PROWODNIKOW WRACA W MARCU, GARCIA POTENCJALNYM RYWALEM

Rusłan Prowodnikow (24-3, 17 KO) wraca na antenę HBO. Po walce z wypalonym Jose Luisem Castillo (66-13-1, 57 KO), którego zastopował podczas piątkowej gali w Moskwie, Rosjanin ma otrzymać rywala ze znacznie wyższej półki, adekwatnego do zawodów transmitowanych przez amerykańską telewizję.

- Rusłan będzie teraz boksować w Stanach Zjednoczonych. Prawdopodobnie 28 marca wystąpi na HBO. Jeżeli chodzi o przeciwnika, pod uwagę bierzemy Marcosa Maidanę, Danny’ego Garcię i Lucasa Mattthysse – powiedział promotor "Syberyjskiego Rocky’ego" Artie Pelullo.

Starcie z Garcią byłoby dla Rosjanina szansą na to, aby ponownie zostać mistrzem świata wagi junior półśredniej. Prowodnikow posiadał już pas WBO, ale stracił go po czerwcowej porażce z Chrisem Algierim. Garcia dzierży tymczasem tytuły WBC i WBA Super. Amerykanin jest też wymieniany w kontekście kolejnego oponenta Manny’ego Pacquiao (57-5-2, 38 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: SzarmanckiAdorator
Data: 30-11-2014 13:20:20 
Garcia jak najbardziej :p stawiałbym w tej walce na Prowodnikova :D
 Autor komentarza: TonySoprano
Data: 30-11-2014 13:28:09 
Każdą z tych potencjalnych walk biorę w ciemno.Super zestawienia.Ale jednak moim faworytem Rusek by nie był w żadnej z nich.Ale iskry gwarantowane.
 Autor komentarza: SzarmanckiAdorator
Data: 30-11-2014 13:46:56 
Mi sie tam wydaje ze jedynym który byłby faworytem przeciwko rusłanowi jest maidana. I Mathysse i Garcia wydaje mi sie ze polegną w wojnie przeciwko provodnikowi. Algieri widać bylo nie leżał stylowo ruskiemu a mathysse czy garcia sa stworzeni dla provodnikova
 Autor komentarza: TonySoprano
Data: 30-11-2014 13:49:45 
Niby tak,ale z drugiej strony patrząc to Provo jest też stworzony w sam raz dla nich.Typowe walki na wyniszczenie,a każdy z nich to twardziel.
 Autor komentarza: Rollins
Data: 30-11-2014 14:10:32 
Prowodnikow na pewno chętny.
Pytanie tylko, czy któryś z tych rywali zechce wyjść z nim do ringu?

Nie jest to bokser zbyt popularny, a ryzyko porażki bardzo duże.

Dzisiejszy boks zawodowy...
 Autor komentarza: SzarmanckiAdorator
Data: 30-11-2014 14:56:11 
Ja myśle , że zawalczy z matthyse . Garcia bedzie chcial walki z pacmanem albo floydem za dobry bejc a maidana po walkach z moneyem tez bedzie celowal w cos bardziej kasowego i mniej ryzykownego być moze rev z khanem .
 Autor komentarza: tolek78
Data: 30-11-2014 15:35:02 
Mnie tam Prowodnikov jakoś nie przekonuje z tej trójki według mnie każdy z nim wygrywa
 Autor komentarza: Paulpolska
Data: 30-11-2014 16:08:01 
Zapraszam na koniec miesiąca WSZYSTKICH do obejrzenia NAJLEPSZYCH NOKAUTÓW ubiegłego miesiąca !!!
https://www.youtube.com/watch?v=7m4qMCgvSxw

SUBSKRYBUJCIE PO WIĘCEJ
 Autor komentarza: jabol19
Data: 30-11-2014 19:10:24 
Konfidentom śmierć ! GaD1= KONFIDENT ! DaWeed = KONFIDENT

RING POLSKA PRAWDZIWA STRONA O BOKSIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 01-12-2014 00:52:14 
Czy Redakcja może wreszcie wywalić tego spamera o ksywce Jabol19?
 Autor komentarza: starycap
Data: 02-12-2014 10:15:49 
Z Garcią Prowodnikow nie wygra bo to walka boksera z bombardierem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.