II KOŚCIERSKI BOXING SHOW 2014

Redakcja, Informacja prasowa

2014-11-03

W najbliższy weekend czekają nas nie lada emocje w boksie zawodowym, a po nich 9 listopada o godz. 17:00 w hali "Sokolnia" w Kościerzynie odbędzie się gala boksu olimpijskiego organizowana przez chojnicki "Gruchała Team" - współorganizowana przez klub "Wilk" Kościerzyna, pod nazwą "II Kościerski Boxing Show”. Gośćmi honorowymi będą medalista olimpijski Hubert Skrzypczak i posiadacz pasa WBO Inter-Continental Krzysztof Głowacki.

Gala odbędzie się w formie meczu bokserskiego pomiędzy drużynami Śląska i Kaszub czyli "Jawor Team" Jaworzno i "Wilk" Kościerzyna wspomagani klubami partnerskimi. Tym razem organizatorzy postawili na walki olimpijskie, które prowadzone będą zgodnie z wymogami Polskiego Związku Bokserskiego.

Podczas walk zaprezentują się medaliści mistrzostw Polski w każdej grupie wiekowej - tak więc zobaczymy jeden pojedynek kobiet pomiędzy Fimsak Klaudią a aktualną wicemistrzynią Polski Natalią Narloch. Wystąpią zawodnicy z Kościerzyny na czele z multimedalistą turniejów międzynarodowych, dwukrotnym mistrzem Pomorza Patrykiem Chrapkowskim. Łącznie przewidziano 10 walk olimpijskich.

Dla publiczności prócz zmagań pięściarskich zapewniono przerywniki artystyczne w wykonaniu lokalnych grup: "Insomnia" i "Braterstwo Stylu". Ilość miejsc jest ograniczona. Start niedziela, 9 listopada o godzinie 17:00. w Hali Widowiskowo - Sportowej "Sokolnia" w Kościerzynie. Bilety w cenie 20 zł trybuna i 40zł przy ringu dostępne w sklepie przemysłowym "Kros" w Kościerzynie.