Archiwum wiadomości z dnia: 2014-11-28

 ZBIGNIEW RAUBO O REPREZENTACJI (1/2)

Kilka dni temu mieliśmy okazję porozmawiać długo ze Zbigniewem Raubo - selekcjonerem naszej reprezentacji oraz głównym trenerem ekipy Husarii w rozgrywkach WSB. Zapraszamy Was do wysłuchania pierwszej części tego ciekawego i wyczerpującego wywiadu.


CZASÓWKA POLMAŃSKIEGO

Podczas trwającej gali Spartan Boxing Night w Olsztynie kolejne zwycięstwo do swojego rekordu dopisał niepokonany Dariusz Polmański (6-0, 3 KO), który odprawił przed czasem twardego Slobodana Culuma (5-9, 3 KO). Tym samym pięściarz z Brodnicy zdobył pas WBF International wagi półciężkiej.


CHISORA: BĘDZIE ROCK AND ROLL

Już tylko nieco ponad doba dzieli nas od rewanżowego starcia pomiędzy Tysonem Furym (22-0, 16 KO) a Dereckiem Chisorą (20-4, 13 KO). "Del Boy" zapewnia, że żaden z kibiców, którzy zasiądą w sobotni wieczór przed telewizorami, nie będzie zawiedziony. - W ringu będzie rock and roll - mówi.
KTO KOGO TYM RAZEM - W SOBOTĘ REWANŻ FURY vs CHISORA

Już w najbliższą sobotę 29 listopada w hali ExCel Arena w Londynie odbędzie się w końcu rewanżowa bitwa dwóch czołowych brytyjskich zawodników wagi ciężkiej. W starciu, które elektryzuje wszystkich kibiców na Wyspach naprzeciw siebie znowu staną Tyson Fury (22-0, 16 KO) i Dereck Chisora (20-4, 13 KO). Zwycięzca tego pojedynku zawiesi na swoich biodrach pasy mistrza Wielkiej Brytanii oraz Europy, a także zyska możliwość rywalizacji z królem wszechwag, Władimirem Kliczko.BUTE: NIE KOŃCZĘ Z BOKSEM

Lucian Bute (31-2, 24 KO) zapewnia, że nie kończy bokserskiej kariery. Plotki sugerujące, że Rumun zdecydował się zawiesić rękawice na kołku, pojawiły się, gdy pięściarz doznał kontuzji podczas sparingu i musiał się wycofać z zaplanowanej na 6 grudnia walki z Roberto Feliciano Bolontim (35-3, 24 KO).


ZBIGNIEW RAUBO O REPREZENTACJI (2/2)

Kilka dni temu mieliśmy okazję porozmawiać długo ze Zbigniewem Raubo - selekcjonerem naszej reprezentacji oraz głównym trenerem ekipy Husarii w rozgrywkach WSB. Zapraszamy Was do wysłuchania drugiej części tego ciekawego i wyczerpującego wywiadu.

UDANY POWRÓT SAMEŁKI

Efektowny powrót po dwuletniej przerwie zaliczył w Olsztynie Cezary Samełko (3-0-1, 2 KO). 22-latek z Ełku znokautował już w pierwszej rundzie lewym sierpowym Gorana Risticia (1-9, 1 KO).


OPALACH ZWYCIĘŻA PRZED CZASEM

W pojedynku wieczoru gali w Olsztynie Przemysław Opalach (16-2, 14 KO) zwyciężył przed czasem Slavisę Simeunovicia (15-10, 13 KO) zdobywając trzy wakujące tytuły wagi super średniej - WBC Baltic, WBF oraz Międzynarodowego Mistrza Polski.

MICKEY ROURKE ZNOKAUTOWAŁ MŁODSZEGO O POŁOWĘ RYWALA (WIDEO)

W niepoważnym pojedynku będącym przystawką przed walką wieczoru Mickey Rourke (6-0-2, 4 KO) rozprawił się z młodszym o ponad połowę Elliotem Seymourem (1-10, 1 KO). 62-letni hollywódzki gwiazdor fizycznie prezentuje się znakomicie, ale do walki już się niestety nie nadaje. Trochę poganiał się w ringu ze swym rywalem i w drugiej rundzie wykończył go ciosami na korpus, ale nokaut wyglądał na ustawiony, a samych ciosów było w tej trudnej do oglądania potyczce jak na lekarstwo...