ZAPOWIEDŹ 'VIP FIGHT NIGHT' W STAROGARDZIE GDAŃSKIM

15 listopada w hali przy ulicy Hallera 19A w Starogardzie Gdańskim odbędzie się kolejna gala organizowana przez pomorską grupę Thunder Promotions oraz Łukasza Rusiewicza (16-18, 7 KO), który wystąpi w walce wieczoru przed własną publicznością. Ponadto podczas "V.I.P. Fight Night" w ringu zaprezentują się Patryk Litkiewicz (13-5, 7 KO) oraz niepokonany Damian Mielewczyk (3-0, 3 KO). Ich walki zakontraktowano na sześć rund.

Dla Patryka będzie to powrót po porażce z rąk byłego mistrza Europy oraz pretendenta do tytułu mistrzowskiego federacji WBA, Michela Trabanta (52-4-1, 24 KO). Tczewianin przegrał jednogłośnie na punkty po dwunastu rundach. Oprócz czterech walk profesjonałów zobaczymy sześć pojedynków boksu olimpijskiego oraz jedną walkę w K-1. Gala będzie zamknięta dla kibiców, nie będzie prowadzona sprzedaż biletów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: saimon
Data: 10-10-2014 19:57:37 
Rozumiem, że gwiazdą wieczoru będzie bokser Łukasza Rusiewicza z tragicznym bilansem 16 wygranych i 18 przegranych?! Normalnie rewelacja, pewnie to eliminator do pasa BMX, a może nawet PKP i PKS...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.