Archiwum wiadomości z dnia: 2014-12-22

 


RUIZ JR: WALCZYŁEM Z KONTUZJĄ

Z kiepskiej strony zaprezentował się Andy Ruiz Jr (24-0, 17 KO) w nocy z soboty na niedzielę, gdy walczył w Phoenix z Siergiejem Liachowiczem (26-7, 16 KO). Rywal, choć wypalony, zdołał wyciągnąć młodego Meksykanina na pełny dystans dziesięciu rund, urywając nawet po drodze kilka starć. "Niszczyciel" ma jednak usprawiedliwienie.


WACH: TRENING POKAZOWY MŁODYCH ADEPTÓW W PIASECZNIE

Nie lada atrakcję mieli w miniony weekend młodzi pięściarze w podwarszawskim Piasecznie. Na trening otwarty zawitał Mariusz Wach - udzielając indywidualnych lekcji i korygując postawę wojowników ringowych. Ogromna charyzma i poczucie humoru przełamywało lody nieśmiałości i każdy chciał skorzystać z wskazówek "Vikinga".
TEAM FURY: NIE INTERESUJE NAS WALKA Z HAYE'EM

David Haye (26-2, 24 KO) w przyszłym roku ma powrócić na ring i poszukać dużych walk, z Aleksandrem Powietkinem i Tysonem Furym (23-0, 17 KO) na czele. Obóz tego ostatniego, który pod nieobecność "Hayemakera" wyrósł na główną atrakcję wagi ciężkiej na Wyspach, przyznaje jednak, że potyczką ze starszym rodakiem nie jest zainteresowany.
DARIUSZ SĘK: OD POCZĄTKU OBAWIAŁEM SIĘ SĘDZIOWANIA A NIE RYWALA

- Nie bałem się rywala, bo wiedziałem, że jestem dobrze przygotowany fizycznie i psychicznie. Od początku natomiast bałem się sędziowania i te obawy się potwierdziły  nie ukrywa Dariusz Sęk (21-2-1, 7 KO), który w sobotni wieczór w mocno kontrowersyjnych okolicznościach przegrał na punkty z Robinem Krasniqi. Posłuchajcie jak podopieczny Andrzeja Gmitruka podsumowuje ten występ po kilku dniach.


ŁAPIN: CZEKAMY NA DATĘ REWANŻU Z DROZDEM

Podczas ubiegłotygodniowej konwencji w Las Vegas władze federacji WBC zaakceptowały walkę rewanżową o pas w wadze cruiser pomiędzy Grigorijem Drozdem (39-1, 27 KO) a Krzysztofem Włodarczykiem (49-3-1, 35 KO). Data nie została jeszcze ustalona, ale wiadomo, że pojedynek odbędzie się w przyszłym roku.