HUNTER: WARD WKRÓTCE WRÓCI, GOŁOWKIN BĘDZIE MUSIAŁ POCZEKAĆ

Virgil Hunter, trener Andre Warda (27-0, 14 KO), który od 2012 roku stoczył zaledwie dwa pojedynki, twierdzi, że wyczekiwany powrót pięściarza między liny jest coraz bliżej. - Spodziewam się, że wkrótce znowu zobaczymy go w ringu - powiedział.

Szkoleniowiec podkreśla, że w pierwszej walce po kolejnej długiej przerwie 30-latek prawdopodobnie nie będzie boksować z nikim ze ścisłej czołówki czołówki.

- Andre pozostaje w formie, nie ma złych nawyków, nie lata po ulicach, nie imprezuje. Jeżeli jednak mamy działać po mojemu, chcę, aby najpierw złapał rytm, a dopiero potem ruszył do większych wyzwań – wyjaśnił.

HBO CHCE WALKI WARD-GOŁOWKIN

Owym większym wyzwaniem może być starcie z siejącym postrach mistrzem wagi średniej Giennadijem Gołowkinem (31-0, 28 KO). Według wielu obserwatorów Ward jest jedynym zawodnikiem z przedziału wagowego 154-168 funtów, który może pokonać Kazacha.

- Gołowkin to wspaniały zawodnik, cały czas to udowadnia. Jego promotorzy wykonują świetną pracę, doskonale go promują. Mówią, że mają plany w wadze średniej, tak samo jak my w super średniej. Obaj pięściarze powinni kontynuować swoją wędrówkę, a może kiedyś rzeczywiście się spotkają. Myślę, że to kwestia półtora roku, może dwóch lat – stwierdził Hunter.

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Adih4sh
Data: 06-11-2014 09:13:06 
Ward nie traci formy mimo zmniejszonej częstotliwości występów. Coś w tym jest...skoro deklasuje innego dobrego pięściarza.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.