BETERBIJEW PO RAZ PIERWSZY NAPOTKAŁ PROBLEMY

Artur Beterbijew (7-0, 7 KO) był kapitalnym pięściarzem amatorskim, a teraz pewnie kroczy po laury w boksie zawodowym. Były mistrz świata i Europy, a także dwukrotny olimpijczyk i pogromca samego Siergieja Kowaliowa (26-0-1, 23 KO) dziś po raz pierwszy napotkał na swej drodze problemy i po perfekcyjnym prawym Jeffa Page'a Juniora (15-1, 10 KO) wylądował nawet na deskach w końcówce pierwszej rundy, ale w drugiej sam trzykrotnie doprowadził rywala do liczenia i wygrał przez techniczny nokaut.

Blisko 30-letni Beterbijew ani przez chwilę nie był zagrożony i błyskawicznie doszedł do siebie. Łatwość, z jaką w drugiej odsłonie wykończył przeciwnika, świadczy najlepiej o jego gotowości do walk o wyższą stawkę. Rosjanin, który w boksie amatorskim kilka razy musiał uznawać wyższość genialnego Ukraińca Oleksandra Usyka (6-0, 6 KO) - dziś czołowego cruisera - zapewnia, że już w 2015 roku będzie gotowy do pojedynku o mistrzostwo świata. Jego celem jest oczywiście trzecie zwycięstwo nad "Krusherem" Kowaliowem...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: canuck
Data: 20-12-2014 04:10:01 
Beterbiev dostal bardzo ladna kontre w pierwszej rundzie, no i wyladowal na deskach. Ale napewno nie byl zraniony, tylko bardzo zaskoczony.

Ale pozniej pokazal ogromna sile ciosu, takze mial Page'a trzy razy na deskach. Beterbiev musi nabrac troche wyrafinowania, tak aby nie liczyc tylko na swoja sile. Jak zacznie sie podnosic poprzeczke, to jego przeciwnicy nie beda sie tak od razu przewracac.

Ale miana super punchera nie mozna mu odmowic.
 Autor komentarza: Rollins
Data: 20-12-2014 10:00:44 
E tam problemy. Zlekceważył za bardzo Page'a i po ciosie poleciał na deski. Nie był zamroczony, po prostu stracił równowagę.

Podobnie jak Kowaliow z Caparello.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 20-12-2014 12:45:58 
Za wcześnie na Kovaleva ,chyba na Pascala i Stevsona Choć z racji petardy jeśli fonfara potrafił na deski posadzić Adonisa to bymbardziej Berbitjev byłby wstanie znkaltować Adonisa
Ale na innych z czołówki w 2015 jest gotowy
 Autor komentarza: Barkley00
Data: 20-12-2014 12:53:20 
Trzymam kciuki za Beterbijewa, będzie z Niego mistrz.. LHW jest obecnie jedną z najciekawszych wag, a zawsze przyjemniej jest oglądać "facetów" niż "koguty".
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.