MMP 2014: SZWEDOWICZ (75kg) NIEZNACZNIE LEPSZY OD BEDNARKA

Na wysokim poziomie stał finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski w wadze średniej. Zdaniem sędziów lepszy okazał się Arkadiusz Szwedowicz (BKS Skorpion Szczecin), lecz nawet jeśli był lepszy, to Kamil Bednarek postawił mu dziś bardzo twarde warunki.

Wczoraj pięściarz ze Szczecina musiał sporo napracować się by odprawić Bartłomieja Gołębiewskiego, innego wychowanka DKB Dzierżoniów. W walce o złoto to rzeczywiście Szwedowicz był agresorem i zadał dużo więcej ciosów, większość z nich jednak wylądowała na gardzie przeciwnika. Arek nie mógł nawet na moment zwalniać tempa, bo gdy tylko na sekundę stawał w miejscu, bijący się z pozycji mańkuta Bednarek „strzelał” swoim prawym prostym. Obaj pokazali boks na najwyższym poziomie, lecz jednogłośnym werdyktem zwyciężył bardziej doświadczony Szwedowicz.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Jackass
Data: 12-10-2014 12:55:20 
Wilczewski niezadowolony z werdyktu ;S pewnie w jego mniemaniu wszystko było zajebiście ^^ a nie było, werdykt sprawiedliwy.
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 12-10-2014 12:59:07 
I tak Jabłoński go robi do jednej bramki
 Autor komentarza: IronGlove
Data: 12-10-2014 13:50:34 
Werdykt mógł pójść w obie strony. Bardzo wyrównana walka. W mojej opinii Kamil Bednarek o wiele lepiej boksuje niż śpiewa hehe
 Autor komentarza: Antonioo
Data: 12-10-2014 14:05:32 
Też chłopaka nie doceniłem , jak on znajduje czas na karierę wokalisty i pięściarza ;)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.