CO OGLĄDAĆ W FIGHTKLUBIE?

David Lemieux w starciu z Gabrielem Rosado
 
W ramach cyklu HBO Boxing After Dark zapraszamy gorąco na emocjonujący pojedynek w kategorii średniej. Mistrz nokautu, Kanadyjczyk David Lemieux debiutując w niższej wadze podejmie niezwykle twardego wojownika pełnej krwi, Amerykanina Gabriela Rosao. David Lemieux był prawdziwą sensacją wśród prospektów u schyłku ostatniego dziesięciolecia. Zwierzęca siła i nieustanny ciąg na rywala zapewniały mu szybkie i efektowne nokauty. To wzbudzało zachwyty bokserskiego świata, ale jednocześnie zastanawiało, jak Kanadyjczyk zniesie opór bokserów z wyższej półki, którzy przetrwają z nim więcej niż kilka rund.

Tym razem naprzeciw Lemieux stanie dwukrotny pretendent do mistrzostwa świata Gabriel Rosado. “King” jest pewny siebie jak nigdy wcześniej, do pojedynku będzie przystępował po zastopowaniu faworyzowanego Briana Very w pojedynku w formule “BKB”. Premiera gali z Barclays Center w Nowym Jorku już w środę 10 grudnia od 22:00.

Samuele Esposito - Brunet Zamora, sobota 21:00 (NA ŻYWO)

29-letni Samuele Esposito kontra starszy o 11 lat, walczący pod włoską flagą Brunet Zamora. Stawką walki jest interkontynentalny pas federacji IBF w wadze lekkopółśredniej. Faworytem pojedynku wydaje się być broniący tytułu Esposito, który w swoim ostatnim starciu, w sierpniu tego roku, wygrał na punkty z Christopherem Sebire. Zamora z kolei w swoim ostatnim pojedynku pokonał Cristiana Pastariniego. Sobotni wieczór zapowiada się zatem wyjątkowo gorąco!

Nasz patronat medialny: Guzowska i Michalczewski rywalizują dla dobra zwierząt

Rusza II edycja kampanii społecznej „Pięściarze bokserom i nie tylko”. Jej celem jest zwrócenie uwagi na problem nieludzkiego traktowania zwierząt w Polsce. W akcji tym razem biorą udział Mistrzowie Świata w boksie: Iwona Guzowska i Dariusz „Tiger” Michalczewski. Telewizja FightKlub objęła patronat medialny nad akcją.

Podobnie jak w zeszłym roku, w ramach kampanii powstał charytatywny kalendarz, dzięki któremu zostaną zebrane fundusze na zakup karmy dla zwierząt w schroniskach. Tym razem kalendarz jest dostępny w dwóch wersjach: na jednym znajduje się Iwona Guzowska, na drugim „Tiger”, a towarzyszą im urocze pieski należące do Michalczewskiego. Pięściarze stoczą ze sobą charytatywną walkę o to, kto sprzeda więcej kalendarzy ze swoją podobizną.

Więcej o kampanii na: www.oczamififiego.pl

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Barkley00
Data: 09-12-2014 18:09:11 
Fajnie, że Fightklub pokazuje walki bokserskie. Jednak w telewizji ogląda się o wiele lepiej niż w necie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.