Archiwum wiadomości z dnia: 2014-10-20

 


WIELICZKA vs LWÓW: WALKI i WYWIADY

Sebastian Rembecki dał bardzo ciekawy i dynamiczny pokaz ringowych umiejętności podczas meczu Małopolska vs Lwów. Nalezy zaznaczyć, iż zawodnik z niebieskiego narożnika, Lubomyr Ozgovych (Lwów) nie pozostawał dłuzny i starał się odpowiadać na ostre wejścia Sebastiana. Niemniej jednak nie wystarczyło to na wygranie pojedynku, ale kibice tylko na tym skorzystali. W rozwinięciu pozostałe walki mężczyzn i wywiady.
REKORDY POPULARNOŚCI GOŁOWKINA

Giennadij Gołowkin (31-0, 28 KO) podbił serca Amerykanów do tego stopnia, że oglądają go w akcji chętniej niż "swoich". Jego sobotnią, błyskawiczną egzekucję na bardzo groźnym przecież Marco Antonio Rubio w hali StubHub Center w Carson obejrzało na żywo aż 9 323 widzów!


SĘK vs ISMAIŁOW, CZYLI EMOCJE W EŁKU GWARANTOWANE

W sobotni wieczór Aleksander Suszczyc pokonał co prawda Maćka Miszkinia, ale najważniejsze dla przeciętnego kibica jest to, że obaj dali świetny spektakl. Tak samo może być w piątek podczas gali w Ełku, gdzie w wadze półciężkiej naprzeciw naszego Dariusza Sęka (21-1-1, 7 KO) stanie równie groźny, a może nawet groźniejszy Szamil Ismaiłow (11-1, 10 KO).


XIV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ im.CYRANA - RYBNIK

Miniony weekend obfitował w wydarzenia pięściarskie w naszym kraju: Ostrołęka, Wieliczka, Nowy Dwór Mazowiecki, Dzierżoniów, Hajnówka, Raszyn i Rybnik gdzie na hali sportowej w Boguszowicach w dn. 18-19.10.2014r odbył się już XIV Międzynarodowy Turniej Bokserski o puchar Prezydenta miasta Rybnika im. Józefa Cyrana. Udział wzięło 28 klubów w tym Czesi, Słowacy, Niemcy oraz zawodnicy z dalekiego Kosova.
GROVES CZEKA NA WALKĘ GOŁOWKINA Z MAYWEATHEREM

George Groves (20-2, 15 KO), który miał okazję sparować z Giennadijem Gołowkinem (31-0, 28 KO) i życzy mu jak najlepiej w ringu, nie sądzi, aby wędrówka do kategorii super średniej mogła wyjść Kazachowi na dobre. Zdaniem Brytyjczyka znacznie lepszym rozwiązaniem byłyby występy w limicie wagi junior średniej, gdzie mógłby boksować nawet z Floydem Mayweatherem Jr (47-0, 26 KO).


KOWALIOW I HOPKINS PEWNI SWEGO

- Zrobię wszystko co jest do zrobienia by zwyciężyć i pomóc mu w podjęciu decyzji o zakończeniu kariery - mówi na niespełna trzy tygodnie przed unifikacją trzech pasów wagi półciężkiej Siergiej Kowaliow (25-0-1, 23 KO). Rosyjski król nokautu już 8 listopada w Boardwalk Hall w Atlantic City stanie naprzeciw legendarnego jeszcze za czasów swojej kariery Bernarda Hopkinsa (55-6-2, 32 KO).WIELICZKA vs LWÓW: ŚLOSARCZYK vs MAKSYMIV

W miniony weekend na ringu w Wieliczce podczas meczu Małopolska vs Lwów zobaczyliśmy, na rozpoczęcie zmagań, pojedynek seniorek w kategorii 54kg: Patrycja Ślosarczyk kontra Zorjana Maksymiv. Reprezentantki prócz urody, zaprezentowały ciekawy, choć monotonnie jednostronny boks. Zapraszamy do obejrzenia tego pojedynku i zdjęcia z wagi.
ROCZNICA GOŁOTA vs TYSON, CZYLI WOJNA, KTÓREJ NIE BYŁO

Dokładnie 20 października - czternaście lat temu w Detroit, naprzeciw siebie stanęli dwaj nieprzewidywalni i niegrzeczni chłopcy boksu zawodowego, czyli Mike Tyson (50-6, 44 KO) i nasz Andrzej Gołota (41-9-1, 33 KO). Dwaj kontrowersyjni pięściarze bez względu na wyniki swoich pojedynków przyciągali tłumy spragnionych krwi i sensacji miłośników mocnych wrażeń.KELLERMAN: DONAIRE OFIARĄ WŁASNEGO TALENTU

Od ponad roku Nonito Donaire (33-3, 21 KO) jest cieniem samego siebie, co w niedzielny poranek potwierdziła walka z Nicholasem Waltersem (25-0, 21 KO), przegrana przez Filipińczyka w szóstej rundzie. Max Kellerman, który komentował ten pojedynek dla HBO, twierdzi, że po paśmie sukcesów 31-latek za bardzo uwierzył w swój talent, zaniedbując przy tym trening bokserski.