GALA W WIELICZCE: POLACY POZNAJĄ RYWALI

Rysuje się powoli rozpiska zaplanowanej na 5 grudnia gali w Wieliczce. Głównym bohaterem będzie Łukasz Janik (27-2, 14 KO) i choć to jeszcze nie "przyklepana" informacja, to jego prawdopodobnym rywalem wydaje się być na tę chwilę Jaidon Codrington (21-4, 17 KO).

30-latek z Nowego Jorku ma kilka cennych zwycięstw, jednak w kategorii super średniej. Z Polakiem zaś zmierzy się w dywizji junior ciężkiej.

Póki co Kamil Szeremeta (8-0, 1 KO) sparuje z Sasunem Karapetyanem (7-1, 2 KO). Obaj również wystąpią pod ziemią. O rywalu Sasuna pisaliśmy wcześniej, a naprzeciw Kamila stanie Jose Yebes (12-5, 5 KO), którego polscy kibice mieli niedawno okazję oglądać podczas gali w Kilonii, gdzie dał bardzo wyrównaną walkę Matthew Macklinowi. Ostatecznie poległ stosunkiem głosów dwa do remisu, lecz pozostawił po sobie doskonałe wrażenie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Krzych
Data: 18-11-2014 18:49:58 
Zmieńcie ten fragment o super średniej, bo to brzmi tak, że wyciągają przeciwnika dla Janika z wagi super średniej, a on tam już przecież nie walczył od kilku lat.
 Autor komentarza: przemyto
Data: 19-11-2014 09:46:25 
Z całym szacunkiem, ten Codrington to jakas pomylka, w kategorii super średniej faktycznie dał kilka fajnych walk i to sie chwali, ale oglądając jego walki z Uzelkowem czy Czakijewem ręce opadają. TO bokser z beznadziejna obroną. Zgodzę się, że Czakijew ma petrde w piesci, ale to co pokazał Codrington w walce z nim to jakas kpina z boksu. Po drugie ma szklana szczeke i kiepską odpornosc. To, że obil paru bumow z rekordem 10-40-2 jak Marsh czy McDonald mogacym pochwalic się rekordem 13-29-2 raczej na kolana nie powala. Fakt pokonał Etienne'a Whitakera i Carla Danielsa bokserów w swoim czasie niezlych. Taka jest smutna rzeczywistosc polskich gal, Janik powinien walczyc z takimi ludzmi jak Kudriaszow, WIlliam Bezerra, bądź Jordan Shimmel, który z tego co pamietam walczy w podobny stylu. Rozumiem, że chodzi o kasę, ale dlaczego nikt nie pomysli o kibicach.
 Autor komentarza: Rollins
Data: 19-11-2014 11:07:29 
przemyto
Kudriaszow?
Przecież on by zakończył karierę Janika.

Kudriaszow jest poważnym kandydatem do dominacji w cruiser. Wg mnie tylko trzeba poczekać aż podrośnie w rankingach. On prawdopodobnie już mógłby walczyć z najlepszymi.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.