ROBERT PARZĘCZEWSKI ZAWODNIKIEM TYMEX BOXING PROMOTION

Niepokonany na zawodowych ringach Robert Parzęczewski (6-0, 3 KO) został nowym pięściarzem grupy Tymex Boxing Promotion.

21-letni bokser z Częstochowy wśród zawodowców zadebiutował w swoim rodzinnym mieście w marcu 2013. Do tej pory stoczył sześć zawodowych pojedynków - warto dodać, że wszystkie wygrał. Jest posiadaczem pasów Międzynarodowego Młodzieżowego Mistrza Polski, a także międzynarodowego tytułu WBF. W grupie Mariusza Grabowskiego zawodnik ten zadebiutuje już 12 grudnia na gali "Windoor Boxing Night", organizowanej przez grupę Tymex Boxing i Global Boxing. Głównym wydarzeniem gali w Radomiu będzie pojedynek Mariusza Wacha (28-1, 15 KO) z Travisem Walkerem (39-12-1, 31 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 14-11-2014 21:37:15 
Dla mnie grupa TYMEX BOXING PROMOTION to aktualnie czwarta sila w Polsce po SKP, Babilonie i AG Promotion (kolejność nieprzypadkowa). A wspólpraca z Global Boxing może wyjść grupie pana Grabowskiego tylko na dobre. Oby tylko nie zabraklo zapalu i wszystko szlo w dobrą stronę! W jakimś wywiadzie slyszalem, że są plany na powstanie GYMu w którym zawodnicy TYMEX wspólnie by trenowali. W grę zdaje się wchodzi wlaśnie Radom bądź Warszawa.
 Autor komentarza: Jackass
Data: 15-11-2014 00:16:07 
To Robert był wolnym zawodnikiem czy jak?
 Autor komentarza: lewysierp123
Data: 15-11-2014 11:09:41 
TYMEX BOXING PROMOTION ROZWIJA SIE W BLYSKAWICZNYM TEPIE, Już z kolei to drugi dobry zawodnik w stajni Mariusza Grabowskiego. Zobaczymy co pokażą zawodnicy w dalszych swoich pojedynkach :) Na dzień dzisiejszy są to początki kariery tych zawodników .Interesującym zawodnikiem jest Wrzesiński i Brodnicka widzę w nich przyszłość BOKSU - trzymam kciuki.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.