LOEFFLER: ARUM DZWONIŁ DO MNIE WS. WALKI CHAVEZA Z GOŁOWKINEM

Promotor Giennadija Gołowkina (31-0, 28 KO) Tom Loeffler twierdzi, że walka Kazacha z Julio Cesarem Chavezem Jr. (48-1-1, 32 KO) wciąż jest możliwa. Nie wykluczył, że dojdzie do niej w przyszłym roku.

Przymiarki do intrygująco zapowiadającej się batalii czyniono już kilka miesięcy temu. Wstępnie ustalono nawet datę, ale z powodu konfliktu Meksykanina z promującą go grupą Top Rank skończyło się na spekulacjach. Teraz, kiedy po kolejnym zwycięstwie wartość sportowa i marketingowa Gołowkina znowu wzrosła, temat powraca.

- Jakiś miesiąc temu zadzwonił do mnie Bob Arum, powiedział, że być może nadal istnieje szansa, aby doprowadzić do tego pojedynku. Nasze drzwi na tę potyczkę są zawsze otwarte. Same plotki na jej temat, kiedy mówiono, że pięściarze spotkają się 19 lipca, bardzo pobudziły kibiców. Jeżeli uda się to zorganizować, będzie to pierwszy występ Giennadija na pay-per-view. Nie zmusimy jednak Chaveza do walki – powiedział Loeffler.

Gołowkin kolejny występ ma zaliczyć w lutym. Jego rywalem będzie prawdopodobnie Martin Murray.

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: golabek
Data: 20-10-2014 11:46:42 
O matko, po której walce GGG miał tak "różowe" spodenki? Większość kończyła przeważnie po kilku mocniejszych uderzeniach i nie mieli okazji zbyt mocno krwawić..
 Autor komentarza: BeyrootPl
Data: 20-10-2014 11:51:35 
Z Rosado
 Autor komentarza: Clevland
Data: 20-10-2014 11:56:32 
Chaves jr. nie wyjdzie do GGG.
Po co mu nokaut.
Powie Arumowi żeby sam wyszedł.
Z drugiej strony Arum z "bratem" Loafferem mogliby się dogadać i ustawić walkę na tko np. w 5 rundzie.


Ten overhand w walce z Rubio mógł zadać zimnokrwisty zabójca...

Tak szybkim rozstrzelaniem Rubio, GGG odstraszył kolejnych przeciwników.
Będą woleli zdejmować paski niż dostać k.o. (np. w wyniku złamania żeber), albo dostania "młotkiem w głowę".
 Autor komentarza: Pret
Data: 20-10-2014 12:57:01 
Golovkin musiał zniszczyć Rubio szybko i zdecydowanie żeby pokazać że nazywanie takich ludzi najtrudniejszym sprawdzianem nie ma sensu i pokazać że GGG stoi na najwyższej półce. Roachowi za niedługo skończą się wymówki a Chavezowi kasa. Może coś w końcu Gienia dostanie dobrego.
 Autor komentarza: rondobry
Data: 20-10-2014 13:08:47 
Chavez to jednak fenomen nie jestem jego fanem ale i Froch chce z nim walczyc i GGG mimo iz gosc nic nie robi.Wiem hajs hajs hajs albo cos na zasadzie nie wazne co mowia byle bylo mowione.Jego mozliwosci bokserskie sa wprost nieproporcjonalne do marketigowych.BTW przegrywa z oby dwoma .
 Autor komentarza: thunder
Data: 20-10-2014 18:01:32 
Chavez.. nie wyjdzie do ringu z GGG.. promotorzy nie wrzucą go do paszczy lwa.. A z tym fenomenem to bez przesady.. już wyeksploatowany Sergio Martinez.. przez wszystkie rundy prał go jak chłopca.. no po za końcówką dekoncentracji.. ze strony Maravilli.. jedyne co ma dobre Chavez.. to wytrzymałość i przygotowanie kondycyjne.. tą ma na wysokim poziomie...
 Autor komentarza: rondobry
Data: 20-10-2014 18:27:45 
thunder
fenomen pod wzgledem marketingowym (czytaj uwazniej)tzn kazdy chce sie na nim wybic nawet taki magik jak Ward ma gorsze wyniki biznesowe (PPV)a gosc siedzi na dupie ma [email protected] na trennigi (trenuje kiedy chce)nie moze zrobic limitów wagowych , z ta wytrzymałoscia tez bym nie przesadzał jak go goscie 10 kilo mniejsi bili.I własnie ze nawet taki Martinez go bil to i tak wszyscy (Froch, GGG)chca miec go na rozkladzie bo zapewnia kase .To jest fenomen.
 Autor komentarza: rondobry
Data: 20-10-2014 18:29:31 
PS
Jedyne co ma dobre to nazwisko
 Autor komentarza: thunder
Data: 20-10-2014 22:41:35 
ok sorry moje niedopatrzenie... tak nazwisko pomogło mu zrobić kariere... jak mawiał mój dziadek.. z gówna bata nie ukrecisz... bo do ojca ten chłoptaś sie nawet nie umywa...
 Autor komentarza: starycap
Data: 21-10-2014 11:11:42 
Tandem -tata lata poza ringiem z opaską jak talib a syn sztywniak w ringu taki duży wałach i oni chcą trochę kasy czy walki z GGG -do czego to doszło.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.