ZACHOWAWCZY JEŻEWSKI WYGRYWA W DZIERŻONIOWIE

Nikodem Jeżewski (8-0, 5 KO) wypunktował ambitnego Toniego Visića (14-15-1, 4 KO), jednak występ Polaka nie należał do najlepszych w jego wykonaniu. Sędziowie punktowali 59-55, 60-54 oraz 58-56.

Od pierwszej rundy widać było u Jeżewskiego brak zdecydowania i małą aktywność. Visić cały czas wyczekiwał i polował na jeden cios. Polak ewidentnie nie mógł rozluźnić się w ringu, co utrudniało mu poczynania w ringu. W końcówce czwartej rundy pięściarz grupy Tymex Boxing Promotion trafił rywala mocnym prawym, a Chorwatowi wypadł ochraniacz. Rywal Jeżewskiego nie był jednak zamroczony i po wznowieniu walki zaczął odpowiadać. Do samego końca obraz pojedynku nie zmieniał się, jedynie w końcówce szóstej rundy pięściarze postanowili nieco zaryzykować i wdali się w wymianę. Zdecydowanie nie był to najlepszy występ Jeżewskiego, jednak liczymy, że w kolejnych pojedynkach zobaczymy "Nikosia" z poprzednich walk.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Spartacus
Data: 17-10-2014 21:25:58 
Co tu duzo pisac. Slaby i bez perspektyw. Cios przecietny, sztywny i bez pomyslu. Nie ma co w niego inwestowac, niech dadza szanse komus innemu z wiekszym talentem. Ogolnie Nasz boks jest w czarnej dupie i nie widac, zeby to sie w przyszlosci zmienilo. Nie wierze, ze w tak duzym kraju nie ma talentow. Powinna byc szybka selekcja, a nie takie Kolodzieje i Wawrzyki wyrastaja i pozniej wstyd i Hanba dla Polski.
 Autor komentarza: bossman
Data: 17-10-2014 21:49:16 
Do tej pory żenująco niski poziom boksu na tej gali.Zobaczymy dalej.
 Autor komentarza: IronGlove
Data: 17-10-2014 22:36:54 
Chłopak musi coś zmienić bo nie wygląda to dobrze. Nie pamiętam kiedy ostatnio oglądałem taki nudny pojedynek.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.