Archiwum wiadomości z dnia: 2014-10-11

 XIV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ im.MICHAŁA SZCZEPANA

W Sokółce właśnie emocje zaczynają sięgać zenitu, a za tydzień pod flagą nowego Okręgowego Związku Boksu Olimpijskiego Warszawy i Mazowsza kolejny turniej, a tym razem zobaczymy ekipy nie tylko z Polski, ale także z Litwy i Ukrainy. Sądzimy, że kibice dopiszą - tak jak to ma miejsce w Sokółce - bo zapowiada się bogata karta walk i niecodzienni goście.

MOCNI SPARINGPARTNERZY PACQUIAO

Dziś pierwsze sparingi stoczy Manny Pacquiao (56-5-2, 38 KO). Wszystko to oczywiście w ramach przygotowań do zaplanowanego na 22 listopada starcia z Chrisem Algierim (20-0, 8 KO) w umownym limicie 144. funtów. A trenować będzie z kim.


MAIDANA ODPOCZNIE TROCHĘ DŁUŻEJ

Marcos Rene Maidana (35-5, 31 KO) nabrał ochoty na prawdziwe wakacje. Od dłuższego czasu trenował niemal na okrągło, stąd teraz poczuł potrzebę odpoczynku oraz spędzania więcej czasu z rodziną. Ale tylko do końca roku - od przyszłego wraca do harówy.


ANTHONY JOSHUA MOŻE JUŻ WALCZYĆ O PAS FEDERACJI WBA

Anthony Joshua (8-0, 8 KO) dziś na ringu w Londynie przystąpi do pierwszej walki o jakikolwiek tytuł. W stawce jego potyczki z Denisem Bachtowem (38-9, 25 KO) będzie międzynarodowy pas organizacji WBC. Ale aktualny mistrz olimpijski w wadze super ciężkiej od dzisiaj może już oficjalnie toczyć bój nawet o mistrzostwo świata, przynajmniej według federacji WBA.