SAUNDERS ZE ZWYCIĘZCĄ KOROBOW-LEE JUŻ W LUTYM?

Promotor Billy'ego Joe Saundersa (21-0, 11 KO) Frank Warren ma nadzieję, że jego zawodnik nie będzie musiał długo czekać na walkę o mistrzostwo WBO w wadze średniej. Warren chciałby, aby niepokonany pięściarz zmierzył się ze zwycięzcą potyczki Korobow-Lee już 28 lutego na gali w Londynie.

Wspomniani pięściarze zaboksują 13 grudnia o tytuł zwakowany przez Petera Quillina. Saunders zapewnił sobie prawo do walki z lepszym z nich w niedzielę w nocy, kiedy wypunktował Chrisa Eubanka Jr.

- Zawsze marzyłem o tym, aby być mistrzem świata. Życzę powodzenia Korobowowi i Lee. Faworytem jest Matt, ale nie będę zdziwiony, jeżeli wygra Lee – stwierdził 25-letni Anglik.

Warren chce sprowadzić zwycięzcą grudniowej potyczki do Londynu. Pod koniec lutego na gali w O2 Arena wystąpić ma Tyson Fury (23-0, 17 KO), który czeka na pojedynek z Władimirem Kliczką, a Sauderns powalczyłby podczas tych samych zawodów z Rosjaninem lub Irlandczykiem.

Na razie jednak Anglik odpoczywa i czeka na pojedynek w Las Vegas, ciesząc się przy tym swoim ostatnim zwycięstwem.

- Walka z Eubankiem to było duże wydarzenie. Wywierałem na sobie presję, mówiłem, że zakończę karierę, jeżeli przegramy. Ludzie się dziwili, ale czy przegrana z takim zawodnikiem pozwalałaby mi myśleć o mistrzostwie świata? Pięściarze tej rangi nie mogą ze mną wygrywać – stwierdził.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Rollins
Data: 01-12-2014 13:12:45 
Prawdopodobnie wygra Korobow.

A czy zechce później zawalczyć z Saundersem?
Nie wiadomo, ale raczej powinien. To by była dobra dla niego opcja finansowo.
A Saunders na pewno do pokonania.

Zobaczymy
Nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.