Archiwum wiadomości z dnia: 2014-10-24

 MICHAŁ ŻEROMIŃSKI O WALCE Z MAĆCEM PODCZAS PBN

Zarówno Michał Żeromiński (7-1, 1 KO) jak i Łukasz Maciec (21-2-1, 5 KO)  jego rywal podczas zaplanowanej na 8 listopada w Krakowie gali Polsat Boxing Night, byli bardzo pewni swego podczas wczorajszej konferencji prasowej promującej ten wieczór. Teraz zapraszamy Was do wysłuchania wywiadu z Żeromińskim, oczywiście na temat zbliżającej się walki.


ROACH JAK ZWYKLE LICZY NA NOKAUT

Słynny Freddie Roach od dawna marzy o tym, by Manny Pacquiao (56-5-2, 38 KO) zanotował pierwszy od 2009 roku nokaut. Kolejna okazja nadarzy się 22 listopada w Makau, gdzie "Pacman" zmierzy się z niepokonanym Chrisem Algierim (20-0, 8 KO).


MACIEJ SULĘCKI O STARCIU Z PROKSĄ

Na dwa tygodnie przed galą Polsat Boxing Night pewny siebie Maciej Sulęcki (18-0, 3 KO) nadal pozostaje przy swoim i twierdzi, że to on wyjdzie zwycięsko z potyczki z Grzegorzem Proksą (29-3, 21 KO). Zapraszamy Was do wysłuchania wywiadu z podopiecznym Andrzeja Gmitruka.SYROWATKA vs CHUDECKI: SPOTKANIE FACE TO FACE

W umownym limicie 63 kilogramów - tuż przed Adamkiem i Szpilką, do ringu w Krakowie wyjdą Michał Chudecki (10-0-1, 3 KO) oraz Michał Syrowatka (10-0, 2 KO). Wczoraj stanęli oko w oko podczas konferencji prasowej promującej galę Polsat Boxing Night - zobaczcie ich "face-2-face".JAROSŁAW KOŁKOWSKI: FAKTY

Prezentujemy stanowisko prezesa Rafako Hussars Poland - Jarosława Kołkowskiego - w odpowiedzi na medialny, festiwalowy monolog Tomasza Różańskiego. Przypomnijmy, że Pan Jarek, zapoczątkował w Polsce, dzięki wejściu do światowej ligi WSB, nową jakość i nowe wymagania dla całego środowiska - nagle się okazało, że boks olimpijski jest widoczny na arenie światowej, obnażając tym samym braki i niedociągnięcia - uświadamiając ile jest do zrobienia.


KOSTECKI vs SOŁDRA: NIE SPOJRZELI SOBIE W OCZY

Powróćmy jeszcze na moment do wczorajszej konferencji prasowej promującej galę Polsat Boxing Night. Jedną z atrakcji tego wieczoru będzie powrót po długiej przerwie Dawida Kosteckiego (39-1, 25 KO), który w umownym limicie zmierzy się z Andrzejem Sołdrą (10-1-1, 5 KO). Zobaczcie jak wyglądało ich "potyczka" oko w oko, choć w rzeczywistości wzrokiem raczej się nie spotkali.


STEVENSON WRACA 19 GRUDNIA

Nie 20, jak do niedawna zakładano, a 19 grudnia między liny ponownie wejdzie mistrz świata WBC w wadze półciężkiej Adonis Stevenson (24-1, 20 KO). Kanadyjczyk poinformował o dacie powrotu za pośrednictwem mediów społecznościowych.MICHAŁ SYROWATKA O WALCE Z CHUDECKIM

Już za dwa tygodnie Michał Syrowatka (10-0, 2 KO) skrzyżuje rękawice z Michałem Chudeckim (10-0-1, 3 KO). Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z podopiecznym Andrzeja Gmitruka, który chce zrewanżować się rywalowi za dwie porażki w boksie olimpijskim.


MURRAY W LIMICIE - WYNIKI WAŻENIA Z MONTE CARLO

Martin Murray (28-1-1, 12 KO) jest najpoważniejszym kandydatem do lutowej konfrontacji z Giennadijem Gołowkinem (31-0, 28 KO), ale żeby doszło do tego pojedynku, najpierw jutro w Monte Carlo będzie musiał odprawić Domenico Spadę (39-5, 19 KO). Dziś obaj panowie spotkali się podczas ceremonii ważenia.