Archiwum wiadomości z dnia: 2014-10-25

 


TIM BRADLEY O WALCE MAYWEATHER-PACQUIAO

Były mistrz świata dwóch kategorii Tim Bradley (31-1, 12 KO) formalnie ma na koncie tylko jedną porażkę, ale wszyscy kibice i tak wiedzą, że wielki Manny Pacquiao (56-5-2, 38 KO) tak naprawdę pokonał go dwa razy. Mówi się, że w przyszłym roku może dojść do walki "Pacmana" z Floydem Mayweatherem (47-0, 26 KO). W takim pojedynku Bradley nie widzi wyraźnego faworyta.

WILSON Z GŁAZKOWEM NA GALI HOPKINS vs KOWALIOW

Niewiele ponad pół roku temu Wiaczesław Głazkow (18-0-1, 11 KO) pokonał w dobrym stylu Tomka Adamka, ale już pod koniec wakacji wypadł mizernie na tle teoretycznie dużo łatwiejszego rywala. Ukrainiec będzie częścią gali w Atlantic City 8 listopada, gdzie do rywalizacji o trzy pasy wagi półciężkiej przystąpią Hopkins i Kowaliow.WAŁUJEW WIERZY W POWIETKINA W REWANŻU Z KLICZKĄ

Były mistrz wagi ciężkiej Nikołaj Wałujew twierdzi, że przy odrobinie pracy Aleksander Powietkin (28-1, 20 KO) będzie w stanie rywalizować jak równy z równym z Władimirem Kliczką. "Rosyjski Olbrzym" był wczoraj obecny na gali w Moskwie, gdzie spod ringu obserwował zwycięstwo swojego rodaka nad Carlosem Takamem (30-2-1, 23 KO).


BUDLER ZACHOWAŁ TYTUŁ

Podczas trwającej gali w Monte Carlo Hekkie Budler (27-1, 9 KO) obronił przed momentem po raz drugi tytuł mistrza świata wagi słomkowej według federacji WBA. Pięściarz z Johannesburga pokonał dawnego championa, Xiong Zhao Zhonga (24-6-1, 14 KO).