PRICE: WALKA Z JOSHUĄ NIE BĘDZIE DŁUGA

Redakcja, iFL TV

2014-10-12

W Wielkiej Brytanii trwają już przymiarki do walki Anthony'ego Joshuy (9-0, 9 KO) i Davida Price'a (18-2, 15 KO), która ma się odbyć w przyszłym roku i wyłonić lepszego z medalistów olimpijskich. Price zaznacza, że jedno przed tym starciem jest pewne - nie potrwa ono pełnego dystansu.

- To wielka walka. Kto trafi pierwszy, ten wygra. Na pewno nie będzie to długa konfrontacja. Mam jeden z najlepszych ciosów w wadze ciężkiej. Anthony jeszcze nie walczył z kimś takim jak ja. Jego rywale chcą przede wszystkim przetrwać, ja mam większe ambicje, chcę być mistrzem świata – mówi 31-latek.

Zobacz: JOSHUA ZNISZCZY WAGĘ CIĘŻKĄ

Joshua zaliczył w sobotę kolejny nokaut, zwyciężając już w drugiej rundzie Denisa Bachtowa. Price komentował to starcie dla brytyjskiej telewizji i nie ukrywa, że młody rodak zrobił na nim duże wrażenie.

- Bardzo dobry, imponujący występ. Joshua był ostry, wybuchowy. Nie było w jego boksie niczego, co mogłoby się nie podobać – powiedział.

Price, który nie boksował od czerwcowego zwycięstwa nad Jarosławem Zaworotnym, na ring wróci prawdopodobnie w grudniu lub styczniu.