ADAMEK vs SZPILKA: ZAISKRZYŁO NA KONFERENCJI PRASOWEJ

- Na szesnaście dni przed galą sprzedaliśmy szesnaście tysięcy biletów - zdradził Andrzej Wasilewski, promotor i organizator gali Polsat Boxing Night, która odbędzie się 8 listopada w Krakowie.

- Cały sztab wykonał ogromną pracę, by kibice mogli zobaczyć przynajmniej kilka świetnych walk. Wspólną pracą stworzyliśmy najmocniejszą kartę walk, jaką teraz w Polsce można zorganizować - dodał Wasilewski.

- Wszystko mam na miejscu, pod domem, mama dobrze gotuje i po sześciu latach znów dane jest mi trenować w Polsce. 8 listopada wejdę do ringu i znów pokażę się jako wielki wojownik, bo nie chcę zawieść swoich kibiców. Mam nadzieję, że będzie świetne widowisko. Chcę bazować jak zwykle na szybkości - nie ukrywa jeden z bohaterów imprezy, Tomasz Adamek (49-3, 29 KO).

- Zostało dwa i pół tygodnia. Ciężko trenuję i chcę udowodnić, że to, co wydarzyło się w Ameryce, to tylko przypadek oraz moja pycha. Spodziewam się, że Tomek wyjdzie i będzie odprawiał swoje egzorcyzmy, będzie więc śmiesznie - zaczepiał z humorem Artur Szpilka (16-1, 12 KO).

- Ja nigdy nie straszę, prawdziwa weryfikacja będzie w ringu. Przekonasz się jak mocno bije Adamek. Zapewniam cię, że na tej walce kariery nie zakończę - ripostował szybko dawny mistrz świata dwóch kategorii.

- W końcu mówisz jak prawdziwy mężczyzna. Wydaje mi się, że w takiej dyspozycji w jakiej jest Tomek i przy mojej ciężkiej pracy, to Tomek chyba się zdziwi. Podtrzymuję i powtarzam, że zakończę jego karierę. Mentalnie dorosłem w końcu do tego poziomu. Z Jenningsem to wszystko mnie przerosło, bo myślałem o wszystkim, tylko nie o tym co należy - dodał "Szpila".

- Widziałem kilka występów Artura, lecz od prawdziwej analizy rywala jest mój trener. Ja się tym nie zajmuję - ucinał wszelkie pytania dziennikarzy na temat rywala popularny "Góral".

- Klauzuli o rewanżu nie, ale to kibice wywierają presję na promotorach i telewizji. Jeśli więc walka będzie fajna, to być może dojdzie kiedyś do rewanżu - wtrącił Wasilewski.

- Nastawiam się oczywiście na dziesięć rund, ale jeśli trafię mocno, to naturalnie pójdę po nokaut. Mam tylko nadzieję, że jak ze mną przegrasz, to nie będziesz się znów tłumaczył, iż to nie był "ten Adamek". Kliczko pokonałby cię w każdym innym dniu. To co, w spotkaniu z Chadem Dawsonem też przyjechałeś za późno? - drażnił swojego przeciwnika Szpilka.

- Słuchaj, gdybyś zrobił ponad dwanaście kilogramów jak ja wtedy, to pewnie byś umarł wchodząc do ringu, a ja jeszcze stoczyłem dwanaście ciężkich rund - szybko odparł Tomek.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Rollins
Data: 23-10-2014 15:12:58 
Nie obchodzą mnie "iskry" na konferencji, na ważeniu, przed walką.

Obchodzi mnie to, jak Adamek (nawet ten "bloodworthowy) obnaża bokserskiego przeciętniaka Szpilkę.

Szpilka w walce z Jenningsem pokazał, że serce jest, psychika jest, ale umiejętności, klasa nawet chyba mniej niż przeciętna.
Jakiego Szpilkę zobaczymy 8 listopada?
A ile walk stoczył od czasu wp...dolu od Jenningsa?

Takiego samego Szpilkę zobaczymy. Może tylko więcej mięsa do obicia.

Może Adamek być osłabiony tym, że ma w narożniku Bloodwortha, za to Szpilka ma jeszcze lepszego "asa" - Fiodora "Co ty kurwa robisz?" Łapina.

Po tej walce Artur Szpilka może kończyć karierę. Nic zn niego nie będzie.
Czy przegra zasłużenie,czy Wasyl zorganizuje wał, może się pakować.

Taka jest moja opinia.
 Autor komentarza: boksfaner
Data: 23-10-2014 15:17:28 
Szpila docinając mu sam siebie zakopywał co raz bardziej zamiast odwrotnie, W walce na "psychikę" to nie z Adamkiem, Arturze :)
 Autor komentarza: maniekz
Data: 23-10-2014 15:32:30 
haha widać że łysy już pęka psychicznie i próbuje podpuszczać Adamka.

Adamek to nie Jennings, co zada kilka ciosów na rundę z za podwójnej gardy.

Jakim prawem to scier... dyskutuje z mistrzem świata dwóch kategorii wagowych? Z czym? I czym on się może pochwalić?

Było by najlepiej gdyby Adamek cisnął o pierwszej rundy, to GIT szybko się pogubi i będzie deski od ringu zębami szlifował.

Przypomina to zakompleksionego tumana, co mocny w grupie, który w ringu będzie sam...

Szuplka i jego naiwni kibice myślą że są wstanie coś zmienić jednym obozem. haha w 3 miesiące zmieni genetykę, zrobi kondycje, spoważnieje, nie będzie się podpalał i wyjdzie skoncentrowany boksując jak nigdy.

Jestem przekonany że Szpulka w portfelu nosi zdjęcie Najmana, bo to jest dokładna kopia.
 Autor komentarza: maniekz
Data: 23-10-2014 15:35:20 
Podczas Face to Face widać na video, że to Szpulka jest spuchnięty i czerwony jak burak, a Adamek na luzie robi swoje.
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 23-10-2014 15:35:22 
nie chcę się za bardzo wczuwać w te pyskówki , ale Adamek mówi o 12 kg , czyli 79 kg ( lhw ) plus 12 to 91 , czyli w zasadzie dalej cruiser.
Co z tą naturalną heavy :D
Mam nadzieje , że Tomek to wygra, bo zwycięstwo Szpili , to zwycięstwo wszystkich Januszy , co myślą , że jak zrobisz bańkę na siłce i ważysz 100 kg przy 180 cm , to wtedy jesteś mistrz świata .
Ale patrząc na te przygotowania Tomka to ja za pewny nie jestem co tej wygranej
 Autor komentarza: ShaneMosley150
Data: 23-10-2014 15:38:51 
gdzie video?
 Autor komentarza: tolek78
Data: 23-10-2014 15:43:18 
Nie powinno się Szpilce odbierać szans bo to waga ciężka ale po mojemu to on tą walkę przegra zanim wejdzie do ringu jemu to jest dobry psycholog potrzebny nie przepadam ani za jednym ani za drugim z dwojga złego liczę na Adamka Szpila nie zasłużył na ten pojedynek
 Autor komentarza: persuKN
Data: 23-10-2014 15:44:01 
Sulecki, Szpilka walcza z przeciwnikami o wyzszych notowaniach... w nesie nizej mozemy porownac wypowiedz Szpilki i Suleckiego. Jak Szpilka moze tak mowic jak on w boksie zawodowym nic nie zdobyl? XD
 Autor komentarza: UndeadDog
Data: 23-10-2014 15:46:10 
ManiekZ widzę psychofan Adamka...
Prawda jest taka że nie ma się co wczuwać w tą walkę. Walczy dwóch pięściarzy którzy w czołówce nie mają czego szukać.
Rozumiem że Pl podzieli się na dwa obozy i jak Szpulka coś powie to dla jednych pęka a dla drugich jest mistrzem świata...
Nic nowego nie da się napisać. W walce faworytem Adamek i zapewne wygra ale liczę że Szpulka obije mu mocno facjatę co trudne nie będzie. Szans Szpulce odmówić nie odmawiam.
Co mi się o dziwo podoba to to co mówi Szpulka do Adamka. Mimo iż nie uważam go za inteligentnego gościa to wielokrotnie ciśnie Adamka argumentami na które nie ma żadnej odpowiedzi Tomek. Dziennikarze tego nie zrobią, fani tego nie zrobią to chociaż można pośmiać się z tłumaczeń Tomka bo wiele tych kwestii wyciąga Szpulka. Co prawda nie potrafi ich sensownie do końca pociągnąć by Adamka pogrążyć ale i tak chwała mu za te wyśmiewanie tych tekstów o aklimatyzacji czy przedziwnym faktem stawanie się na walkę kimś innym :D- nie bycia sobą.

Dodam że oczywiście nie ma mowy o żadnym olewaniu przygotowań przez Adamka. Pracuje pewnie tak samo ciężko jak zwykle. To tylko strach Pl kibiców powoduje że da się uwierzyć w to że olał by tak ważną walkę.
 Autor komentarza: UndeadDog
Data: 23-10-2014 15:52:16 
Właśnie dodam że jak i Tolek nie lubię żadnego z nich.
Moja ocena nie jest więc kierowana aspektami sympatii czy antypatii. Po prostu przy obecnej dyspozycji Górala oraz fakcie że nigdy jakiś wybitny w Hw nie był sądzę że może być to dla niego ciężka wygrana walka w której strasznie dużo nałyka się ciosów.
Jedynie o co można się martwić to to że Szpulka pęknie psychicznie i walkę przegra szybko z powodu psychicznego wysztywnienia co jest bardzo ale to bardzo możliwe. To walka o której tam sobie myślał będąc już w więzieniu. To jego dream fight więc może go ostro atmosfera przerosnąć.

A i jeszcze 3 zdania do ManiekZ
O ile kolego Szpulka zapewne przegra to nie łudź się że wypadnie gorzej niż z Bryantem. Jennings to silny atleta, szybki, rozsądny i nie do trafienia. Adamek to wypalony zawodnik z fatalną obroną więc swoje Artur powinien wsadzić w tą szczelną gardę i w przeciwieństwie do tego co tam udało mu się trafić Jenningsa będzie to zapewne znaczna ilość ciosów.
 Autor komentarza: progresywny
Data: 23-10-2014 15:55:08 
Szpilka nic nie nabrał pokory. Po porażce przez nokaut z Jenningsem stał się nawet bardziej zarozumiały niż przed. Przyda mu się kubeł zimnej wody na łeb. Potem pozostaną walki z Williamsami, Sosnowskimi i Bothą na przetarcie hehe :)
 Autor komentarza: vaclav
Data: 23-10-2014 15:57:03 
Można tutaj wklejać linki youtube do filmów konkurencji?

Dla Adamka 10 rund to pestka, głowę ma twardą, tak więc Szpilka przekona się co to znaczy Katolickie pierdolnięcie ;)
 Autor komentarza: boksfaner
Data: 23-10-2014 15:57:20 
Sspila ostatnim razem wyglądał lepiej, a teraz jakiś taki spuchnięty??

Ciekawe czy ten długi i ciężki obóz wyjdzie mu na dobre. Moim zdaniem nie, gdzie tu świeżość złapać?

Szpilki ładna muskulatura i ciężkie treningi na siłowni, mogą w tej walce sporo zaszkodzić, bo pod wpływem takiej presji może byś o wiele sztywniejszy niż normalnie. Tak to widzę.
 Autor komentarza: un4given
Data: 23-10-2014 16:14:55 
Dopóki Ajtujowi starczy gazu, będzie mobilny i będzie wyrzucał więcej ciosów dopóty Adomek będzie miał problemy i pewnie będzie zjadał kolejne prawe. Jednak myślę że Góral wykończy gita w drugiej połowie walki. Szanse obstawiam jakieś 60-40 jednak dla Tomka.
 Autor komentarza: Spartacus
Data: 23-10-2014 16:27:15 
Artur nie potrafi sie zachowac, jest zadufany w Sobie i bezczelny. Spina sie i denerwuje. Mowi, ze szanuje Adamka, a jego czyny mowia co innego. Poucza Adamka, a sam gowno osiagnal. Mam nadzieje, ze Adamek nie tylko go pokona, ale go zniszczy. Pokaze, gdzie jest jego miejsce, skonczy sie Era tego Kryminalisty i Narcyza,co w ,,P^daliskich" gaciach sie Afiszuje.
 Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 23-10-2014 16:27:49 
Adamek widac dobrze je,,Wyglada na wyzszego od Szpilki,,Czyzby Szpilka dzis nie miał Szpilek?
 Autor komentarza: maniekz
Data: 23-10-2014 16:31:37 
@UndeadDog pokaże lepiej fotkę na któej masz patola nad swoim łóżkiem.

Ciekawe co niedojeb... fani patologi powiedzą jak Szpulka skończy jako freak w KSW dostając lanie od średniaków.

Patol trenując na pełnym etacie dostał lanie od woźnego, co pracuje 8h dziennie i biega do domu na nogach, ale nie kłapie tak ozorem..

Tylko biedni umysłowo ludzie kibicują patologiom społecznym.

@UndeadDog wbij sobie do głowy 10kg młotkiem że ja jestem kibicem SPORTU i zawsze będę przeciwko takim zachowaniom jakie propaguje twój idol. Tacy jak ty podniecają się że zrobią sobie z kimś foto uznając to za sukces w życiu.

Adamek na wszystko sam zapracował, bo jak on zdobywał pas mistrz świata to w Polsce była BIEDA w boksie. ZERO, NIC!!!

Wy myślicie wszyscy że Adamek lekko klepie, ale przypominam wam że Szpulka zalicza dechy po każdym przyjętym ciosie i zawsze walczył z kimś kto zadaje tych ciosów bardzo mało polując również na jedno uderzenie.
 Autor komentarza: maniekz
Data: 23-10-2014 16:36:30 
Szpulka pęka na ważeniu, to znaczy że na walce emocje będą go zjadać minuta po minucie. Jest duża szansa że wyjdzie tak sztywny jak Gołota z Lewisem.

Tylko kibice uwielbiają takich co przegrywają, bo mogą się utożsamiać w własnymi porażkami.

Tak samo jak politycy przy każdych wyborach, tak samo Szpulka obiecuje wam złote góry. Wszyscy w szoku że młody chłopak zgubił tłuszcz. Serio?

Kolejny pięściarz mówi że zaczął trzymać dietę po porażce... to tak jakby lać przez 15 lat do baku zwietrzałe paliwo i liczyć na to że silnik wytrzyma na wysokich obrotach przy mocnym obciążeniu.

Szuplka będzie puszczał brzydkie bąki wyrzucając olej po tym jak mu się woda zagotuje pod pokrywką...
 Autor komentarza: UndeadDog
Data: 23-10-2014 16:45:42 
Czyli miałem rację. Uderz w stół a nożyce się odezwą...
ManiekZ. Posądzanie mnie o kibicowanie Szpulce to tak jakby wierzyć że Milan kiedyś napisze że Władimir to twardy wojownik...
Przecież ja tego gościa nie trafię, nie lubię i w ogóle prędzej można by mnie nazwać jego hejterem...

Cały więc twój post to stek bzdur poruszonego psychofana. Zamiast jakieś kontrargumenty tylko stek bzdur o jakiś fotografiach (nie wiem o co chodzi nawet) czy wmawianie że podobają mi się zachowania gościa...

Adamek z tego co wiem taki święty też nie jest. Ostatnio jawnie dał do zrozumienia że koksuje, wcześniej bywały najróżniejsze historie wyłączając nawet książkę która opisuje różne dość realne incydenty (nie czytałem jakby co)
Zobacz jak Gmitruka załatwił...
To tak a propo robienia z Adamka kogoś świętego na tle Szpulki.

Dodam na koniec że moje zdanie pisałem wielokrotnie i pewnie je znasz. Wyśmiewam po prostu takie życzeniowe pisanie jak w twoim wypadku. Szpulka nabija się z tandetnych często np tłumaczeń Górala a ty już widzisz że się zesrał.
Piszesz o Adamku jakby był lepszy niż Jennings a na ten moment to bzdura. Zaklinasz rzeczywistość pisząc że jak Adamek od początku ruszy to to i tamto. A ja się pytam kogo on tak rozbił w swojej karierze w Hw? Maddalone?
Dalej piszesz w dziwnym tonie że kim jest Szpilka że się waży odezwać negatywnie do MISTRZA DWÓCH KATEGORII WAGOWYCH...
A co to kurde Adamek święta krowa z tego powodu? Owszem najlepszy Pl bokser i można go szanować za wcześniejsze lata ale nie znaczy że nie można wyśmiać bzdur które robi lub mówi w wywiadach. Kto ma to zrobić? Dziennikarze się boją bo nie będzie wywiadów to chociaż przeciwnik ma sposobność pokazania tych stosów bzdur.
Wiedziałem że ktoś mi zarzuci kibicowanie Szpuli dlatego od razu zreflektowałem się i dopisałem że obu nie lubię.
Widać ty tylko jednego przez co trochę ci się rozmył obraz kolego.
Ale tym co odpisałeś pokazałeś co w tobie siedzi i mam nadzieję że nikt twoich życzeniowych postów nie będzie brał całkiem serio...
Pozdrawiam
 Autor komentarza: maniekz
Data: 23-10-2014 16:53:46 
@UndeadDog dla przykładu. Gdyby Masternak słuchał i wierzył tak trenerowi jak ten niby ograniczony Adamek, to już byłby mistrzem świata.

A wy jakbyście tłumaczyli porażkę? Kompleksami? Adamek póki walczy ma prawo szukać wymówek, ale zawsze do walki był przygotowany. A to że dostał lanie od Kliczki, to kogo to zdziwiło?

12 runda z Głazkowem pokazała że facet ma jaja i wielkie serce.

To że się przygotowuje w domu, to w jego przypadku wyjdzie w walce, ale ten człowiek zjadł zęby na boksie, więc jemu już nikt nie pomoże.
 Autor komentarza: Spartacus
Data: 23-10-2014 16:55:01 
UndeadDog

Jezeli to co mowi Adamek to stek bzdur, to, to co mowi ten niedorozwoj, czym dla Ciebie jest?. Popatrz na tego Szpilke. Wyzej sra niz Dupe ma!, przed Jennigsem to samo bylo, gowno ma zamiast mozgu, albo i nawet to gowno to przesada.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 23-10-2014 16:55:26 
powiem ci maniek jak maniek do manka, normalnie czasem to tak pier****** że aż się czytać nie da tego bełkotu. Zero obiektywizmu.
Czym Adamek ma pokonać Szpilkę? Szybkością muchy w smole, wacianym uderzeniem jak na ciężką czy może kombinacjami których od x czasu nie stosuje?
Mówić, że Szpilka przegrał z woźnym (wyjdź do niego do ringu, w końcu to tylko cieć, dasz rade...)
Chłopak chce, a to już wiele, wyszedł z bagna kiboli, wziął się za treningi więc o co ci i tobie podobnym chodzi? Bo mierzy wysoko i nie obija do 40 wygranych Węgrów i Słowaków? Bo wierzy w siebie?
Bo jest pewny siebie? Masz pojęcie o mentalności sportowca?
A z kim przegrał Adamek? z Głaskovem który jest średniakiem jakich mało? Który zrobił mu z twarzy misia koale? Szpilka tez mu zrobi opuchliznę na bank bo gardą Adamka jest twarda głowa, bo tomek jest podniszczony przez ten sport i wiele mu nie trzeba. Ja lubię Adamka ale w porównaniu do ciebie i kilku osób staram się przedkładać obiektywną ocenę nad sympatie.
Druga kwestia to to, że Adamek już schodzi z areny i te jego gadanie, że jak będzie dobrze wyglądał to jeszcze kilka walk i znowu szansa o pas. Stracił ją z Głaskovem bo go zlekceważył, a który był w jego zasięgu mimo już jego słabości, bycia wolnym itd. Co swoje zarobił, więc niech teraz zarabia i Szpilka. Niech się kolejnemu Polakowi powodzi, ale wielu z Was żal tyłek ściska, że młodziak, a już taką kasę robi mimo że nic wielkiego nie pokazał. Każdego z nas życie jest we własnych rękach, trzeba było podejmować dobre decyzje, a nie siedzieć w internecie.
 Autor komentarza: TomekNieAdamek
Data: 23-10-2014 16:59:29 
Rollins

O jakiej Ty psychice mówisz? Szpila spala się szybciej niż drewno w moim piecu. Sam przyznał,że przed walką myślał o wszystkim,tylko nie o walce.
 Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 23-10-2014 16:59:48 
Czym Adamek ma pokonać Szpilke?Techniką mądroscią w ringu doświadczeniem a nawet powiem wiecej kondycją..Szpilka ma sil na 4-5 rund ..Jesli Adamek narzuci od 3-4 rundy szybkie tempo bedzie to łatwa walka dla niego
 Autor komentarza: UndeadDog
Data: 23-10-2014 17:01:01 
Sorry ale w dalszym ciągu nie rozumiesz o czym piszę. Najwidoczniej wcale moich postów nie czytasz.
Kto napisał że Adamek jest ograniczony (oczywiście jest ale nie zmienia to faktu że był świetnym pięściarzem)? Kto tu pisze o Masternaku? (swoją drogą mam odmienne zdanie)

Tłumaczyć porażkę? Uwierz mi że są o niebo lepsze sposoby niż udawanie po czasie że coś poszło nie tak z jakiś tam przyczyn (zawsze tych samych i bzdurnych, zawsze na wysokim poziomie)
To robienie z ludzi debili. Wystarczyłoby powiedzieć np że Klitschko to naprawdę wielki mistrz i udowodnił to w walce, bo był lepszy. Tyle. Mógłby dodać że wtedy nie miał pomysłu jak coś zmienić ale teraz widziałby np szansę by wypaść lepiej itd itp...

12 runda z Głazkovem pokazała tylko to że Wieczysław padł kondycyjnie. Adamek jest twardy i nikt mu tego nie odmawia ale póki Głazkov miał siłę nie miał do powiedzenia nic. Nie wiem po co wyciągasz jednak Głazkova. Nic chyba o tym nie pisaliśmy.
A przygotowania w domu nie są żadną olewką. Może to być dobra wymówka w razie przegranej ale zapomnij by Adamek go lekceważył. Nie robił tego nigdy to i nie zrobi teraz tym bardziej że jak wygra efektownie sprzeda swój rekord za sporą kasę jeszcze co najmniej 1...

Także stary nie wiem o czym piszesz ale wyciągasz wszystko co nie związane z tematem. Tak naprawdę hejtujesz Szpulkę bo jesteś psychofanem Tomka. Prawda jest jednak taka że większość rzeczy które wypisujesz nawet brzmią śmiesznie...
 Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 23-10-2014 17:02:33 
Przecież Łapin wiecej robi złego w narozniku w czasie walki niz dobrego,,Doatkowym gwozdziem Szpilki do trumny bedzie Łapin hahahaa..Bedzie zle zakręcał w liewo
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 23-10-2014 17:03:58 
a jak się przegra to trzeba przyjąć na klatę tak jak się przyjmowało po męsku w walce na łeb i nie szukać wymówek.
 Autor komentarza: rakowski
Data: 23-10-2014 17:04:45 
Typowa zimna klucha na konfrerencji,a ten tytuł naprawdę może tylko zaskodzić,bo iskier żadnych nie było.
 Autor komentarza: UndeadDog
Data: 23-10-2014 17:07:34 
Spartacus
Nie oceniam Szpulki pozytywnie całościowo. Czytajcie to co inni piszą dokładniej a będziecie to wiedzieli i nie będę musiał wszystkiego tłumaczyć.
Ale są 2 "ale"
1. To że Szpulka jest jaki jest nie znaczy że wszystko to co od niego wyjdzie jest durne i głupie. To że zauważył jakie pierdoły potrafi próbować wciskać ludziom Adamek nie jest akurat niczym złym, a nawet bardzo dobrym. Jak już pisałem wyżej. Nikt Adamkowi nic nie zarzuci bo się obrazi i wywiadów nie będzie. Szpilka natomiast może pokazać pewne aspekty i tym samym wręcz w pewnych kwestiach "ośmieszyć Tomka". Sam zdziwiłem się że wyciąga tak mocne i inteligentne argumenty. Zupełnie jakby ktoś mu pomagał :D
2. To że Szpulka jest jaki jest to fakt. Nikt tu nie twierdzi że nie jest głupi i nieraz zachowuje się jak prostak czy totalny głąb i dresiarz. Nie jest to jednak powód by automatycznie go skreślać i wszystko co robi traktować przez pryzmat tychże zachowań.
 Autor komentarza: UndeadDog
Data: 23-10-2014 17:10:09 
"Czym Adamek ma pokonać Szpilke?Techniką mądroscią w ringu doświadczeniem a nawet powiem wiecej kondycją.."

Nie sposób się nie zgodzić. Faworytem Adamek ale zobaczymy jak sobie poradzi z szybkością Szpulki. Dodatkowo Arturios może mieć tej kondycji więcej niż zwykle a Adamek mimo że ma ją dobrą to ma w ostatnich walkach mało zrywów na rundę.
Nie wiem czy będzie miał czym Szpulkę zamęczyć.
Ale zobaczymy.
Dobra ja uciekam bo wyjeżdżam z domu.
Do przeczytania.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 23-10-2014 17:17:22 
BYKZBRONXU2011
Szpilka miał kondycję na 8 rund w walce z Jenningsem a to było w styczniu więc jakim prawem mówisz, że teraz będzie gorzej? 10 miesięcy to szmat czasu.
Bywasz na jego treningach? Wiesz coś więcej?
Technia? Mądrością i doświadczeniem? Przecież to wszystko się zaciera wobec słabości jakie w ostatnim czasie Tomek przejawia.
Dajcie im zawalczyć, 8 się okaże czy się poprawił i pracował solidnie.
Hmm to czemu Adamek tak nie zawalczył z Głaskovem narzucając mu swoje warunki i obijając 12 rund w walce o ogromną stawkę? Aaaa no tak opuchnięte oko czyli wymówka. Tu jeden strzal od Szpilki który bez wątpienia bije mocno i oko znowu się zamknie, tyle że Szpilka to mańkut i nawsadza w te oko o wiele więcej.
Ciekawi mnie co powiedzą Ci co tak obstający za Adamkiem jeśli ten naprawdę i ewidentnie przegra?
Bo miał zły dzień? Bo bigos mamy za ciężki? Bo Szpilka miał farta?
Aaaa wiem, że Szpilka nie był tak dobry tylko Adamek słabszy bo coś tam.

Wg. mnie Łapin jest bardzo dobrym trenerem, problem jest jeden i to zasadniczy, ma za dużo podopiecznych.
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryja
Data: 23-10-2014 17:23:42 
na konkurencji chodza sluchy ze adamek sparuje z proboszczem bo jest leworeczny a inni jeszcze nie dojechali :)
 Autor komentarza: tolek78
Data: 23-10-2014 17:26:28 
Maniek1986

Adamek nie ma mocnego ciosu jak na wagę ciężką tylko trzeba też zauważyć że szczęka Szpilki raczej wytrzymała nie jest ile to on razu już leżał na deskach powtórzę nie lubię obydwu ale Szpilka może nie dotrwać do ostatniego gongu przez kumulacje uderzeń.Szpilka nie da rady znokautować Adamka bo co jak co odporność Tomek ma zajebistą,Artur może to wygrać chyba jedynie przez kontuzje Adamka jak ten sporo zbierze i pojawią się opuchnięcia albo rozcięcia
 Autor komentarza: boksfaner
Data: 23-10-2014 17:30:24 
Adamek nie musi mieć mocnego ciosu na Szpilkę, taki jaki ma wystarczy na jego słabą szczenę.
 Autor komentarza: rakowski
Data: 23-10-2014 17:42:14 
Dla mnie jest ważniejsza forma "Górla" od Szpilki,choć nie kwestionuje wpływu Szpilki na ten pojedynek,to jednak Szpilki forma według mnie będzie mniej ważna.Adamek lubi walczyć z zawodnikami,którzy są wolniejsi od niego i być może Szpilka się przejedzie na tym,bo Adamek jak włączy ręcę,to może się to dla Szpilki skończyć.Na pewno nie będzie tak lotny na nogach jak w walce z Jenningsem,choć to raczej jasne ze względu na styl.Dla mnie ważne jest to ile Szpilka będzie wstanie przyjąć czystych ciosów Adamka i walczyć w następnych rundach na podobnej intensywności.Adamek walczy lepiej przy końcu walki-rozkręca się z rundy na rundy i gdy walczy na instynkcie "bez Rogera" jest naprawdę niebezpieczny.Walka dla mnie dla Adamka ze względu na szczękę,lepszą kondycje oraz-według mnie-lepsze,efektywniejsze kombinacje.Zakładam,że ta walka będzie toczyła się na mocne uderzenia i będzie to walka na przełamanie.Nie sądzę,aby Szpilka wypunktował łatwo Adamka tylko boksując i zaliczać każdy narożnik kwadratowego pierścienia.Dla mnie-tak naprawdę ta walka może iść w obie strony.Adame wraz z Rogerem jest nieprzewidywalny,tak jak Szpilka z tym,że "podpali mu się głowa.Jeśli Adamek będzie boksował po prostu głupio ze względu na gestylkulacje z zewnątrz,to ma duże szanse na przegraną,choć wydaje mi się,że tutaj Adamke pokaże jednak dobry boks i będzie przynajmniej odrobinę agresywny-to jest jego boks.Nie wykluczam podobnego scenariusza do walki Banks-Adamek.:P
 Autor komentarza: rakowski
Data: 23-10-2014 17:48:06 
*dla mnie szybkość Szpilki nie jest fundamentalnie ważna,bo bez większego repertuaru nie zaskoczy Adamka.Sam lewy prosty nie wystarczy.Według mnie nie ma znaczenia kto bije mocniej,bo kwestia przy takich założeniach dotyczy szczęki.Jennins bił wolno i nie były to mocne ciosy.To naturalny ciężki,ale on głaszczę.Nawet taki Adamek wywodzący się ringów zawodowych z limitu 79,3 kg może siać większe spustoszenie na szczęce Szpilki.
 Autor komentarza: polrex
Data: 23-10-2014 17:53:45 
to powtórka! Adamek po odwróceniu sie plecami szyderczo sie zasmiał ale bal sie zrobic to prosto w twarz Szpilki,

Szpilka ostro zaatakuje a Adamek nie ma juz takiego refleksu i uników jak kiedys,
ale jezeli walka potrwa 10 rund to Adamek powinien wygrac na punkty,

no chyba ze Szpila zaserwuje mu nockdowny, Adamek jest wyboksowany, jego mózg uszkodzony po ciosach Kliczki, no zobaczymy,

normalnie to Adamek powinien pokonac takiego Szpilke ale to juz nie jest ten sam Adamek co dwa lata temu
 Autor komentarza: maniekz
Data: 23-10-2014 17:54:26 
Szpulka wcale nie ma charakteru jak wam się wszystkim wydaje. Pokazał to w jednej walce, gdy cutman przykładał mu policzka żelazko. Ten krzyknął "ałaaaaa" i widać jaki z niego mężczyzna...

Przegrał z Jenningsem, bo został złamany psychicznie. Stłamszony przez prostego chłopaka.

Nie kumacie sportu! Żaden zawodnik nie zmieni się jednym obozem i to czego Szpulka nie rozumie, to jest ciężki trening latami.

Zapomnieliście jak Głazkow wyglądał po walce? Wygrał, ale nie wierze w to że Git będzie wstanie psychicznie wytrzymać tyle ciosów.

Co walka to zrywy ubogich emocjonalnie ludzi, co nic nie nauczyli i wierzą w niemożliwe.

Jak Adamek trafi Patola, to nie będzie czekał tak jak Mollo, tylko zgasi te wasze nadzieje.

A ci sami co wysyłają Łaszczyka i Szymańskiego do USA, krytykują Adamka za to, że mówi "prawdziwy boks jest w USA".
 Autor komentarza: maniekz
Data: 23-10-2014 18:00:25 
Łysy pije do Adamka o męskości, a wychodzi na wagę w majtach striptizera z taniej knajpy dla gejów.

Patol dokonał podczas konferencji AUTODESTRUKCJI.

Gdzie ci co tak pyskowali i pruli się że Szpulka się zmienił? Amatorzy dają się nabierać na to co im celebryta powie, bo im trudno się wycofać z tego co powiedzieli.
 Autor komentarza: polrex
Data: 23-10-2014 18:00:54 
Szpilka nas chyba jednak oszukuje, udaje boksera, 500.000zl mimo ze przegrywa, i pokonal tylko odpady bokserkie,
czy taki Zimnoch jest duzo gorszy od Szpilki? a nie zarabia nawet 50.000zl za walke,
 Autor komentarza: rafalteo
Data: 23-10-2014 18:01:02 
@Rollins
"Szpilka w walce z Jenningsem pokazał, że serce jest, psychika jest, ale umiejętności, klasa nawet chyba mniej niż przeciętna. "


Zdecydowanie nie masz zielonego pojecia o czym mowisz. Szpilka to czlowiek slaby psychicznie i zakompleksiony- taki byl i taki jest. Adamek natomiast raczej nigdy nie mial kompleksow, itp bo to czlowiek natury pewny siebie

Szpilka gada duzo bo jak zwykle nie wytrzymuje cisnienia
 Autor komentarza: un4given
Data: 23-10-2014 18:03:09 
Maniek1986

Szpilka kondycji miał na max 4 rundy. I dopóki ją miał walka była w miare wyrównana. Gdy ruchliwość i aktywność pinezki spadła to wszystko zaczeło się sypać. Po części robote zrobiły ciosy Jenningsa na dół ale braki kondycyjne Ajtuja też w dużej mierze przyczyniły się do jego porażki.
 Autor komentarza: Milan
Data: 23-10-2014 18:04:19 
Adamek jest mega pewny siebie az sie dziwie , bo jego forma z ostatnich walk nie napawa optymizmem

ja stawiam 60;40 , gdyby Adamek powazniej podchodził do walki to jescze na dziisja bylby za wysoki poziom dla Artura a tak mlody ma szanse

reasumujac kibicuje Szpilce , stawiam na Adamka
 Autor komentarza: boksfaner
Data: 23-10-2014 18:07:47 
Szpilka niech pilnuje swojego syna Cyca Bulteriera, a nie mówi starszemu Adamkowi, który ma rodzinę jak być mężczyzną :)
 Autor komentarza: rakowski
Data: 23-10-2014 18:07:54 
"Kiedy otrzymasz cios,to wtedy musisz być najspokojniejszy."-D'amato

Niestety to ich różni z prespektywy Szpilki.Adamek w pojedynku z Walkerem był potulny jak baranek do momentu,gdy nie przewrócił w tej samej rundzie Travisa.
 Autor komentarza: boksfaner
Data: 23-10-2014 18:10:19 
Właśnie wkurza mnie, że Adamek zaczyna za spokojnie i tak jakby był przymulony przez co daje się trafiać i zaczyna wolno.
 Autor komentarza: boksfaner
Data: 23-10-2014 18:11:19 
powinien pewnie, od razu balansować, unikać, a nie czekać i dać się spychać.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 23-10-2014 18:11:43 
a kto powiedział, że szczęka Szpilki jest słaba?
Bo padał z Mollo i Jenningsem? To obrona była słaba nie szczęka bo dostał tak idealnie czyste strzały a się jednak podnosił. Tylko nie wypominajmy wcześniejszych walk bo on nadal jest świeży w zawodowym.
Czy Adamka nie da się znokautować? Przed Kliczko byłem tego zdania, ale on go strasznie rozbił, powtórze strasznie i to już nie jest ten sam kozak. Walker go powalał, a jeszcze runda to Kliczko by go zniszczył. Głaskov ma taki sam waciak jak Adamek Sądzę, że w obecnym stanie Tomka suma mocnych ciosów może go położyć.
Rakowski ale jak Adamek ma właczyc rece jak on je od Arreolli wylaczył? Szpilka jest naprawde szybki i dynamiczny i ma niezła prace nóg.
Polrex troche chaotycznie ale mniej wiecej sens uchwyciles.
Z jenningsem to przegrał fizycznie.
 Autor komentarza: rakowski
Data: 23-10-2014 18:15:28 
boksfaner

"powinien pewnie, od razu balansować, unikać, a nie czekać i dać się spychać."

Może powinien być mistrzem świata wagi ciężkiej?:P
Adamka boks to nie Ward czy Mayweather i dla fanów na pewno to jest wielka sprawa,bo po mimo wielu nierozumiejących na czym polega ta sztuka tak twierdzą.W tkwi geniusz Adamka,a twarda szczęka jest jak defensywa Mayweathera,czyli wszystkim.:P
 Autor komentarza: coolpix
Data: 23-10-2014 18:17:23 
maniekz tobie to chyba szpilka wyruchał dziewuchę.ścierwo,tuman to te delikatniejsze określenia których używasz wobec gita,pisząc eseje o patologii i wchodząc adamkowi w dupę po same sznurówki.żebyś się pierwszy żołnierzu rzeczpospolitej do walki z dresiarstwem nie zdziwił po walce.
 Autor komentarza: boksfaner
Data: 23-10-2014 18:18:40 
Szpilka na pewno nie będzie szybszy niż przedtem!
Wzmacnił się fizycznie, nabrał mięśni, choć teraz już mu trochę kg zeszło, to na pewno nie odbije się to w dobry sposób na jego szybkości.
A JEŚLI na dodatek wliczymy w to stres, emocje, podpalanie się nie potrzebnie co Szpilka uwielbia robić i męczyć przez to siebie bardziej, 18 tys ludzi i Adamka na przeciw, TO BĘDZIE sztywniejszy i wolniejszy niż z Jenningsem na pewno. Zdziwię się, jak wytrzyma to wszystko.
 Autor komentarza: boksfaner
Data: 23-10-2014 18:21:03 
Nie wspomnę o tym, że Szpilka od miesięcy jest w treningu, czy się nie zajechał też czasami?
 Autor komentarza: un4given
Data: 23-10-2014 18:23:40 
rakowski

Mayweather to ma i twardą szczęke i znakomitą defensywę :)
 Autor komentarza: Milan
Data: 23-10-2014 18:23:56 
szpilka moze byc szybszy , powiem wiecej na 99 % bedzie szybszy niz z BJ ale nie wiem jak bedzie z wydolnoscia
szykuje sie dobra walka bo raz szpilka z BJ pokazał ze jest w stanie przynajmniej kilka rd na wysokim poziomie powalczyc , dwa Adamek nie jest fizyzcnie tak mocny jak BJ i nie zdominuje tym elemetem szpili

Adamek jest mocno past prime , do tego lekcewazy przygotowania i dodatkow jest na cyklu, robi sie troche zabawanie bo Artur moze go ustrzelic
 Autor komentarza: mike1979
Data: 23-10-2014 18:24:14 
Maniek 1986
Zrozum wreszcie, że Szpila ma słabą kondycję i gadaniem jak to ciężko nie trenował jej nie poprawi. Gdy wyszedł z paki to myślałem, że ok rok czasu i kondychę poprawi, bo gadał, że poprawi i co? Minęło kilka lat przyszły trudniejsze walki jak z Mollo a później Jenningsem i kondycha wciąż nawala. A to jest klucz do zwycięstwa, bo początek walki z Jenningsem Szpila miał rewelacyjny, a później siadło oddychanie, to i siadły: refleks, siłą ciosu i obrona.
Szpila, jak każdy patol ma cwaniakowate podejście do życia, brak samodyscypliny i zadufanie we własne możliwości..efekt tego jest wiadomy.
 Autor komentarza: Milan
Data: 23-10-2014 18:24:55 
boksfaner
jedno potwierdzone źródło ze Szpilka robił za długi cykl trenongowy prosze ???
 Autor komentarza: boksfaner
Data: 23-10-2014 18:25:56 
rakowski
Tu nie chodzi o szczękę czy defensywę, tylko tempo walki.
 Autor komentarza: rocky86
Data: 23-10-2014 18:26:34 
E tam, zobaczymy jak chłopaki będą wyglądać na wadze, wiele kwestii się wtedy rozjaśni.
Adamek jest oczywistym faworytem, twardy łeb, kondycja, doświadczenie, wyszkolenie i wola walki powinny wystarczyć. Warunki mają podobne, obrona mimo wszystko po stronie Adamka (chociaż obaj są dziurawi), szybkość będzie zapewne nieznacznie po stronie Artura. Szpilka ma mocniejszy cios (którego siły raczej bym nie przeceniał), obecnie chyba lepszą pracę nóg, ale nie ma chłodnej głowy, ma olbrzymie problemy kondycyjne, łatwo go przewrócić ,często się podpala i zupełnie brak mu doświadczenia .

Ja czekam na wagę, głównie ze wzgledu na Szpilkę, chciałbym zobaczyć ile wniesie, bo kilogramy (a w jego przypadku dodatkowe mięśnie) trzeba dotlenić, a raczej robienie masy nie idzie w parze z robieniem kondycji, wydolności. Z BJ po 4 rundach stracił nogi, a w piątej już wysiadł kondycyjnie, więc jak wrzuci dodatkowe kilogramy, to raczej lepiej to wyglądać nie będzie, w każdym razie bardzo bym się zdziwił.

Adamek mam nadzieję, że wniesie nie więcej niż 98-99kg.
 Autor komentarza: boksfaner
Data: 23-10-2014 18:27:23 
Milan

Nie słyszałeś ile się przygotowuje do tej walki?
 Autor komentarza: kubanczyk20
Data: 23-10-2014 18:29:16 
Maniek1986

Ajtuj to ty?
 Autor komentarza: un4given
Data: 23-10-2014 18:31:36 
rocky86

Szpila nie robił żadnej masy tylko spalił smalec co zresztą sam powiedział w jednym z wywiadów. Przecież on po walce z Jenningsem totalnie sobie odpuścił i w pewnym momencie wyglądał już jak świniak.
 Autor komentarza: RSC2
Data: 23-10-2014 18:34:27 
Ktoś kto ma problemy z prawem i wymiarem sprawiedliwości nie może być człowiekiem silnym psychicznie i zrównoważonym.

Bo to tak jakby napisać ,że złodziej jest porządnym człowiekiem a pedał 100% mężczyzną.
 Autor komentarza: samurai
Data: 23-10-2014 18:35:47 
Jesli ktos liczy na jakas deklasacje "szpili" przez Tomasza to sie rozczaruje,bo takiej nie bedzie.
Pisanie o tym ze Adamek nawet nieprzygotowany da sobie rade ze Szpilka to swiadczy o niecheci do niego(szpila) a nie o znajomosci tematu.
Ta walka to moze byc powtorka z Adamek-Golota.( oczywiscie Adamek jest w duzo lepszej formie niz byl Golota) ale taki scenariusz wcale mnie nie zdziwi.
Zobacze 8/11 na zywo.
 Autor komentarza: rocky86
Data: 23-10-2014 18:36:20 
un4given


Ta spalil smalec :-) Przecież widzialem, jak facet wygląda, to nie było palenie smalca, chyba, że przy okazji, bo sporo kilogramów mięsa nabrał.
 Autor komentarza: un4given
Data: 23-10-2014 18:38:15 
rocky86

Sporo mięsa hehe Nie wiesz o czym mówisz a ponoć ćwiczysz na siłowni :) W dodatku wiesz lepiej od samego Szpilki, komedia panie xD
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 23-10-2014 18:38:17 
walka powinna byc ciekawa ,a szczegolnie jak na polskie warunki ,oczywiscie obaj panowie niczego nie osiagna w przyszlosci,Adamek juz sie skonczyl ,a Szpilka jest za cienki zeby cos powaznego na swiatowych ringach ugrac.Nie przepadam za nimi ,ale chcialbym wygranej Szpilki ,poprostu tak dla checy i ku smutkowi psyho fanow Gorala
 Autor komentarza: rafalteo
Data: 23-10-2014 18:39:03 
"Ktoś kto ma problemy z prawem i wymiarem sprawiedliwości nie może być człowiekiem silnym psychicznie i zrównoważonym."

To glupota w druga strone- Niejeden wiekszy szef mafii czy podziemia czy facet od brudnej roboty (taki przyslowiowy Mike z Breaking Bad) jest mocny psychicznie
 Autor komentarza: maniekz
Data: 23-10-2014 18:40:43 
Do Ty zakompleksionych i pryszczatych parówek.

Nie obchodzi mnie wasza opinia o mnie, możecie spać epitetami do woli.

Rozumiem że wasz ograniczony zasób słownictwa nie pozwala wyrazić własnej opinii tylko jesteście zmuszeni niczym niewolnicy słuchać własnych emocji.

Proponuje wykonać kombinacje lewy, prawy na monitor tu dzież laptop/telefon, a problem kompleksów zostanie rozwiązany. A na ból głowy polecam PANADOL czyt. "Poranek Kojota"

Z patologią w sporcie się walczy, a nie bawi w kompromisty. "Gender" wam się marzy w komentarzach czy jak?
 Autor komentarza: rocky86
Data: 23-10-2014 18:41:43 
un4given

No weź mnie nie rozśmieszał, pzecież widziałem i fotki i filmiki, na niektórych widać było nawet zarys kraty, łapy mu urosły bardzo widocznie, klata też, generalnie się rozrósł.

Tak ćwiczę jakieś 4-5 razy w tygodniu od wielu lat, jakieś tam pojęcie mam, no ale jeśli nie widziałeś większej masy mieśniowej, to cóż poradzę...
 Autor komentarza: un4given
Data: 23-10-2014 18:47:26 
rocky86

Jesli ćwiczysz od wielu lat to powinieneś wiedzieć że nabranie SPORO KILOGRAMÓW MIĘSA w kilka miechów nie jest mozliwe nawet na najlepszej bombie :) Szpilka zrobił rekompozycje czyli spalił smalec zachowując te mase mięsniową którą miał + coś tam może jeszcze wpadło mięsa ale nie wiele. Niski poziom tkanki tłuszczowej zawsze robi to wrażenie jakby ktoś był ze 2 razy większy.
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 23-10-2014 18:47:33 
RSC2
nie zgodze sie z Toba ze zlodzieje maja slaba psychike ,a wrecz przeciwnie ,bardziej chodzi tu o moralnosc
 Autor komentarza: progresywny
Data: 23-10-2014 18:53:09 
Wszystko fajnie, pięknie kolorowo, Szpilka wkleja zdjęcia swojej muskulatury na facebooka, zrobił masę. Aczkolwiek większość takich fotek z obozów jest spreparowanych. Jedyne niespreparowane filmiki i zdjęcia są z Going. Żeby wielu osób się nie zdziwiło, że zamiast z sześciopaku ze zdjęć Szpilka wyjdzie ze 110 kg lekko otłuszczony, bo taką kratę można sobie domalować spray'em jak w "Słonecznym patrolu"...lol...
 Autor komentarza: RSC2
Data: 23-10-2014 18:58:06 
@ rafalteo
A co to za argument?
Ktoś ,kto jest silny psychicznie to nawet w chwili niepowodzeń życiowych potrafi dostosować się do standardów ludzkich.
Człowiek silny psychicznie nawet kiedy postanawia wyjść z tych chwilowych niepowodzeń to robi to według zasad jakie unormowała ludzkość.

Natomiast człowiek słaby psychicznie zawsze szuka rozwiązań prostszych i takich które omijają normy ludzkie. Wtedy najłatwiejszym rozwiązaniem jest omijanie prawa

Gdzie tu jest głupota ?
Nie rozumiem.
Czyżby nauka psychologii była głupotą?
Może w pewnym sensie masz rację. Bo psychika to nie do końca zbadane zjawisko.
 Autor komentarza: Waters
Data: 23-10-2014 19:09:01 
un4given
Szpilka z BJ wazył 100, w czerwcu wrzucał fotki z masa mięśniową 110kg... więc raczej masę robił :-)
 Autor komentarza: rocky86
Data: 23-10-2014 19:10:21 
Nie będę się bawił w te przepychanki, ale jest możliwe zrobiebie dużej masy mięsśniowe w kilka miesięcy (na dobrej bombie oczywicie). Tu masz te 102kg (czy ile tam było z BJ)

http://www.bokser.org/content/2014/01/24/221809/index.jsp

https://twitter.com/szpilka_artur/status/414026019109355521/photo/1

a tu te jak mowił 110 kg:

http://www.bokser.org/content/2014/07/01/143842/index.jsp

Spójrz na różnicę w łapkach, barach, motylach.

Bardzo duża różnica, ktora zdecydowanie nie wynika z zgubienia smalcu.
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 23-10-2014 19:12:14 
RSC2
omijanie prawa wcale nie jest proste ,(Baksik,Gasiorowski,oraz politycy) ,pedofil tez musi byc dobrym psychologiem ,zeby wylowic ofiare
 Autor komentarza: un4given
Data: 23-10-2014 19:15:40 
Waters

Szpilka po Jenningsie zrobił sobie dłuższe roztrenowanie i tradycyjnie już odpuścił sobie trzymanie diety i się zalał. Obejrzyj sobie program "duży w maluchu" ze Szpilka i posłuchaj co tam mówi i na końcu jak wygląda, jaki ma bebzon :) W ostatnich wywiadach mówi że przeszedł na diete białkową i palił tłuszcz. Czy coś jeszcze trzeba tłumaczyć ?
 Autor komentarza: Waters
Data: 23-10-2014 19:19:15 
Milan
jedno potwierdzone źródło ze Adamek jest na cyklu proszę ??? :-) :-)
 Autor komentarza: Waters
Data: 23-10-2014 19:28:51 
un4given
Jeżeli dobrze rozumiem, to jak styczniu ważył 100kg, a w czerwcu 110kg a potem 108 kg i tak miało zostać, to Twoim zdaniem jak nie masę zrobił to co??? I nie jest istotne czy spalał, czy zamieniał czy cokolwiek innego robił... Liczby mówią same za siebie 110100... czy coś tu trzeba tłumaczyć? Ja tylko przytaczam fakty...
 Autor komentarza: maniekz
Data: 23-10-2014 19:30:20 
Szpulka się napompował, ale w jego wieku to nie jest trudne, ale ma to swoje bezpośrednie przełożenie na zakwaszenie mięśnia i mimo szybszej regeneracji, będzie umierał w ringu.

Do walki wyjdzie przetrenowany i stawiam na to że go sparaliżuje, a jego nogi będą tańczyły do innej muzyki. Szpulka jest za głupi by zrozumieć że jego waga to max 100kg + szybkość i praca nóg.

Najgorszy strzał w plecy to tekst w egzorcystą, który podpier.. od Jackiewicza, bo sam nic łysy nie potrafi złożyć.
 Autor komentarza: un4given
Data: 23-10-2014 19:33:58 
rocky86

Foty z róznych ujęć, z różnych miejsc, o różnych porach robione zapewne, inne światło i tak dalej. Ajtuj z pewnością jest teraz bardziej nabity glikogenem niż przed Jenningsem bo więcej cisnął na siłce ale SPORO WIĘCEJ mięśni nie ma i tylko laik może tak sądzić :) Szpilka może być bardziej usztywniony jeśli przesadził z treningiem na ciężarach ale jak będzie to się zobaczy.
 Autor komentarza: Waters
Data: 23-10-2014 19:36:04 
Liczby mówią same za siebie 110kg100kg... miało być.

maniekz
Uwielbiam czytać Twoje posty dotyczące Szpilki. Widzę wtedy, że we własnych odczuciach nie jestem sam!!!
 Autor komentarza: boksfaner
Data: 23-10-2014 19:37:24 
maniekz

zgadzam się
 Autor komentarza: un4given
Data: 23-10-2014 19:42:31 
Waters

Samo nabicie mięśni glikogenem i wodą zmienia wagę i to sporo. A tutaj masz różnice 102 -- 108 kg. Szpilka na pewno coś dobudował ale nie jest to SPORO KILOGRAMÓW więcej jak twierdzi @rocky86 bo tak jak mówiłem jest to niemozliwe w tak krótkim czasie.
 Autor komentarza: boksfaner
Data: 23-10-2014 19:48:53 
un4given

No masz racje, tylko Ci co ćwiczą na siłowni, to zrozumieją.
 Autor komentarza: Waters
Data: 23-10-2014 19:54:58 
Zobaczymy ile wniesie na wagę. Raczej na kurczakach masy nie robił, więc wrócić do 100 kg bo tym jak woda zejdzie nie jest problemem. Myślę, że waga będzie ok 102-103 kg.
 Autor komentarza: rocky86
Data: 23-10-2014 19:58:54 
@un4given

ok, niech to będzie różnica w świetle i ujęcia i niech będę laikiem :-)

te jego 110 kg:

http://www.youtube.com/watch?v=8HPO-DC5FD0

waga przed Jenningsem:

http://www.youtube.com/watch?v=2tiyQfaO0Ak

Jeśli Twoim zdaniem rożnca wynika z ujęć, światła, czy tylko z mniejszej ilosci tłuszczu, to gratujuje spostrzegawczości.

Ja spadam, narka.
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 23-10-2014 20:03:15 
Musze przyznac,ze sie usmialem,chyba jak wszyscy lacznie z Tomem Quick Hands

Szpulka bryluje na konferencji,ale w ringu to raczej Goral bedzie rzadzil.Szkoda
 Autor komentarza: un4given
Data: 23-10-2014 20:06:28 
rocky86

Różnica wynika głównie z tego że Szpilka dużo więcej pracował na ciężarach przez co jest teraz bardziej nabity, spompowany. No ale ty możesz dalej sądzić że Szpilka zbudował SPORO KILOGRAMÓW MIĘŚNI w te kilka miesięcy no bo kto laikowi zabroni ? :D
 Autor komentarza: Rollins
Data: 23-10-2014 20:25:59 
UndeadDog Data: 23-10-2014 15:46:10 ...Co mi się o dziwo podoba to to co mówi Szpulka do Adamka. Mimo iż nie uważam go za inteligentnego gościa to wielokrotnie ciśnie Adamka argumentami na które nie ma żadnej odpowiedzi Tomek. Dziennikarze tego nie zrobią, fani tego nie zrobią to chociaż można pośmiać się z tłumaczeń Tomka bo wiele tych kwestii wyciąga Szpulka. Co prawda nie potrafi ich sensownie do końca pociągnąć by Adamka pogrążyć ale i tak chwała mu za te wyśmiewanie tych tekstów o aklimatyzacji czy przedziwnym faktem stawanie się na walkę kimś innym :D- nie bycia sobą...
*
*
Dziwne trochę, bo tu akurat przyganiał kocioł garnkowi.
Adamek mówi, że się nie zaaklimatyzował, nie był sobą.

Git mówi, że przegrana z Jenningsem to przypadek, że zżarła go pycha.
Pycha nad czym, skoro wcześniej nikogo nie pokonał, toczył równe zacięte boje z bumami i emerytami.

Nie to, żebym nie lubił obu.

Nie jestem sympatykiem ani jednego, ani drugiego - a to pozwala być bezstronnym i trzeźwo oceniać sytuację :-)
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 23-10-2014 20:33:42 
Swoja droga,to strasznie dziwi mnie,ten lekcewazacy ton,w jakim o Szpilmanie wypowiadaja sie wspolnie i w porozumieniu Tom Quick Hands i Roger
Wprawdzie Artura nie zaliczylbym do najtrudniejszych rywali z jakim mierzyl sie dzielny Goral z Gilowic,jak Arreola,Kliczko czy Chambers,ale przeciez nie jest gorszy niz Nagi Aguilera,Medalion czy Kolos z Kolossos...
Wydaje mi sie,ze ciesze sie lepsza pamiecia niz Radek Sikorski i nie pamietam,zeby Tomasz tak notorycznie podwazal klase sportowa swyh poprzednich rywali,ba wprost przeciwnie,zawsze szepnol jakies cieple slowko,o swoich rywalach.Np o McBridzie powiedzial,ze jest wysoki...lol...
 Autor komentarza: Rollins
Data: 23-10-2014 20:37:20 
maniekz Data: 23-10-2014 16:36:30
Szpulka pęka na ważeniu, to znaczy że na walce emocje będą go zjadać minuta po minucie. Jest duża szansa że wyjdzie tak sztywny jak Gołota z Lewisem.
*
*
O emocje w walce bym się tak nie martwił, co o tę wagę.
Szpilka mocno przypakował (podobno, bo nie interesuję się tym za bardzo). Kiedy on poćwiczył przetestował siebie w ringu z taką masą?
Przetestuje 8 listopada, kiedy po czterech rundach spuchnie, siądzie i przegra z kretesem, odchodząc w niesławie w niepamięć bokserską.
 Autor komentarza: RSC2
Data: 23-10-2014 20:39:47 
@zeitgeist
Upraszczasz sprawę.
Ja pisałem w kontekście Szpilki.
Przestępstwa polegające na szukaniu kruczków i luk w prawie, aby dokonać przestępstwa to całkiem inna bajka.

Ale powiem ci ,że funkcjonowanie i działanie zgodne z tym zawiłym i wykluczającym się prawem jest o wiele trudniejsze niż omijanie go.
Dlatego upieram się przy swoim.
Silniejszy psychicznie musi być ten kto żyje zgodnie z normami i ma psychiczną „siłę” aby męczyć się z tym „nieludzkim” prawem.

Ale jeżeli ktoś wyznaje zasadę ,że bandyta i kryminalista to psychiczny twardziel a człowiek żyjący zgodnie z prawem to psychiczny „słabeusz” to ja nie będę wyprowadzał go z tego błędu.
 Autor komentarza: Waters
Data: 23-10-2014 20:44:50 
andrewsky
Ja w przeciwieństwie do ciebie kibicuję Adamkowi, natomiast tak jak Ty dostrzegłem to o czym piszesz. Mnie jako kibica Tomasza martwi to, gdyż zawsze zachowywał się inaczej. Brakuje mu pokory ( o dziwo ) a historia zna takie przypadki... niestety
 Autor komentarza: Rollins
Data: 23-10-2014 20:53:39 
rafalteo Data: 23-10-2014 18:01:02
@Rollins
"Szpilka w walce z Jenningsem pokazał, że serce jest, psychika jest, ale umiejętności, klasa nawet chyba mniej niż przeciętna. "

Zdecydowanie nie masz zielonego pojecia o czym mowisz. Szpilka to czlowiek slaby psychicznie i zakompleksiony- taki byl i taki jest. Adamek natomiast raczej nigdy nie mial kompleksow, itp bo to czlowiek natury pewny siebie

Szpilka gada duzo bo jak zwykle nie wytrzymuje cisnienia
*
*
Szpilka bardzo szybko, już chyba w drugiej rundzie zdał sobie sprawę, że popełnił błąd życia, że rywal jest za dobry, że nie ma szans tej walki wygrać.
Jednak nie poddał się. Próbował do końca. Próbował do końca zwyciężyć.

Argumentów nie było, to i wszelkie próby były bezowocne. Ale walczył do końca. Walczył do końca nie o przetrwanie do ostatniego gongu, ale do końca walczył o zwycięstwo. M.in. dlatego prawdopodobnie przegrał przez nokaut.
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 23-10-2014 20:54:14 
Waters
Nie mialbym nic przeciwko temu,zeby Goral zostal skarcony za pyche:)
 Autor komentarza: Milan
Data: 23-10-2014 21:01:55 
Autor komentarza: boksfaner
Data: 23-10-2014 18:27:23
Milan

Nie słyszałeś ile się przygotowuje do tej walki?

nie słyszałem , przygotowania czasowo bardzo zblizone do poprzednich
jak masz jakies dojscia to slucham ile trwał oboz szpilki
 Autor komentarza: Milan
Data: 23-10-2014 21:04:04 
Autor komentarza: Waters
Data: 23-10-2014 19:19:15
Milan
jedno potwierdzone źródło ze Adamek jest na cyklu proszę ??? :-) :-)

mamy tego samego dostawce ;)to raz
dwa jak Tomek jest na cyklu czesto smieje sie jak glup do sera ;)
 Autor komentarza: owenn1988
Data: 23-10-2014 21:09:39 
andrewsky
Lekcewazenie Szpilki wynika zapewne z tego ze mieszka i trenuje w polsce, a "wielki boks" jest tylko w USA i w ogole tam jest super, a u nas głód, nędza i ubóstwo. Tomaszowi sie troszke pomieszał horyzonty, ale to normalne dla ludzi którzy wyjechali stosunkowo niedawno zagranice i zachłysnęli sie zachodem...
 Autor komentarza: maniekz
Data: 23-10-2014 21:11:33 
Szpulka raczej nie jest zdrowy psychicznie, bo na początku wyśmiewa od wiary, a później przeprasza i mówi że sam wierzy i się modli. "Jak Bóg da..."

I to jest silny psychicznie człowiek? Kolegami na konferencji się zasłania? haha

Powtarzam to od kilku lat że Szpulka ma psychikę osiedlowego dresa. Jak przychodzi co do czego to pierwszy będzie uciekał.

Przecież on się zesrał przed Zimnochem dlatego że on jako jedyny mu się postawił.

To będzie zderzenie malucha ze ścianą.
 Autor komentarza: maniekz
Data: 23-10-2014 21:14:04 
@owenn1988 Przecież taka jest prawda. Jakie mają sukcesy polscy pięściarze?

Przecież Fonfara walczy w USA. A później długo długo nic...

Zapytajcie Chudeckiego jak porówna sparingi w USA do tych w PL.
 Autor komentarza: Milan
Data: 23-10-2014 21:31:09 
maniekz
o czym ty piszesz ? przeciez on chciał do niego na pbn jechac jak w tv go obraził
walki nie chcieli promotorzy a nie szpilka
szpilka ma mocna psychike , wzial walke z BJ jak Wach sie obsral , latał w ta i z powrotem , choc był fizyzcnie 2 ligi ponizej BJ to w ostatniej rd postawił wszystko na 1 karte
tak robi ktos o slabejpsychice ???
szpila ma slaba kondycje i obrone ale na pewno nie psychike
 Autor komentarza: UndeadDog
Data: 23-10-2014 22:25:09 
ManiekZ to psychofan Adamka. O czym więc pisze? Ano wystarczy poczytać. Lepiej jego słów na poważnie nie traktować.
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 23-10-2014 22:27:58 
Szpila nie ma psychiki , właśnie w tej ostatniej rundzie się okazało , jak wyleciał do BJ to byle sedzia to szybciej skończył .
Pyskówki i ura bura to nie psychika .
Adamek pocisnął Glaskova w ostatniej rundach , chociaż zbierał przez 10 oklep.
Dawsona też próbował wykosić , chociaż ten ogrywał go do zera .
To się nigdy nie zdarzy u Szpilki
W boksie mistrzami zostali Ci , co przyszli na salę się obronić , czy czegoś nauczyć, a nie po to , by kogoś dojechać.
A szpila należy do własnie tej drugiej grupy
 Autor komentarza: Milan
Data: 23-10-2014 22:35:08 
szanse
mylisz psychike z barkiem kondycji
Adamek przyciska w ostatniej rd bo w 99 % ma wiecej sily od rywala

gdyby szpilka nie mial psychiki to osttania rd z BJ by przeklinczował a on probował wygrac choc z boku wygladało to smiesznie bo nie miał juz wogole siły
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 23-10-2014 22:38:12 
Nie ma szans, ta psychika Szpilki , to mi przypomina krzyki Włodara przed walką z Palaciosem I, które to niby skierowane do rywala, a tak naprawdę to Diablo musiał się podnieść na duchu .
Jakoś ta zmiana Szpili jest zapowiadana od Desek z Beckiem , i jakoś nikt tego nie widzi.
Jego psychika to dalej osiedle, ale to nie wieliczka.
I mimo , że Adamek jest sporo po swoim sezonie , to sądzę , że staremu psu jaj nie odgryźli.
 Autor komentarza: Milan
Data: 23-10-2014 22:40:28 
szanse
szpilka lezał z beckiem ???
nie wazne czy osiedle czy szkola czy ring , psychika jest jedna i szpila jest mocny moim zdaniem
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 23-10-2014 22:49:28 
Saulsberrym , beck krótsze do napisana :D
Moim zdaniem Szpila pęka, tylko chowa to pod płaszczykiem pod tytułem " ale dałem z siebie wszystko "
Poza tym to całkowity innym poziom motywacji .
Adamek to sportowiec dosyć starej daty, walczy by zapewnić godny byt rodzinie .
Szpila walczy dla fleszy .
 Autor komentarza: rafalteo
Data: 23-10-2014 23:10:54 
Eh drogie dzieci... zakoncze te przepychanke i Wam co nieco wyjasnie
1. Szpilka nie ma mocnej psychiki- jest zakompleksiony, ciagle potrzebuje cos udowadniac a jego "tak ze no mowie no, trenowalem ostro, teraz bedzie inaczej, no mowie wam"- to taka kwintesencja jego prob udowodnienia innym i sobie ze spelnia czyjeś oczekiwania. To jest czlowiek zakompleksiony i słaby

2. Adamek nie smieje sie jak "glupi do sera" jak to w typowy dla imbecyla sposob ktos napisal...
Adamek smieje sie, na co skłąda sie wiele rzeczy: naturalna sila psychiczna, swoboda bytu, zachowania, brak kompleksow, osiagniecia sportowe, sprawdzalnosc danego przygotowania pod walke (sprawdzalnosc w sensie: wymierne wyniki (wygrane)), itd., itp.

Ja wiem, ze tworze Wam tutaj nowe wzory niepojete dla wiekszosci mozdzkow, ale mam pewna wade/zalete, ze musze napisac prawdę. Tu nie chodzi o to, ze mam ochote sie przechwalac czy wuj wie co, po prostu prawda musi byc tutaj powiedziana, aby ktos kiedys, jakis "potomny" mogl to zobaczyc, aby czuc to "spelnienie powinnosci"
 Autor komentarza: piotr
Data: 24-10-2014 00:42:55 
Jak coś z Adamka zostało to Szpila nie ma szans.
BJ mimo, że miał pełna pieluchę przez sporą część walki to wypykał Szpilkę bez trudu.

Szpilka nigdy nie będzie bokserem, zawsze w chwilach napięcia wyjdzie z niego bojownik z ustawek...
Żadnych nie ma perspektyw pod względem sportowym.
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryja
Data: 24-10-2014 02:36:12 
Jezeli szpilka ma mocna psychike :)-to czemu pali cegle na kazdym f2fz adamkiem , po drugie w takim razie jaka psychike mieli lewis ,witali czy ojca ulubieniec fedor to byli sportowcy ktorzy byli zimni jak glaz a agresje dawali w ringu ,owszem mozna powiedziec kilka dobrych slow nawet o gicie ale nie ze ma mocna psyche :) od biedy mozna powiedziec ze ma wielka ambicje nawet przerost , ale tylko jego zatwardziali wielbiciele moga mowic o jego mocnej psychice
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryja
Data: 24-10-2014 02:53:44 
I jeszcze jedna sprawa moze doczekamy sie walki gita z jakims puncherem ktory bedzie w stanie jednym strzalem zgasic mu swiatlo steverne haye wladek itp i git bedzie o tym wiedzial wtedy bedzie mogl udowodnic jaka ma psyche bo narazie to walczyl z samymi chlopami ktorych sie niespecjalnie bal nawet jeningsa tez bo wiedzial ze niedysponuje jednym strzalem ktory odbiera swidomosc tak wiec latwo byc kozakiem wsrod slabiakow lub sredniakow ale psyche pokazuje siew walkach z puncherami kozakami jak sie ja ma oczywiscie wtedy ona naprawde odgrywa wielka role , jak sie ma z tylu glowy caly czas ze wychodzisz do walki z gostkiem ktory moze sprawic w kilka minut ze polkniesz jezyk w szatni :) po zatrzymaniu walki , tak wie na ten czas ojciec uwaza ze git psyche ma slaba i widzi ojciec np ze pinezka moze byc szybszy moze byc tez lepszy technicznie lepszy kondycyjnie ale tak jak golota nigdy psychy nie naprawil tak git nigdy psychicznie niebedzie lewisem czy witkiem
 Autor komentarza: Hiena
Data: 26-10-2014 11:30:44 
@UndeadDog proszę przestan skomleć bo to już jest nudne.Zawsze znajdzie się tuman prowokator
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.