Archiwum wiadomości z dnia: 2014-12-24

 


DON KING WYCHWALA ALA HAYMONA

Jak wiadomo już 17 stycznia dojdzie do niezwykle interesującej potyczki o pas WBC wagi ciężkiej pomiędzy Bermane'em Stiverne'em (24-1-1, 21 KO) a Deontay Wilderem (32-0, 32 KO). Będzie to jednak również rywalizacja dwóch wielkich promotorów.


FURY POZNAŁ RYWALA

Jakiś czas temu promotor Frank Warren poinformował, że czołowy pięściarz wagi ciężkiej Tyson Fury (23-0, 17 KO) po zwycięstwie nad Dereckiem Chisorą odniesionym niespełna miesiąc temu najbliższy występ zaliczy 28 lutego na gali w Londynie. Dziś poznaliśmy jego przeciwnika.


TOMASZ ADAMEK: ŚWIĄTECZNE WYZNANIA

- Kończy się rok 2014 i jak wszystko wskazuje na Niebie i na Ziemi, że czas zakończyć moją 15-letnią karierę w boksie zawodowym - rozpoczyna swój świąteczny blog najlepszy polski pięściarz ostatniej dekady, wspaniały Tomasz Adamek (49-4, 29 KO).

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku redakcja BOKSER.ORG składa wszystkim naszym czytelników, pięściarzom, trenerom i promotorom najserdeczniejsze życzenia.


ROK 2014 DLA POLSKICH BOKSERÓW - KTO NA PLUS

To był bardzo trudny i  mówiąc brutalnie, ale jak najbardziej zasadnie  bardzo słaby rok polskiego boksu zawodowego. I choć łatwiej na pewno wymienić tych, którzy w tym roku byli na tarczy, to warto zwrócić uwagę na tych, z którymi można wiązać pewne nadzieje, gdyż dostarczyli publiczności bokserskiej kilku miłych chwil. Są też tacy, których ciężko ocenić, bo mieli zarówno wzloty i upadki, jak np. Masternak czy Sołdra.