KLICZKO: PULEW BYŁ DOBRZE PRZYGOTOWANY

- Władimir jest naprawdę dobrym zawodnikiem, ale przy tym używa różnych brudnych sztuczek - powiedział tuż po porażce Kubrat Pulew (20-1, 11 KO), który nie sprostał Władimirowi Kliczce (63-3, 53 KO) i poległ w piątej rundzie, po drodze aż czterokrotnie zapoznając się z matą ringu w Hamburgu.

Pomimo teoretycznej dominacji, Ukrainiec momentami musiał się sporo napracować na siedemnastą obronę tytułu wszechwag. Po wszystkim docenił klasę pretendenta.

- Trudno było wstrzelić się tym lewym sierpowym. Próbowałem kilka razy, lecz on utrzymywał dystans. W końcu to zagrało i udało się, ale Pulew toczył dobry pojedynek. Ciężko było mi również operować lewym prostym, ponieważ Bułgar okazał się odpowiednio przygotowany do tej konfrontacji - stwierdził champion.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: jabol19
Data: 16-11-2014 07:32:18 
Tak był przygotowany na nokaut..
 Autor komentarza: BeyrootPl
Data: 16-11-2014 07:34:11 
I Kostyra

"Te jego słynne Let's Get Ready To...BUFFER!!!"


WTF?
 Autor komentarza: arpxp
Data: 16-11-2014 08:51:49 
"- Władimir jest naprawdę dobrym zawodnikiem, ale przy tym używa różnych brudnych sztuczek - powiedział tuż po porażce Kubrat Pulew"


Kostyra przetłumaczył to jako "przed pojedynkiem było dużo złych rzeczy". Fajnie by było, gdyby wreszcie tego rozchwianego psychicznie komentatora zwolnili. Słoma z butów wystaje, nic się nie zna na tym sporcie i jeszcze musi kłapać dziobem podczas zapowiedzi Michaela Buffera.
 Autor komentarza: Hangagod
Data: 16-11-2014 09:06:41 
Trzeba uczciwie przyznać, że walka w stosunku do oczekiwań okazała się bardzo fajna. Już pierwszy mocny strzał wprawił Puleva w rytm egzotycznego tańca i moment w którym gość się podnosi i jeszcze na rauszu udaje, że nic mu nie jest - numer ze stanięciem na jedną nogę i wywalenie języka - rozbroił mnie doszczętnie :D Widać było, że Pulev podszedł do tego poważnie, ma też chyba spore ego, ale to taki śmiech przez łzy, bo zaraz padł ponownie. I tutaj ważna sprawa - Kliczko darował mu życie, jakby zastygł w bezruchu, a mógł go spokojnie wtedy skończyć. Dalej też spoko, Pulev się zregenerował, starał coś zrobić, widać było, że chciał się pokazać. No i ostatnia zapowiadała się naprawdę ostro - Pulev puścił fajną kombinację z wysuniętym ciałem do przodu - jednak nie ma żartów - gość idzie po zwycięstwo - pomyślałem. Szkoda, że pod koniec zebrał tak potężne kopnięcie, jakby od muła, czy konia. Strzał był piękny i karzący, jak grom Zeusa, w dodatku Pulev osunął się jak gdyby jego ciało właśnie przyjęło prawdziwy pocisk. I sprawa chyba najważniejsza, która mnie wręcz uderzyła. Nie pamiętam dokładnie w której, Pulev wstaje z desek i nagle Kliczko rzuca się na niego tak wściekle (jak na niego) i zręcznie, niczym duże drapieżne zwierzę - jest już przy nim i obkłada go niemiłosiernie. Czegoś takiego dawno u niego nie widziałem. Czyli jak chce to może. Z takim gościem po prostu nie ma żartów, coś dużego i silnego nagle zaczyna cię gonić i wiesz, że nie wyjdziesz z tego starcia żywy. Teraz bardziej skłaniam się do hipotezy, że Władek mógł spokojnie skończyć Sashę, ale po prostu mu odpuścił. Ta sama dziwaczna bierność, gdy Povietkin był wyraźnie podłączony, a nikt mi nie wmówi, że dopiero od niedawna Władzia nauczyła się jak iść za ciosem :D Puleva chciał zmiażdżyć i zrobił to bez problemu. Ba! Wyglądało to tak, jakby samo się zrobiło, przez przypadek :D Cóż, duży plus dla Władimira, jak gość chce, to potrafi być groźny w całkowitym tego słowa znaczeniu. Za duży, za atletyczny, za szybko/mocno bijący, za rozumny w ringu dla czołówki. Bardziej pozostaje nadzieja, że coś się wydarzy co się normalnie wydarzyć nie powinno. Może jednak Wilder z hiperlucky punchem? :
 Autor komentarza: Clevland
Data: 16-11-2014 09:40:03 
Pulew to żenada.
Jak mógł się dać trafić bezpośrednim lewym sierpem z doskoku ???

Przecież to najbardziej widoczny cios.
Do tego Kliczko to wielki koń, więc jego zamiary widać z daleka.

Pulew sztywny jak zawsze, żadnych uników, rotacji itp...
Przygotował się na ciosy proste a o sierpach zapomniał.

Kliczko mógł tą walkę skończyć w pierwszej rundzie.
Ciągnął dalej dla reklam...
 Autor komentarza: Norbert
Data: 16-11-2014 09:45:12 
SŁOWIANIE rządzą i to mnie cieszy bo słowianie zawsze powinni trzymać się RAZEM a nie dawać się je..ać zachodowi.

W ciągu paru lat słowiański boks totalnie opanuje zawodowy boks
 Autor komentarza: Szymonides22222
Data: 16-11-2014 10:11:00 
Kliczko zdominował Puleva był leprzy i brawa,..obecnie na Kliczke nie ma bata ale niestety wiek robi swoje i niedługo ten nudziaz odejdzie ja płakał nie bede bo jego boks jest strasznie nudny
 Autor komentarza: cut
Data: 16-11-2014 10:35:40 
cleveland wlasnie sobie sam odpowiedziales, cos widac z daleka i tylko z daleka jak sobie na kanapie z chipsami siedzisz, ale jak 115 wytrenowanych kg na ciebie rusza to juz zycie innych koloröw nabiera, ogladaj baw sie podziwiaj, ale takie wujkowe rady po fakcie to bardzo zly nawyk:):).
 Autor komentarza: cut
Data: 16-11-2014 10:38:59 
norbert a trzymac sie razem to znaczy z kim? ukraina bialorus, rosijan federejszyn?, jak narazie to na zachöd jezdzimy pieniadz zarobic, a nie na ukraine, ja wole sie trzymac madrzejszych a nie weselszych.
 Autor komentarza: arpxp
Data: 16-11-2014 10:46:59 
@Norbert

To może cofnij się w czasie i przenieś się do PRLu, wtedy jeszcze były szczęśliwe zjednoczone słowiańskie narody pod banderą ZSRR. Pamiętne czasy dominacji Słowian w boksie zawodowym.
 Autor komentarza: Rollins
Data: 16-11-2014 12:02:47 
- Władimir jest naprawdę dobrym zawodnikiem, ale przy tym używa różnych brudnych sztuczek - powiedział tuż po porażce Kubrat Pulew

Nie rozumiem skąd taka tendencja, żeby nie nazywać rzeczy po imieniu?
Zamiast powiedzieć jasno "faule", coraz częściej mówi się "brudne sztuczki", "nieczyste zagrania" itd.

To samo przecież zawsze tyczyło Hopkinsa.
 Autor komentarza: Rollins
Data: 16-11-2014 12:04:07 
arpxpData: 16-11-2014 10:46:59
@Norbert

To może cofnij się w czasie i przenieś się do PRLu, wtedy jeszcze były szczęśliwe zjednoczone słowiańskie narody pod banderą ZSRR. Pamiętne czasy dominacji Słowian w boksie zawodowym.
*
*
Nie było wtedy Słowian w boksie zawodowym.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 16-11-2014 12:14:39 
Przede wszystkim Fajna emocjonująca w końcu z udziałem Władimira. fajne nokdauny i piękny nokuauty.
Pulew pokazał charakter ale poza momentami zrywów Władmir go Zdominował , W końcu było wiadać agresywnego Władimira widać to było jak w 5 rundzie leżał na deskach i Wład liczył gestykulował żeby wstać.
Pulew dobry cieżki ale cwaniak i cham teksty w stylu że Władimir miał szczeście i że chce rewanżu śmieszne.
I ta żenujący bułgarscy kibice dodatkowo ciesze się Że zawodnik Saderlanda dostłał oklep od Włada!!
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 16-11-2014 12:46:53 
Autor komentarza: Clevland
Data: 16-11-2014 09:40:03

Przecież to najbardziej widoczny cios.
Do tego Kliczko to wielki koń, więc jego zamiary widać z daleka.

troche dziwny post, zobacz jak ten lewy konczacy byl nagly i szybki
 Autor komentarza: un4given
Data: 16-11-2014 12:51:50 
Pulev myslał że Władek będzie bił tylko proste i na to się przygotował. Bezpośrednimi lewymi sierpami z doskosku był zupełnie zaskoczony i nie był na nie przygotowany. Bułgar nie odrobił lekcji i zapłacił za to srogo.
 Autor komentarza: DQPiczko
Data: 16-11-2014 13:29:42 
Mośki od Klinczki!!! W szczególności hangagog. W pierwszej rundzie drugie liczenie było po popchnięciu. Pulev jest odważny w ringu i poza nim, bo mówi jak jest. Tylko psychofani udają, że nie widzą ciągłych fauli i innych brudnych zagrywek Władzi Klinczko.
Imbecylem trzeba być również, żeby twierdzić, że "gdyby chciał, znokautowałby go w 1 rundzie". Otóż chciał, widać, że chciał, ale na swój sposób, czyli z 0% ryzyka. Jak można bredzić, że Władzia przedłuża walkę, skoro wiadomo, że ten gość boi się walki. Im dłużej trwa walka, tym mniej bezpieczny jest Klinczko, to przecież oczywiste. A bezpieczeństwo, to coś co jest dla niego w boksie najważniejsze.
 Autor komentarza: DQPiczko
Data: 16-11-2014 13:39:05 
A poza tym rewanż jest jak najbardziej sensowny. Pulev ma teraz doświadczenie, mógłby lepiej przygotować się pod kątem lewego sierpowego Władzi, bo praktycznie tylko tym wygrał tą walkę. Każdy chyba chciałby zobaczyć tą walkę jeszcze raz.
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 16-11-2014 13:59:32 
DQPiczko, król kretynów. Nie do pobicia.
 Autor komentarza: Hangagod
Data: 16-11-2014 15:09:18 
Oj Piczko hejterze, kozi synu etc. Nie jestem fanem Kliczki, po prostu dał dobrą walkę i obiektywnie to przyznaje. Jaką trzeba być przegraną glizdą, żeby w niedzielę - zamiast spędzić fajnie czas - obskoczyć forum we wszystkich tematach z wczorajszą walką i żałośnie beczeć z frustracji, wypierając wszystkie fakty, po tak ciekawej, jak na Władka, walce. W ogóle, co trzeba mieć we łbie, żeby tworzyć takie chujowe nicki, wyrażające jedynie pogardę dla drugiego człowieka i przede wszystkim; ile trzeba mieć jadu w dupie, żeby naskakiwać na innych ludzi. To jakiś ostateczny objaw frustracji. Tylko nie zrób tak jakiegoś głupstwa czasem, k? Dawno tak Kliczko kogoś nie ośmieszył jak Puleva - co pięknie objawiło się jego niespotykanym dotąd bólem dupska po walce. Zachowanie godne Briggsa, ale po Pulevie się czegoś takiego nie spodziewałem. Kawał zapyziałego boba i tyle. Tak to jest jak się spada z wysokości ego na wysokość umiejętności.
 Autor komentarza: Hangagod
Data: 16-11-2014 15:11:31 
Btw dom wariatów ta strona. Przeżywacie te walki, jakby od tego miały zależeć losy ludzkości - wynalezienie leku na raka, pokój na bliskim wschodzie itp :D
 Autor komentarza: Clevland
Data: 16-11-2014 15:35:50 
@cut
Trenuję boks i wiem co mówię.
Bezpośredni lewy sierp widać jak na tacy.
Wystarczy że w gardę by głowę schował.

Pulew myślał, że Kliczko to tylko proste.

Dziwne że w walce z Wachem Kliczko nie używał sierpów.
Proste wchodziły i spływały po Wachu.

Gdyby jednak sierpem na brodę sięgnął to inaczej by to mogło wyglądać.
Dobrze  że o tej broni zapomniał.
 Autor komentarza: un4given
Data: 16-11-2014 16:07:06 
Clevland

Z Wachem nie używał sierpów albo bił je bardzo rzadko bo nie było takiej potrzeby. Proste wchodziły jak w masło.

Pulev natomiast bardzo ładnie wyłączył lewy prosty Kliczki swoim lewym prostym. Władek nie mógł go tym ciosem ustawic tak jak innych rywali. Stad zaczał bić te lewe sierpy i to już działało bardzo dobrze.

Poza tym ten bezpośredni lewy sierp z doskoku używa wielu dobrych zawodników razem z Mayweatherem na czele który też bije to znakomicie. Tak przeciez posłał na dechy Marqueza.
 Autor komentarza: starycap
Data: 16-11-2014 18:09:55 
Oj piczko kozi synu,co trzeba mieć we łbie,żeby tworzyć takie ujowe nicki wyrażające pogardę dla drugiego człowieka -no co trzeba mieć aby coś takiego tworzyć a raczej czego trzeba nie mieć-mózgu i to właśnie odkrywa jako wielką prawdę nieświadomej tłuszczy wielki komentator Hangagod za co jesteśmy wdzięczni i czekamy z niecierpliwością co jeszcze wymyśli i przekaże ten kulturalny gość.
 Autor komentarza: Hangagod
Data: 16-11-2014 18:30:56 
Rozumiem, że gdy ktoś cię obrazi, to stoisz i się ładnie uśmiechasz, może nawet serdecznie machasz dłonią ;d Śmiech.
 Autor komentarza: Rollins
Data: 16-11-2014 22:17:08 
DQPiczkoData: 16-11-2014 13:29:42
Mośki od Klinczki!!! W szczególności hangagog. W pierwszej rundzie drugie liczenie było po popchnięciu. Pulev jest odważny w ringu i poza nim, bo mówi jak jest. Tylko psychofani udają, że nie widzą ciągłych fauli i innych brudnych zagrywek Władzi Klinczko.
Imbecylem trzeba być również, żeby twierdzić, że "gdyby chciał, znokautowałby go w 1 rundzie". Otóż chciał, widać, że chciał, ale na swój sposób, czyli z 0% ryzyka. Jak można bredzić, że Władzia przedłuża walkę, skoro wiadomo, że ten gość boi się walki. Im dłużej trwa walka, tym mniej bezpieczny jest Klinczko, to przecież oczywiste. A bezpieczeństwo, to coś co jest dla niego w boksie najważniejsze.
*
*
W pełni popieram i się zgadzam.
Nie chciałem już o tym pisać, żeby nie wszczynać dyskusji.
Żenujące jest to, jak ludzie udają, że nie widzą.
 Autor komentarza: Hangagod
Data: 17-11-2014 00:08:02 
Zgadzasz się z zaklinaniem rzeczywistości? Po pierwszym mocnym strzale Pulev osunął się jak szmata. Drugiego pchnięcia nie liczę, bo nie ma znaczenia, po nim Pulev nadal był mocno nie świeży. Gdyby Władek ruszył swoje bycze dupsko - jak w późniejszych rundach - wystrzeliłby go z kapci. Pewne jak amen w pacierzu. Zamiast tego świadomie stanął, przewracając swoimi długimi łapami, jakby do rytmu, dając czas na dojście do siebie Pulevowi. Ale wiadomo nie od dziś dlaczego Kliczko odpuszcza swoim rywalom, tym bardziej w pierwszej rundzie. W późniejszych rundach widać dokładnie, że jak Kliczko ma kaprys, to rusza z pełną zaciekłością - wtedy Pulev nie wiedział gdzie uciekać. Niech się gość cieszy, że nie poniósł jakiegoś poważnego uszczerbku na zdrowiu. 2+2=/5.
 Autor komentarza: Hangagod
Data: 17-11-2014 00:18:47 
Ale serio, strasznie to przeżywacie :D Niepojęte jest dla mnie, żeby wczuwać się - w coś tak błahego z punktu widzenia całokształtu ludzkiego życia - jak boks, tym bardziej marnując czas na forum pisząc i śledzić te wszystkie wątki z uporem maniaka. Spoko, można rzucić okiem, napisać komentarz, lub dwa i wrócić do normalnych zająć, ale żeby obskoczyć dosłownie wszystkie tematy z płaczem i pretensjami do całego świata, bo rezultat walki dwóch gostków walczących dla grubej kasiory z której nie skapnie nikomu nawet grosik, okazał się taki a nie inny ;d
 Autor komentarza: starycap
Data: 17-11-2014 16:30:46 
Hangagod
Bardzo słusznie waść gada -po co waść marnuje czas.
Ale waść rzuca okiem ,pisze CUŚ, i wraca do NORMALNYCH zajęć.
No i gra waść w ten sposób decydenta tego forum.
Nic tutaj beze mnie ja tu jestem KTOŚ-prawda ?
 Autor komentarza: Hangagod
Data: 17-11-2014 16:37:03 
Tym się różnimy, że ja w nic nie gram i nie zamierzam, za to WAŚĆ :D gra jak widzę rolę życia. Pozdrawiam.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.