KHAN: BROOK NIE OKAZUJE SZACUNKU, NIE BĘDĘ Z NIM WALCZYĆ

Redakcja, fighthype.com

2014-12-20

Nazwisko Kella Brooka (33-0, 22 KO) najczęściej pada w kontekście rywala Amira Khana (30-3, 19 KO), gdyby "Królowi" nie udało się zakontraktować walki z Floydem Mayweatherem Jr. Pięściarz z Boltonu twierdzi jednak, że nie będzie boksować z rodakiem, dopóki ten nie zmieni swojego zachowania.

- On nie jest na moim poziomie. W ogóle nie chcę z nim walczyć, bo nie okazuje mi szacunku. Gdyby był w porządku, darzył mnie respektem, nie byłoby problemu. W obecnej sytuacji nie zamierzam jednak zaprzątać sobie nim głowy – powiedział 28-latek.

Zobacz też: KHAN: FLOYD NIE CHCE TEJ WALKI

O walce Brytyjczyków mówi się już od dłuższego czasu. Promotor Brooka Eddie Hearn ma nadzieję, że dojdzie do niej latem przyszłego roku na Wembley. W Wielkiej Brytanii byłoby to wielkie wydarzenie, ale Khan żyje nadzieją na międzynarodową ekspozycję w walce z Mayweatherem, która miałaby się odbyć na początku maja.

Pierwszy w kolejce do Amerykanina jest tymczasem Manny Pacquiao (57-5-2, 38 KO). "Money" stwierdził niedawno, że chce się zmierzyć z Filipińczykiem 2 maja. Negocjacje w sprawie historycznego pojedynku trwają.