Archiwum wiadomości z dnia: 2014-11-07

 


PROKSA-SULĘCKI: TYPUJE DARIUSZ SĘK

Kibice rozgrzani do czerwoności. Już jutro gala Polsat Boxing Night, a podczas niej między innymi walka Grzegorza Proksy (29-3, 21 KO) z Maciejem Sulęckim (18-0, 3 KO). O typ na przebieg i wynik pojedynku poprosiliśmy innego polskiego pięściarza - Dariusza Sęka. Oto co na powiedział.


ADAMEK-SZPILKA: WIDEO Z CEREMONII WAŻENIA!

Za nami ceremonia ważenia przed jutrzejszą galą Polsat Boxing Night. W głównej walce naprzeciw siebie staną Tomasz Adamek (49-3, 29 KO) oraz Artur Szpilka (16-1, 12 KO). Popularny "Góral" wniósł na skalę 102,6 kilograma, natomiast "Szpila" 101,2 kg. Zobaczcie jak obaj prezentowali się na tej ceremonii!


PROKSA: SULĘCKI, A POTEM SAUNDERS LUB EUBANK

Grzegorz Proksa (20-0, 11 KO) jest przekonany, że w sobotę na ringu w Krakowie pokona Macieja Sulęckiego (18-0, 3 KO) i wróci do rywalizacji z europejską czołówką wagi średniej. Na liście życzeń "Super G" są m.in. Billy Joe Saunders i Chris Eubank Jr, którzy 29 listopada zmierzą się na gali w Londynie.PROKSA-SULĘCKI: WIDEO Z WAŻENIA

Zarówno Grzegorz Proksa (29-3, 21 KO) jak i Maciej Sulęcki (18-0, 3 KO) prezentowali się dziś wybornie pod względem fizycznym podczas ceremonii ważenia. Obaj też zgodnie zanotowali 73,7 kg. Teraz zobaczcie na własne oczy w jakiej są formie na dobę przed tak wyczekiwanym starciem.

KOWALIOW CIĘŻSZY OD HOPKINSA (WIDEO)

49-letni Bernard Hopkins (55-6-2, 32 KO) i Sergiej Kowaliow (25-0-1, 23 KO) zmieścili się w limicie kategorii półciężkiej podczas oficjalnej ceremonii ważenia przed ich jutrzejszą unifikacyjną walką. Stawką pojedynku będą należące do "B-Hopa" tytuły WBA i WBC oraz pas WBO, który dzierży Rosjanin. Gala odbędzie się w Boardwalk Hall w Atlantic City.ADAMEK - SZPILKA: KLUCZE DO WYGRANEJ

Kiedy usłyszałem, że na gali Polsat Boxing Night 3 ma się odbyć walka Adamek-Szpilka, w roli faworyta od razu postawiłem naszego byłego mistrza świata dwóch kategorii. Potem prasa rozpisywała się o niepoważnych przygotowaniach "Górala" i niesamowitej determinacji "Szpili", który w krótkim czasie zbudował atletyczną sylwetkę, jakiej nie prezentował nawet w okresie występów w wadze junior ciężkiej. To w połączeniu z rewelacjami o nowatorskich (na polskie warunki) metodach treningowych skłoniło mnie to wysnucia wniosku, że mogłem pospieszyć się z prognozą, że Adamka czeka łatwe zadanie.