PROMOTOR STEVENSONA: MOŻLIWA DRUGA WALKA Z FONFARĄ

Redakcja, Fightnews

2014-12-20

- Tym występem udowodniłem, że mogę znokautować każdego na świecie. Mój rywal nigdy nie był zastopowany, a ja go znokautowałem - stwierdził Adonis Stevenson (25-1, 21 KO), który wczorajszej nocy ułożył do snu Dimitrija Suchockiego (22-3, 16 KO) potężnym lewym krzyżowym.

Sytuacja kanadyjskiego "Supermana" wyklucza go w najbliższych miesiącach ze spotkań z największymi nazwiskami. Z kim więc mógłby się teraz spotkać? Zdaniem Yvona Michela, promotora mistrza świata wagi półciężkiej federacji WBC, poważnym kandydatem jest znów Andrzej Fonfara (26-3, 15 KO), który przegrał z nim na punkty pod koniec maja.

- Wybierzemy na kwiecień najlepszego dostępnego rywala i Adonis postara się znów o nokaut. Na pewno złożymy więc ofertę drużynie Fonfary. Mój zawodnik chce udowodnić, że stać go na zwycięstwo z Polakiem przed czasem - przekonuje promotor championa.

ANDRZEJ FONFARA: SERWIS SPECJALNY

Przypomnijmy, iż Fonfara był w tamtym pojedynku dwukrotnie liczony, ale potem sam zdołał posłać mistrza na deski, zostawiając po sobie świetne wrażenie.