XIV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ im.MICHAŁA SZCZEPANA

W Sokółce właśnie emocje zaczynają sięgać zenitu. Stojące na wysokim poziomie pod względem sportowym i organizacyjnym  Młodzieżowe Mistrzostwa Polski weszły w decydującą fazę, a za tydzień pod flaga nowego Okręgowego Związku Boksu Olimpijskiego Warszawy i Mazowsza kolejny turniej i mamy nadzieję, że będzie co oglądać, bo prócz ekipy z Mazowsza zobaczymy zespoły z Litwy oraz Ukrainy. Poprzeczka podczas tegorocznych XXII MMP w Sokółce została ustawiona naprawdę wysoko, choć nie ma się co równać, to przynajmniej jest od kogo się uczyć. Sądzimy, że kibice dopiszą - tak jak to ma miejsce w Sokółce - bo zapowiada się bogata karta walk i niecodzienni goście.

Walki z oficjalnej karty XIV Międzynarodowego Turnieju im. Michała Szczepana, rozpoczną się od godziny 15:00, ale już od 12:00 zapraszamy na pojedynki młodzików. Najmłodsi adepci będą walczyć o prawo startu w Mistrzostwach Warszawy i Mazowsza.

Należy także zaznaczyć że na imprezę, która będzie transmitowana na żywo, zaproszeni zostali - jako honorowi goście: obecny Prezes PZB Pan Zbigniew Górski i poprzednik, dobrze wszystkim olimpijczyk Jerzy Rybicki, oraz idol młodego pokolenia Krzysztof 'Diablo' Włodarczyk, a także historia Polskiego boksu w osobach: Janusz Gortat, Kazimierz Szczerba, Henryk Petrich, Paweł Skrzecz, Bogdan Gajda. Będzie czas na wspólne zdjęcia i autografy. Zapraszamy wszystkich kibiców 'szermierki na pieści' do Raszyna w niedzielne popołudnie 19 października 2014 do hali sportowej przy ulicy Szkolnej 2.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.