GARY SHAW: NIECH WILDER I STIVERNE NIE MYŚLĄ O KLICZCE

Pod koniec tego bądź zaraz na początku przyszłego roku ma nareszcie dojść do potyczki mistrza świata wagi ciężkiej Bermane'a Stiverne'a (24-1-1, 21 KO) z Deontay Wilderem (32-0, 32 KO). Szczegóły i data wkrótce. Oba obozy mówią też, że potem chętnie podejmą rękawice rzuconą wcześniej przez Władimira Kliczkę (62-3, 52 KO), jednak Gary Shaw studzi te nastroje i przypomina o zobowiązaniach wobec rozporządzeń WBC.

Promotor Bryanta Jenningsa (19-0, 10 KO) domaga się, by zwycięzca walki Stiverne vs Wilder zmierzył się w kolejnej obronie pasa z następnym w kolejce rankingu pogromcą naszego Artura Szpilki. Takie były zresztą wcześniejsze ustalenia, a pięściarz z Filadelfii zapewnił sobie taki status punktową wygraną nad mocnym Mike'em Perezem.

- Sporo słyszę, że Wilder bądź Stiverne potem mogą spotkać się z Kliczką, ale przecież władze WBC wyznaczyły już lepszego z tej dwójki do potyczki z Bryantem. I nie ma innej opcji. Nowy bądź stary mistrz WBC po prostu będzie musiał w kolejnej walce wyjść naprzeciw Jenningsa. Niech lepiej nie skupiają się więc na Kliczce, tylko na tym, jak sobie poradzić z moim zawodnikiem - powiedział Shaw.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: tolek78
Data: 27-10-2014 17:41:52 
Walki unifikacyjne są wyżej stawiane od obowiązkowych obron,więc Shaw nic nie będzie mógł zrobić.Tylko wątpię aby obojętnie czy Wilder czy Stiverne dążyli do potyczki z Kliczko zbyt duże ryzyko utraty pasa
 Autor komentarza: Jabba
Data: 27-10-2014 18:34:43 
Stiverne byłby bardziej chętny na walkę z Kliczko niż Wilder, w mojej opinii, ale zblokuje go pewno Don King. Jennings napewno byłby chętny na walkę z Kliczko ale to gwarantowany wpiernicz więc wątpię żeby HBO oddało swojego jedynego amerykańskiego mistrza HW na pastwę 'nudziarza' z europy. Wilder to sam nie wiem bo koleś jest tak nie sprawdzony, że tak naprawdę nic nie można powiedzieć.
 Autor komentarza: KapralWiaderny
Data: 27-10-2014 19:41:39 
A co to za nowe porządki ze po obowiązkowej obronie jest........kolejna obowiązkowa obrona !!! lool
 Autor komentarza: JenningsFan
Data: 27-10-2014 19:42:51 
Kliczko będzie chciał uniknąć Bryanta bo wie że przegra, a Wilder bądź Stiverne mają wpierw zostać oklepani przez Jenningsa który jest pretendentem, proste.
 Autor komentarza: KapralWiaderny
Data: 27-10-2014 20:10:34 
Liczą na pas który w negocjacjach z Kliczkiem zapewniłby lepszy hajs. Bez paska to Kliczko funduje oklep za max bańke.
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 27-10-2014 20:34:43 
ten pas będzie blokowany jak się tylko da . Szkoda, że stary Klik go zwakował
 Autor komentarza: starycap
Data: 27-10-2014 20:43:03 
JenningsFan-Kliczko będzie chciał uniknąć Bryanta bo wie ,że przegra-to nowa teoria kółka różańcowego czy takie sobie pierdum ?
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 27-10-2014 21:39:54 
Jennings zajedzie fizycznie w skorupie z gardy każdego zawodnika prócz Wlada, zobaczycie :D
 Autor komentarza: Rollins
Data: 27-10-2014 21:55:41 
hayabooza

Powietkin, Fury, Ortiz, Stiverne by go ciężko znokautowali.
Ośmieszyłby go Cunn (mocno niedoceniany), Takam, Pulew (niekoniecznie) i paru by się jeszcze znalazło.

Fajny, solidny, sympatyczny jest Jennings. Niestety tak go widzę w HW.
 Autor komentarza: jassin
Data: 27-10-2014 22:34:42 
Jennings moglby wygrac z kazdym poza Kliczka. Mysle, ze po takich nudnych przepychankach jak z Perezem, ale mogly... Ale wole Stiverne'a, bardziej efektowny- bije i sie nie przepycha.
 Autor komentarza: anonim1928
Data: 27-10-2014 22:34:51 
"Walki unifikacyjne są wyżej stawiane od obowiązkowych obron,więc Shaw nic nie będzie mógł zrobić."
Eeee nie... mało to już razy bywało tak, że mistrz tracił tytuł bo wybierał inną walkę na przekór organizacji? Zazwyczaj organizacje szły na ustępstwa jeżeli chodziło o unifakacje, ale WBC ostatnio nie patrzy przychylnie na unifikacje.
"A co to za nowe porządki ze po obowiązkowej obronie jest........kolejna obowiązkowa obrona !!! lool"
A co zrobić w sytuacji gdy mamy długą kolejke do tytułu i kilku pięściarzy zasługuje na sznase wg organizacji? Na pewno lepsze to niż sytuacja ze Stivernem, który na walkę mistrzowską czekał prawie 3 lata po tym jak ją sobie wywalczył...
 Autor komentarza: UndeadDog
Data: 28-10-2014 01:43:53 
Żeby było jasne to serio uważam że Jennings ma szansę z oboma. Znaczy inaczej. Z Wilderem widziałbym go nawet jako faworyta.
Z Stivernem nie ale mógłby wygrać.
Bryant to świeżak. Ale masakrycznie dobry świeżak.
Czym mógłby wygrać z takimi zawodnikami? Z Wilderem gardą, szczęką i szeroko pojętym atletyzmem. Ciekawe jak Deontay radziłby sobie w 9 czy 10 rundzie jak wcześniej obijał by z całej siły szczelną gardę Bryanta...
A Stiverne? Chodziłoby o to by nie dać się trafić. Jennings jako szybszy mógłby tą walkę zwyczajnie wygrać na punkty. Choć Bermane to niezwykle groźny zawodnik i tu nie widziałbym obecnie Jenningsa jako faworyta.

Jennings to naprawdę niedoceniany gracz. A swoje zasługi już mimo wszystko ma.
Trzymam za niego kciuki i liczę że dostanie swoją szansę walki o WBC/ A jakby wygrał... Ho ho.

Co do Władimira. No cóż... Nikt ale to nikt nie ma obecnie szans wykraczających poza 20%. Dodatkowo śmiem twierdzić że nawet jak gdyby został pokonany (tylko przed czasem) to w rewanżu Władimir zmiata takiego delikwenta. innymi słowy lucky punch to za mało. Władek by się odegrał bo sam bije chyba najmocniej.
Nawet jakby przegrał z jakimś puncherem to umiejętnościami bije wszystkich na głowę.
 Autor komentarza: odyniec
Data: 28-10-2014 08:42:58 
gadanie - wiadomo ze nie będzie zadnej unifikacji - WBC od dawna robi wszystko żeby ich pas wrocil do USA bo tam będą robili wielkie gale na HBO czy SHOW (zapewne sa już dawno po cichu dogadani)i będą brali swoje %%
 Autor komentarza: gemba
Data: 28-10-2014 09:30:28 
powinna być unifikacja tak jak to miało całe życie a nie ten ma pas a tamten ma trzy .to jest chore mistrz powinien być jeden
 Autor komentarza: starycap
Data: 28-10-2014 11:10:10 
Wróżenie z fusów.Kliczko-długo nikt-Stivern-długo nikt i Szpilka a co ?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.