Archiwum wiadomości z dnia: 2014-11-08

 


STIEGLITZ ZAGROZIŁ ODWOŁANIEM WALKI ZE STURMEM

Gdy polscy kibice emocjonują się walką Adamek-Szpilka, oczy niemieckich zwrócone są na Stuttgart, gdzie dziś wieczorem zmierzyć się mają Felix Sturm (39-4-2, 18 KO) i Robert Stieglitz (47-4, 27 KO). Na kilkanaście godzin przed pojedynkiem pojawiło się jednak zagrożenie, że w ogóle do niego nie dojdzie.


KONKURS TYPUJ Z BOKSER.ORG - WYGRAJ BON NA ZAKUPY ZA 300 zł

Zapraszamy do udziału w konkursie dla zarejestrowanych czytelników BOKSER.ORG. Polega on na właściwym wytypowaniu wyniku walki Tomasz Adamek (49-3, 29 KO) kontra Artur Szpilka (16-1, 12 KO), która dziś odbędzie się na gali w Polsat Boxing Night w Krakowie. Zwycięzca konkursu otrzyma bon o wartości 300 zł na zakupy w sklepie internetowym Ring22.pl.


MICHAŁ CHUDECKI: PRZYGOTOWANIA DO WALKI Z SYROWATKĄ

Kto wie czy od strony sportowej najciekawszą walką dzisiejszej gali Polsat Boxing Night nie będzie starcie Michała Chudeckiego (10-0-1, 3 KO) z Michałem Syrowatką (10-0, 2 KO). My w ostatnich dniach przygotowań "TNT" gościliśmy na jego obozie. Zobaczcie więc jak prezentował się na tarczy brata i trenera w jednej osobie. Kto Waszym zdaniem zwycięży?
ADAMEK-SZPILKA: DUŻE PIENIĄDZE DLA OBU

Pojedynek Tomasza Adamka (49-3, 29 KO) z Arturem Szpilką (16-1, 12 KO) rozgrzewa do czerwoności polskich kibiców. Prawdopodobnie sprzedaż przyłączy PPV będzie rekordowa, popłynie spora kasa dla organizatorów, ale również i dla głównych bohaterów Polsat Boxing Night.ADAMEK-SZPILKA: TYPUJE PAWEŁ SKRZECZ

Ilu ludzi, tyle opinii. Ale Paweł Skrzecz wie naprawdę sporo o Arturze Szpilce (16-1, 12 KO), bo przecież przez lata pomagał Fiodorowi Łapinowi w jego szkoleniu. Jak on widzi dzisiejszą walkę swojego dawnego podopiecznego z Tomaszem Adamkiem (49-3, 29 KO)? Zapraszamy.
DROZD: KOWALIOW ZASTOPUJE HOPKINSA

Grigorij Drozd (39-1, 27 KO) nie ma wątpliwości - Siergiej Kowaliow (25-0-1, 23 KO) pokona nadchodzącej nocy Bernarda Hopkinsa (55-6-2, 32 KO) i zunifikuje pasy w kategorii półciężkiej. Pogromca Krzysztofa Włodarczyka twierdzi nawet, że jego rodak wygra przez nokaut.
ADAMEK-SZPILKA: TYPUJE TRENER KADRY, ZBIGNIEW RAUBO

To już nawet nie godziny, to już tylko minuty kiedy do ringu w Krakowie wyjdą Tomasz Adamek (49-3, 29 KO) oraz Artur Szpilka (16-1, 12 KO). O typy na walkę poprosiliśmy bardzo dużo osób, lecz na koniec zostawiliśmy Wam wypowiedź i opinię nowego trenera Husarii w rozgrywkach WSB oraz selekcjonera naszej męskiej reprezentacji - pana Zbigniewa Raubo. Posłuchajcie jak on sobie wyobraża dzisiejszy pojedynek.


ALGIERI SPOTKAŁ SIĘ Z PRAWDZIWYM ROCKYM

Przebywający na Filipinach Manny Pacquiao (56-5-2, 38 KO) nie mógł wziąć udziału w czwartek udziału w konferencji prasowej w Los Angeles, ale jego rywal Chris Algieri (20-0, 8 KO) i tak nie mógł narzekać na brak wrażeń. Amerykanin spotkał się z Rockym - Sylvestrem Stallone'em.


WIDEO: AMATORSKA, REMISOWA WALKA ARTURA SZPILKI!

Pokazywaliśmy Wam już jedną amatorską walkę Artura Szpilki (16-1, 12 KO) z Arturem Lazarianem (Łazarianem), który trenuje w klubie TIGER Boxing CLUB w Krakowie. Tamten pojedynek przegrał. Teraz prezentujemy ich drugie starcie - tym razem remisowe. Oglądajcie, bo takiej perełki nie zobaczycie nigdzie indziej!
LEBIEDIEW: JEDYNA SZANSA KOWALIOWA TO NOKAUT

Mistrz WBA w wadze cruiser Denis Lebiediew będzie w nocy mocno kibicować swojemu rodakowi Siergiejowi Kowaliowowi (25-0-1, 23 KO), który w Atlantic City skrzyżuje rękawice z Bernardem Hopkinsem (55-6-2, 32 KO). Starszy z Rosjan twierdzi, że zwycięstwo nad Amerykaninem jest możliwe, ale tylko przez nokaut.
ADAMEK-SZPILKA: TOMEK ZACHOWUJE SPOKÓJ

- Jeśli się plujesz i mówisz coś na kogoś, to znaczy, że się denerwujesz, a ja zawsze pozostaję spokojny - powiedział nam już po ceremonii ważenia Tomasz Adamek (49-3, 29 KO), który za kilkanaście godzin skrzyżuje rękawice z Arturem Szpilką (16-1, 12 KO). Posłuchajcie naszej krótkiej rozmowy z mistrzem świata dwóch kategorii.