OBÓZ PROWODNIKOWA TŁUMACZY SIĘ Z WALKI Z CASTILLO

Wielu kibiców dziwi się obozowi Rusłana Prowodnikowa (23-3, 16 KO), który zgodził się na walkę znajdującego się w kwiecie wieku Rosjanina z podstarzałym i wypalonym Jose Luisem Castilo (66-12-1, 57 KO). Współpracownicy "Syberyjskiego Rocky'ego" zapewniają jednak, że pojedynek z Meksykaninem to w tej chwili najlepsza z możliwych opcji.

- Mogę potwierdzić, że do tej walki dojdzie. Złożyliśmy oferty kilku renomowanym zawodnikom, ale nikt się nie zgodził, mimo dobrej wypłaty. Zostaliśmy więc z pięściarzami typu Castillo czy Julio Diaz. Obóz Rusłana wybrał tego pierwszego, ponieważ ma większe nazwisko. Sugerowałem, aby pójść inną drogą, ale oni zdecydowali się walczyć z Jose Luisem. Z powodu morderczego uderzenia Rusłana tak naprawdę mało kto jest gotowy z nim boksować – powiedział reprezentujący Prowodnikowa Artie Pelullo z Banner Promotions.

Walka Prowodnikow-Castillo ma się odbyć 28 listopada podczas gali w Moskwie.

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Rollins
Data: 28-10-2014 17:23:37 
Dla Rusłana to z całą pewnością dobra reklama (nie jest on zbyt znany). Prawdopodobnie faktycznie nikt z nim nie chciał walczyć. Pasa już nie ma, tak że mało atrakcyjny, szczególnie, że może buzię mocno porozbijać, a na pewno by bolało.
Podobnie miał przecież Lebiediew swego czasu (walka z Royem).
Podobnie ma teraz Diablo.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.