Archiwum wiadomości z dnia: 2014-12-19

 


SĘK NIEZNACZNIE CIĘŻSZY OD KRASNIQIEGO

Dariusz Sęk (21-1-1, 7 KO) okazał się cięższy od Robina Krasniqiego (42-3, 16 KO) na oficjalnym ważeniu przed jutrzejszą galą w Monachium, na której obaj zawodnicy skrzyżują rękawice o dwa regionalne pasy - WBO International i WBA Continental wagi półciężkiej. Polski pięściarz wniósł na wagę 79,2 kg, jego rywal 79,1 kg.
DIABLO CHWALI MASTERNAKA I DELIKATNIE SZCZYPIE SZPILKĘ

Nie tak dawno - gdy Krzysztof Włodarczyk (49-3-1, 35 KO) był mistrzem świata WBC, a Mateusz Masternak (34-2, 24 KO) miał w posiadaniu pas czempiona Europy - dwaj czołowi polscy cruiserzy nie przepadali za sobą i często wbijali sobie szpilki na łamach mediów. Potem obydwaj stracili swe tytuły w walkach z Grigorijem Drozdem (39-1, 27 KO) i dziś darzą się znacznie większym szacunkiem.
DAVID HAYE NA CELOWNIKU ANTONIO TARVERA

Nie dojdzie w tym roku to zapowiadanego tak hucznie powrotu Davida Haye'a (26-2, 24 KO), ale były król kategorii cruiser oraz mistrz wagi ciężkiej trenuje na pełnych obrotach. Teraz propozycję spotkania z nim wysunął Antonio Tarver (31-6, 22 KO), który pokonał dopiero co Johnathnona Banksa.


LUCAS BROWNE CZEKA NA WALKĘ O PAS WBC

Lucas Browne (22-0, 19 KO) na każdym kroku podkreśla, iż jest już gotowy na rywalizację z najlepszymi w wadze ciężkiej. Trochę ograniczony technicznie, za to silny niczym tur Australijczyk ma nadzieję, że dostanie swoją szansę i za kilka miesięcy przyjdzie mu się zmierzyć z mistrzem świata federacji WBC.KOŁODZIEJ: JEST ZAPYTANIE O WALKĘ WACH-FURY

W ostatnich dniach często łączono Mariusza Wacha (29-1, 16 KO) i Tysona Fury'ego (23-0, 17 KO). Promotor Polaka Mariusz Kołodziej zdradził, że rzeczywiście coś jest na rzeczy. - Dostałem wstępne zapytanie na ten temat. Taka walka sprzedałaby się międzynarodowo - powiedział w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".