobie z nim Drozd??..takiej walki jednak chyba nie obejzymy;))
 Autor komentarza: Rollins
Data: 26-12-2014 10:52:39 
Jak dla mnie najlepszy cruiser.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 26-12-2014 11:25:43 
fakt grozny Cruser kto wię czy nie najlepszy pod dyskwalfikacjii Gilermo Jonesa.
Fakt że wielu go będzie unikalo z czolówki ma czym udeżyć i grozny dla każdego.
Lebiedev i Drozd mają tego samego promotora wiec do walki nie dojdzie a jak się spotka z Kalengą to wy gra znim na punkty lub znokałtuję
 Autor komentarza: Barkley00
Data: 26-12-2014 13:02:43 
Cruiser chyba pierwszy raz od x czasu robi się ciekawa. A za chwilę na scenę wejdą Usyk i Kudriaszow.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.