Archiwum wiadomości z dnia: 2014-12-03

 PATRYK LITKIEWICZ: NIE BOJĘ SIĘ WYZWAŃ

- Nie boję się wyzwań, stąd walki z Kevinem Bizierem czy Michaelem Trabantem - mówi Patryk Litkiewicz, który spotka się z niepokonanym Krzysztofem Kopytkiem podczas VI edycji Underground Boxing Show w Wieliczce. Podziemna gala odbędzie się 5 grudnia, transmisja w Polsacie Sport.


ZDJĘCIE DNIA: GŁAŻEWSKI I BRAEHMER TWARZĄ W TWARZ

Już w najbliższą sobotę w Oldenburgu dojdzie do walki Pawła Głażewskiego (23-2, 5 KO) z Jurgenem Braehmerem (44-2, 32 KO). Stawką będzie należący do Niemca 'regularny' tytuł WBA wagi półciężkiej. Dziś pięściarze spotkali się na konferencji prasowej i tradycyjnie spojrzeli sobie w oczy. Transmisję z gali przeprowadzi telewizja Polsat Sport.
HUCK LUB HERNANDEZ W MARCU DLA LEBIEDIEWA?

Być może już 28 marca dojdzie do unifikacyjnego pojedynku w wadze junior ciężkiej. Tego dnia na gali w Moskwie wystąpi czempion WBA Denis Lebiediew (26-2, 20 KO). Jego menedżer Wadim Korniłow zdradził, że trwają prace nad tym, aby skonfrontować Rosjanina z którymś z innych mistrzów.PULEW: TEŻ MOGĘ POZWAĆ KLICZKĘ

Kubrat Pulew (20-1, 11 KO) jest spokojny o los sprawy sądowej założonej przeciwko niemu przez obóz Władimira Kliczki (63-3, 53 KO). - Oni nie mają żadnych podstaw, żeby mnie pozywać - mówi Bułgar, który przegrał z Ukraińcem w połowie listopada.
GEALE ROZBIŁ FLETCHERA

W pojedynku czołowych australijskich średnich Daniel Geale (31-3, 16 KO) pewnie pokonał na gali w Sydney Jarroda Fletchera (18-3, 10 KO). Po dwunastu rundach wszyscy trzej sędziowie punktowali 119-108.