HRYNIUK: PRZEGRAŁEM Z KOMPUTEREM

Już wiemy, że Roger Hryniuk nie obroni tytułu młodzieżowego mistrza Polski wagi super ciężkiej. Pięściarz z Białegostoku przegrał niejednogłośnym werdyktem z Pawłem Wierzbickim, choć zdaniem wielu wynik mógł pójść w drugą stronę.

- Myślałem, że uda się wygrać, niestety przegrałem z komputerem. Po ostatnim gongu na pięciu sędziów trzech wskazało na mnie. Tych dwóch sędziów, którzy dali mi przegraną, akurat wylosował komputer. Na pocieszenie powiem, iż pozytywnie zaskoczyła mnie organizacja tego turnieju. To były jedne z najlepszych zawodów od tej strony na jakich byłem w Polsce. I tu ukłony należą się dla trenera Potapczyka – powiedział Hryniuk.

- Podziękowania dla wszystkich tych, którzy mnie wspierali i wierzyli do samego końca, a medal dedykuję oczywiście mojej córeczce Kamilce oraz mojej dziewczynie.

A kto nie widział walki, niech oceni ją sam - zdania są podzielone...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Jackass
Data: 12-10-2014 10:42:44 
Hryniuk wygrał ;P
 Autor komentarza: IronGlove
Data: 12-10-2014 11:05:40 
Roger przeboksował 3 rundy w ataku, ciosów trafionych wyprowadził o wiele więcej niż Wierzbicki, ale przegrywa. Dziwnie długo czekaliśmy na wynik po walce, pewnie wtedy właśnie "losowano" tych sędziów.
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 12-10-2014 12:31:48 
Z Wierzbickim nie da się wygrać na pkt, fama mistrza świata punktuje
 Autor komentarza: keane
Data: 12-10-2014 19:23:10 
Roger - wygrałeś !
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.