SANCHEZ: KOWALIOW NIE MOŻE SIĘ NASTAWIAĆ NA JEDEN CIOS

Ceniony trener Abel Sanchez, ostatnio kojarzony głównie z osobą Giennadija Gołowkina, nie widzi faworyta w walce unifikacyjnej w wadze półciężkiej pomiędzy Bernardem Hopkinsem (55-6-2, 32 KO) a Siergiejem Kowaliowem (25-0-1, 23 KO). Szkoleniowiec podkreśla, że obaj pięściarze posiadają wielkie atuty.

- Miałem Kowaliowa u siebie przez półtora roku. Styl, który dzisiaj prezentuje, został wypracowany w moim gymie. Myślę, że szanse w walce z Hopkinsem rozkładają się 50-50. Kowaliow jest silniejszy, ma mocniejszy cios. Jego entuzjazm i młodość mogą się jednak obrócić przeciwko niemu. Hopkins to weteran. Nie jestem w stanie wskazać faworyta, naprawdę uważam, że mają równe szanse – powiedział Sanchez.

KOWALIOW I HOPKINS PEWNI SWEGO

Amerykanin spotka się z Rosjaninem już 8 listopada w Atlantic City. Część obserwatorów podkreśla, że mocno bijący Kowaliow może zostać pierwszym zawodnikiem, który znokautuje 49-letniego geniusza ringu, jednak Sanchez stanowczo odradza Rosjaninowi nastawianie się na nokaut.

- Z Hopkinsem trzeba boksować. Siergiej nie może myśleć, że wejdzie do ringu i posadzi Bernarda jednym mocnym ciosem. To się nie wydarzy – stwierdził.

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: werus
Data: 21-10-2014 14:31:21 
Na początek to Wielki szacunek dla Hopkinsa, że w ogóle zdecydował się na Rosjanina. Wątpi jednak, czy bernardowi uda się przeciwstawić tak wielkiej sile połączonej z dobrym technicznym boksem Kowaliowa
 Autor komentarza: Clevland
Data: 21-10-2014 15:05:09 
Hopkins zobaczył strach w oczach Kowaliowa ;-)

Hopkins to stary lis i musiał wypatrzeć sporo luk u Kowaliowa skoro się zdecydował na walkę z takim bombardierem.
 Autor komentarza: mietek36
Data: 21-10-2014 16:05:55 
czy bernardowi uda się przeciwstawić tak wielkiej sile połączonej z dobrym technicznym boksem Kowaliowa

Przeciez od zawsze wiadomo, ze sila w boksie jest na ostatnim miejscu....Glowa, nogi i silne rece...Feliks Stamm
 Autor komentarza: ghost
Data: 21-10-2014 16:45:31 
"- Z Hopkinsem trzeba boksować. Siergiej nie może myśleć, że wejdzie do ringu i posadzi Bernarda jednym mocnym ciosem. To się nie wydarzy – stwierdził (Sanchez)."

A ja myślę,że się wydarzy.
 Autor komentarza: werus
Data: 21-10-2014 19:35:56 
mietek36
Dlatego napisałem że siła połączona z...
Kowaliow to po prostu bardzo dobry pięściarz i do tego niesamowicie silny więc Bernard może mieć problem
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 21-10-2014 21:37:18 
Zgadzam się werus ze wielki szacunek dla Hopkinsa że ma jaja walczyć z tak niebezpięcznym rywalem jak Kowaliow , wynik walki jest otwarty ale jednak faworytem Kowaliow oprócz siły i ciosu
ale dla Kowaliowa to bedzie natrudniejszy rywal,podobnie dla Hopkinsa to w tym wieku moze to być trudniejszy rywal niż Calzghe
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.