Archiwum wiadomości z dnia: 2014-10-12

 


PRICE: WALKA Z JOSHUĄ NIE BĘDZIE DŁUGA

W Wielkiej Brytanii trwają już przymiarki do walki Anthony'ego Joshuy (9-0, 9 KO) i Davida Price'a (18-2, 15 KO), która ma się odbyć w przyszłym roku i wyłonić lepszego z medalistów olimpijskich. Price zaznacza, że jedno przed tym starciem jest pewne - nie potrwa ono pełnego dystansu.


DROZD CHCE WALK UNIFIKACYJNYCH

Ambicja Grigorija Drozda (39-1, 27 KO) nie kończy się na pasie WBC, który pod koniec września odebrał Krzysztofowi Włodarczykowi. Rosjanin chce jak najszybciej zmierzyć się z posiadaczami innych tytułów w wadze junior ciężkiej.

BRIGGS: ZŁAMAŁEM KLICZKĘ, JEST WŚCIEKŁY

Niedawny numer Shannona Briggsa (56-6-1, 49 KO) z motorówką porządnie zdenerwował Władimira Kliczkę (62-3, 52 KO). Amerykanin nie ukrywa, że czerpie z tego powodu dużą satysfakcję. - Władimira ciężko jest złamać, zawsze jest opanowany. W końcu mi się jednak udało - stwierdził.


TRYC vs STANIOCH: FINAŁ MMP (81kg)

Mateusz Tryc (KS Fenix Warszawa) jak na lidera naszej wagi półciężkiej przystało pewnie sięgnął po złoto Młodzieżowych Mistrzostw Polski, choć Łukasz Stanioch dzielnie stawiał mu opór. Zobaczcie ich dzisiejszą konfrontację.


ABRAHAM WRÓCI W LUTYM W BERLIŃSKIEJ 02 ARENIE?

Wszystko na to wskazuje, że telewizja SAT 1., która zostanie nowym partnerem telewizyjnym grupy Sauerland Event, ma już wstępne plany na najbliższe występy czempionów boksujących w tej stacji. Jednym z tych pięściarzy jest Arthur Abraham (41-4, 28 KO), który pod koniec września zwyciężył Paula Smitha, broniąc tym samym po raz drugi tytułu WBO wagi super średniej.


JOSHUA ZDEMOLOWAŁ BACHTOWA

Anthony Joshua (9-0, 9 KO) dziś na ringu w Londynie przystąpił do pierwszej walki o jakikolwiek tytuł - międzynarodowy pas organizacji WBC wagi ciężkiej. Aktualny mistrz olimpijski w swoim stylu szybko odprawił kolejną ofiarę.
LATOCHA vs SIELAWA: FINAŁ MMP (64kg)

Marcin Latocha (KSW Róża Karlino) okazał się najlepszy w kategorii do 64 kilogramów podczas zakończonych Młodzieżowych Mistrzostw Polski, pokonując dziś w finale Krystiana Sielawę. Zobaczcie jak wyglądała ich potyczka o złoty krążek.


HRYNIUK: PRZEGRAŁEM Z KOMPUTEREM

Już wiemy, że Roger Hryniuk nie obroni tytułu młodzieżowego mistrza Polski wagi super ciężkiej. Pięściarz z Białegostoku przegrał niejednogłośnym werdyktem z Pawłem Wierzbickim, choć zdaniem wielu wynik mógł pójść w drugą stronę.


BUNDRAGE ZDETRONIZOWAŁ MOLINĘ!

Cornlius Bundrage (34-5, 19 KO) sprawił już kilka niespodzianek, lecz tej naprawdę mało kto się spodziewał. 41-letni Amerykanin odzyskał po dłuższym czasie tytuł mistrza świata wagi junior średniej według federacji IBF i to kosztem faworyzowanego Carlosa Moliny (22-6-2, 6 KO).


JOSHUA: CHCIAŁEM GO ZRANIĆ

Anthony Joshua (9-0, 9 KO) nie krył zadowolenia z szybkiego odprawienia twardego przecież Denisa Bachtowa (38-10, 25 KO). Mistrz olimpijski, który na każdym kroku podkreśla, jak bardzo potrzebuje przeboksowanych rund, tym razem chciał wszystko skończyć bardzo szybko.

KALLE SAUERLAND O MASTERNAK vs MORMECK I SYTUACJI MARCO HUCKA

Kalle Sauerland ogłosił w czwartek oficjalnie, że jego grupa Sauerland Event po wypełnieniu kontraktu ze stacją ARD będzie współpracowała z nową telewizją  SAT 1. I właśnie o tej umowie, ale również konflikcie interesów z Marco Huckiem i chyba przede wszystkim o szykowanej walce Mateusza Masternaka (33-2, 24 KO) z byłym królem kategorii junior ciężkiej  Jeanem Marciem Mormeckiem (37-5, 23 KO), porozmawialiśmy z tym promotorem w Berlinie.