SZPILKA: UCZĘ SIĘ ADAMKA NA PAMIĘĆ

Do walki Artura Szpilki (16-1, 12 KO) z Tomaszem Adamkiem (49-3, 29 KO) pozostał niecały miesiąc. Dziś prezentowaliśmy Wam już telefoniczny wywiad z trenującym w Gilowicach "Góralem", a teraz mamy także nowinki z obozu "Szpili", który w odróżnieniu od dwukrotnego mistrza świata trenuje przy użyciu najnowszych metod treningowych.

W rozmowie z Kamilem Wolnickim Artur opowiedział o swoich przygotowaniach, nastawieniu do listopadowej walki i obecnej wadze. Cały materiał jest dostępny na stronie "Przeglądu Sportowego" >>>

Przegląd Sportowy: Wszyscy, którzy oglądają pana na sali treningowej opowiadają, że trenuje pan jak nigdy wcześniej.
Artur Szpilka:
Jest zajebiście, ale jak mogłoby być inaczej? Jestem w najlepszej formie w życiu. Prawdziwa petarda!

Przy okazji wrócił stary Artur Szpilka, który dużo mówi.
Artur Szpilka:
(śmiech) Ale czuję się naprawdę bardzo dobrze, jestem, a właściwie będę gotowy. Czekam na 8 listopada, czekam aż wreszcie wejdziemy do ringu. Czuję, że to wszystko coraz bliżej, chociaż też bez przesady. Jestem teraz na etapie sparingów. Mam dwóch dobrych sparingpartnerów, dojadą kolejni. Lista była zresztą bardzo długa, ale kilku odmówiło z różnych przyczyn, na przykład Wiaczesław Głazkow i Michael Sprott. Szkoda, bo zależało mi na nich, ale nic nie poradzę. Zresztą, i tak dam radę! Był taki okres podczas przygotowań, że biłem rekordy życiowe w różnych elementach. Dzisiaj ważę 106-107 kg, ale nie powiem, ile będzie w dniu walki. Przekonacie się!  

Ogląda pan jego walki?
Artur Szpilka:
Szczerze? Codziennie. Włączam sobie kolejne pojedynki Adamka i analizuję. Uczę się go na pamięć.

Nie przegrzeje się pan do walki?
Artur Szpilka:
Nie, spokojnie... Wszystko ma swój sens. Patrzę uważnie na jego walki, bo myślę, że on niczego nowego już się nie nauczy. A ja – wręcz przeciwnie. Wszyscy pewnie myślą, że w ringu rzucę się przed siebie, że będę porywczy. Tymczasem chcę pokazać coś innego. Oczywiście nie zabraknie mi uporu, zawziętości i serca. Tylko znowu dużo mówię, a plan jest taki, aby pokazać to dopiero w ringu.

Mimo wszystko ostatnio się pan wyciszył.
Artur Szpilka:
A co ja mam gadać? Jestem tym samym Arturem co wcześniej, choć może faktycznie wypowiadam się w sposób bardziej stonowany. To także ze względu na szacunek dla Tomka. Poza tym, byłem już wysoko i zostałem sprowadzony na ziemię. Ósmego się okaże, gdzie jestem teraz. Nazwa tej gali, czyli "Chwila Prawdy" jest idealnie dopasowana do tego, co nas czeka. Bo to chwila prawdy dla mnie i Tomka. Mnie da odpowiedź, czy mogę się mierzyć z najlepszymi. Adamkowi powie, czy nie nadszedł już czas na koniec kariery.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Imperator
Data: 09-10-2014 20:40:18 
"Poza tym, byłem już wysoko..."

No chyba w górach...
 Autor komentarza: puncher48
Data: 09-10-2014 20:41:49 
Ja bym napisał odnośnie chęci wygranej Artura nad Adamkiem - "Pokusa silna ale możliwości słabe" liczę, że da dobrą walkę i to już będzie coś, niemniej i tak widzę rękę Tomka w górze po pojedynku, najnormalniej w świecie nawet na chwilę obecną, po stronie "górala" jest gros doświadczeń, większe umiejętności i niesamowity hart ducha, a tego niestety brakuje Szpilce.
 Autor komentarza: Hangagod
Data: 09-10-2014 20:41:59 
Każdy wie jak się to skończy #chciałemurwaćgłowę #nieczułemtychciosów
 Autor komentarza: Imperator
Data: 09-10-2014 20:43:00 
Pineska to taki frendzlowski cwaniaczek - narcyzik. gadkę to on ma i umie się sprzedać. To trzeba mu przyznać, ale robi z siebie przy tym przygłupa na miarę Jarosława Psikutasa bez S na końcu.
 Autor komentarza: tolek78
Data: 09-10-2014 20:43:00 
Szpila spali się psychicznie już wyczuwa się w nim presje,coś mi się zdaje że z treningami też przesadził faworyt jest jeden Adamek ale liczę na bardzo dobry pojedynek
 Autor komentarza: Imperator
Data: 09-10-2014 20:44:28 
tolek78

czekaj, czekaj w powiedz kto będzie stał w jego narożniku? I wszystko jasne...
 Autor komentarza: teanshin
Data: 09-10-2014 20:45:48 
Adamek w ciezkiej to 11-2 (3KO) i stracil swoj tytul IBF North America w ostatniej walce, Szpilka 12-1 (7KO) i WBC Interim Baltic wciaz w posiadaniu Artura, oboje nie zachwycaja rekordami w HW, ale statystycznie to Szpilka ma lepszy record i jak by nie bylo jest posiadaczem paska ktorym to pogardzil Jennings, do tego walka jest o tytul IBF International wiec Adamek pierwszy wchodzi do ringu jako challenger. HAHAHHA
 Autor komentarza: cut
Data: 09-10-2014 21:30:33 
walka budzi emocje i dlatego jest organizowana, ale jesli adamek przegra to powinien definitywnie zakonczyc przygode z boksem.
 Autor komentarza: vaclav
Data: 09-10-2014 21:40:35 
Artur do kilku ostatnich walk (wbrew swoim zapowiedziom o stonowaniu) wchodzi z tym swoim nastawieniem "dawaj mi tego buta frajerze bo dzownię na psy", nawet któremuś rywalowi oba buty podiwanił przed walką...
Adamek jest twardy i nawet jak Szpilka go trafi to odda pięcioma ciosami, i będzie znowu ała ała.
 Autor komentarza: UndeadDog
Data: 09-10-2014 22:05:39 
Artur ma tylko dobrze wypaść. Nic więcej pewnie od życia nie oczekuje. Porażka nic w jego przypadku nie zmienia a porażka w pewnym stylu może wpłynąć tylko pozytywnie na jego i tak zatrzymaną promocję i karierę.
Adamek to inna bajka. Co prawda w razie porażki wszyscy chórem stwierdzą że Adamek postarzał się w ciągu ostatnich miesięcy parokrotnie ale krytycznej oceny i tak w razie przegranej nie uniknie.
Cóż.
Jeśli miałbym postawić na przebieg walki to wygra Adamek na punkty po ciężkiej przeprawie z młodym Arturiosem. Swoje zbiorą obaj ale myślę że walka nie zakończy się przed czasem. Ile to ma być rund? Zobaczymy jak tam Szpulka kondycyjnie. Podejrzewam że w początkowych rundach może być nawet szybszy od Adamka.
Cóż nr 2. Tak naprawdę w boksie na najwyższym poziomie obaj się nie liczą. Adamek już a Szpulka wcale/
 Autor komentarza: rafalteo
Data: 09-10-2014 22:17:12 
Zaden trening Ci nie pomoze jesli jestes idiota

Adamek przede wszystkim dotyka rzeczywistosci- Adamek czuje rzeczywistosc. Szpilka kompletnie lata nad rzeczywistoscia i ciagle jej nie czuje.
Szpilce potrzeba madrosci i czucia rzeczywistosci- czyli tego, co ma Adamek. Poki co to bezmyslny chlopak ktorego glupia taktyka, pompowanie miesni, itp (wynikajace z wrodzonego idiotyzmu) doprowadza go do tego co zwykle czyli do osmieszenia sie z twardym psychicznie i stapajacym twardo po ziemi Adamkiem
 Autor komentarza: OutLaw
Data: 09-10-2014 22:39:16 
Arturze S.
A czy pomyślałeś o dodatkowym ćwiczeniu do walki z TA grając w Fight Night ?
Cieszy że masz nowe hobby polegające na oglądaniu walk twojego najbliższego rywala, podobnie ma Grażynka z trzeciego z "M jak Miłość". Cieszy tym bardziej, że 9 listopada będziesz mógł kontynuować hobby gdy dojdziesz do wniosku że wstyd Ci z domu/szpitala wyjść.

Grali to Panie "Zrobię Ci dziecko" i nawet jeśli Adamek olewa przygotowania to spodziewam się bardzo szybkiego zakończenia walki tzn max 5 rund... żeby zachować twarz to niech
 Autor komentarza: OutLaw
Data: 09-10-2014 22:43:25 
Arturze S.
A czy pomyślałeś o dodatkowym ćwiczeniu do walki z TA grając w Fight Night ?
Cieszy że masz nowe hobby polegające na oglądaniu walk twojego najbliższego rywala, podobnie ma Grażynka z trzeciego z "M jak Miłość". Cieszy tym bardziej, że 9 listopada będziesz mógł kontynuować hobby gdy dojdziesz do wniosku że wstyd Ci z domu/szpitala wyjść.

Grali to Panie "Zrobię Ci dziecko vel Patol" i nawet jeśli Adamek olewa przygotowania to spodziewam się bardzo szybkiego zakończenia walki tzn max 5 rund... żeby zachować twarz to niech Fiodor rzuci ręcznik a Ty udawaj że chciałeś jeszcze walczyć, miałeś plan czy zrobisz mu dziecko. Może nabierze się na to jeszcze jakaś banda baranów... bo akurat nie ma KSW.

8 Listopad będzie wpierdol o szlachetny Arturze.
 Autor komentarza: funkykoval
Data: 09-10-2014 23:22:32 
SZPILKA: UCZĘ SIĘ ADAMKA NA PAMIĘĆ

to po to aby łatwiej zrobić mu dziecko?
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 09-10-2014 23:38:07 
Undeadog Zgodzę się
Że walka moze potrwać cały dystans dla Adamka nikt na straci a obaj dużą zarobią Szpilka rekordową wypłatę.
Adamka szanuję za półcieżką i szczególnie Cruser.
Ale wydaje się że Najlepsze lata ma zasobą ale na Szpilke to może wystarczyć

Szpilka wydaję się momentami nabiera pokory w przeciwięństwie do jego ziomka Kosteckiego który uważa się samozwańczego Mistrza półciężkiej ehheee
 Autor komentarza: UndeadDog
Data: 09-10-2014 23:55:18 
Szpulka nic się nie zmienił. Podejdź do niego i powiedz mu w twarz że Zimnoch jest obok i zobaczysz prawdziwego Szpulsona.
Czy Adamek nic nie straci w razie porażki? Tu się nie zgodzę. Cruser cruserem itd ale przegrana z kimś takim jak git byłaby przykrą plamą na rekordzie. Np Gołota ciągłymi walkami całkowicie zaprzepaścił to jak go się dziś postrzega.
Jeśli ktoś nie wie kiedy ze sceny zejść sam na tym traci.

Co prawda nie chce mi się wierzyć by Adamek przegrał ale wieżę w przeciwieństwie do osób które wieszczą deklasację raczej bardzo ciężką przeprawę Tomka i dość równy bój.
Przewagę Adamek zyska pewnie po 1 połowie walki.
Ale to gdybanie. Zobaczymy co pokaże Szpulka. Walka może zjeść go psychicznie i zesztywniony co chwila będzie szorował dechy aż do przerwania. W tej walce nic mnie nie zaskoczy. No chyba że Adamek padłby po pierwszym ciosie.
 Autor komentarza: thunder
Data: 10-10-2014 00:20:36 
A JA MAM Z WAS ZWAŁE.... !!!!!!!!!!! Wszyscy jedziecie po SZPILCE.... jak proste wieśniaki.. a może troche obiektywizmu i pokory co ?? a może przemyslcie 2-razy za nim coś napiszecie.. bo z całym szacunkiem do ADAMKA jego osiągnięć i osoby .. i jego gadki.. jak pan bóg da i jak zdrowie pozwoli itd.. to wygram bez problemu.. hmm... to są jego słowa.. taaaaak- jest chyba kiepskim realistą, po pierwsze wiek już go gomi ,spasł się i nie ma już swojej szybkośći a to był jego główny atut.. do tego przegrał ostatnio z jakimś mało znanym w stanach Głazkowem który dzięki niemu wspioł sie w rankingach... zlał go i to większość rund.. USS Cuningham którego skrzywdzili sędziowie.. i jeszcze wcześniej stoczył kilka walk które raczej były remisowe niż zwycięskie.. odkąd trenuje go bloodworth... to tomek wypadał kiepsko w ringu.. zła taktyka , przygotowanie itd... zdziwicie sie jeszcze wszyscy.. jak szpila.. postawi go przed faktem porażki.. zdziwicie sie... bo Szpilka może i przegrał ostatnią walkę ale za to ze świetnym i niepokonanym prospektem jakim jest JENNINGS... a nie jakis tam głazkow...
 Autor komentarza: UndeadDog
Data: 10-10-2014 00:27:40 
thunder
Masz z nas zwałe? A to ciekawe bo piszesz jak typowy psychofan... I to Szpilki. Do tej pory myślałem że tylko 3 miał. Milan, Andrewsky i jeszcze jakiś gość co z nim w Aucie siedział przed walką z Jenningsem...

Oczywiście co do Tomka ludzie mają zdecydowanie za duży sentyment i uwypuklają jego klasę jako zawodnika Hw. Jednak mimo wszystko to dużo za dużo i tak dla Artura.
Prawdopodobnie mimo tego że Adamek się kończy powoli Szpulka to przegra.
A ostatnie zdanie i kontrast jaki bije od oceny tych dwóch zawodników w twojej wypowiedzi stawia duży znak zapytanie nad tym czy można traktować Cię i Twoje wpisy poważnie...
I dodam że jestem ogromnym zwolennikiem Bryanta Jenningsa.
 Autor komentarza: thunder
Data: 10-10-2014 00:27:58 
- ja nie mam w tej walce faworyta.. ale staram sie być obiektywny.. po prostu wszystko pokaże Ring.. co ważne broniąc jeszcze szpilki.. on nie ma nic do stracenia.. może tylko zyskać.. wspomne jeszcze ze szpila ma ko punch.. czego też nie ma ADAMEK...
 Autor komentarza: thunder
Data: 10-10-2014 00:34:33 
więc nie stawiajcie go na tak straconej pozycji....
i nie jestem wielkim fanem szpilki... jestem poprostu obiektywny... wiem ze za adamkiem stoi doświadczenie.. technika... styl itd .. widziałem wszystkie walki Adamka.. to był prawdziwy mistrz wagi junior ciężkiej i nikt mu tego nie zabierze..twierdze tylko ze szpila nie jest na straconej pozycji i tyle....
 Autor komentarza: thunder
Data: 10-10-2014 00:34:40 
więc nie stawiajcie go na tak straconej pozycji....
i nie jestem wielkim fanem szpilki... jestem poprostu obiektywny... wiem ze za adamkiem stoi doświadczenie.. technika... styl itd .. widziałem wszystkie walki Adamka.. to był prawdziwy mistrz wagi junior ciężkiej i nikt mu tego nie zabierze..twierdze tylko ze szpila nie jest na straconej pozycji i tyle....
 Autor komentarza: UndeadDog
Data: 10-10-2014 00:43:13 
No teraz piszesz w skrajnie innym tonie. Czytając twój 1 wpis mam nieco inne odczucia. Szczególnie te gadki o karierze Adamka by zaraz tuszować fakt że Arturios dostał wpierdziel od gościa co boks trenuje od kilku lat tak naprawdę...

Ja Artura osobiście nie stawiam na straconej pozycji. Co prawda te Ko punch o którym piszesz to zakłamywanie rzeczywistości trochę ale ok. Przed czasem raczej nie wygra jeśli już to na punkty.
Po prostu widzę w Adamku zdecydowanego faworyta bo i tak mi się to w głowie układa.
/Przede wszystkim Adamek jaki nie wyjdzie do tej walki to stres nic mu nie zabierze, i będzie swobodny. Po Szpulce można się spodziewać wszystkiego włącznie z spaleniem się w szatni.
Dodatkowo jest po jego stronie mniej atutów.
Zobaczymy. Jak pisałem. Nie skreślam go ale sądzę że przegra po dobrej walce.
Nie zdziwię się jednak żadnym innym rozwiązaniem bo ani na jednym ani na drugim polegać nie można choć zdziwiłbym się bardziej (i ucieszył chyba) gdyby wygrał Arturek...
Mimo iż go nie lubię...
Nie wiem gdzie ty widzisz te hejtowanie Szpili. To po prostu realna ocena. Twoja taka nie jest.
 Autor komentarza: btfh
Data: 10-10-2014 02:28:38 
Nie widzę w tej walce wygranej Adamka, jak dla mnie jest już zbyt wyeksploatowany, ma za sobą kilka ringowych wojen i solidne ciosy Kliczki. Brak mu szybkości, z motoryką są problemy to tego dochodzą wszystkie błędy techniczne i brak obrony. Fatalna, zachowawcza postawa z Głazkowem i problemy z lewym prostym. Szpilka materiałem na mistrza nie jest ale ma młodzieńczą energię, więcej siły, trochę szybkości i nie można mu odmówić chęci do walki. Stawiam na niego, 60/40 że Adamek nie dotrwa do końca 10 rundy.
 Autor komentarza: awel
Data: 10-10-2014 07:21:06 
thunder z jakim swietnym niepokonanym prospektem ja tu na forum czytalem ze przegral z jakims zlotym raczka woznym z banku ktory o boksie pojecia nie ma itd itp ;-) co do walki to ko punch szpilki troche przereklamowany ( tak samo jak ko punch wlodarczyka jakos nie odpalil) z drugiej strony nie wiem kto bedzie odprawial msza przed walka i czy bog da adamkowi wygrac wiec powinno byc wyrownanie z lekka przewaga adamka , chociaz mimo ze nie przepadam za szpilka to wole zeby on wygral bo adamek wielkich walk ( na dzisiejsze czasu) juz nie dostanie a szpilka po jakichs dwoch trzech fajnych wygranych cos tam jeszcze moze uskubac
 Autor komentarza: nyger1
Data: 10-10-2014 07:57:56 
szybkosc adamek8/10 szpilka9/0
adamekjest szybkim zawodnikiem jak na wage ciezka jednak mysle ze szybkosc bedzie po stronie szpilki
sila ciosu adamek6/10,szpilka 8/0
nokautujacy cio szpilki jest lekko przereklamowany nie mniej jedak ma czym uderzyc i jest on zdecydowanie mocniejszy niz cios tomka
obrona adamek5/10 szpilka 5/10
obydwoje duzo zbieraja nie maja dobrej obrony
technika adamek 8/10 szpilka 6/10
praca nog adamek 8/10 szpilka 8/10
odpornosc na ciosy
adamek 9/10 szpilka 6/10
kondycja adamek 8/10?? szpilka 7/10
wydaje mi sie ze az takiej przepasci nie bedzie jesli chodzi o walke ja bardzo lubilem ogladac walki tomka niestety od walki z kliczko jest to rownia pochyla w dol ,z walki na walki coraz gorzej mu wychodzi ten boks sadze ze jesli wygra to po bardzo ciezkiej przeprawie ze szpilka ja stawiam 50-50
 Autor komentarza: rafalteo
Data: 10-10-2014 09:10:40 
Co ten @Pies tu za farmazony pisze?
Ten "trenujacy od kilku lat" Jennings jak go nazywa Pies to gosc ktory jest OFICJALNYM PRETENDENTEM DO WALKI O TRON WAGI CIEZKIEJ.
Pokonał niedawno doswiadczonego na amatorskich ringach Pereza. Jesli wiec ktos tu nie ma trzezwej oceny to nie thunder ale Pies zreszta jak zwykle.
Zamiast koncentrowac sie na faktach to przypisuje juz thunderowi łatkę psychofana, choc sam jest psychoantyfanem wielu zawodnikow jak np Wilder (jego wyzwiska Wildera od bumobijcow itp) czy Haye (jego wyzywanie Haye'a ze boi sie tego i tamtego i nie wyjdzie z nim do ringu)

Jedyne co mozna zarzucic thunderowi to to co napisal o Glazkowie- Glazkow to nie jest "jakiś tam Glazkow" ale to bokser ktory spokojnie moglby pokonac Jenningsa- to obecna czolowka HW.
Oczywiscie @Pies pisal juz wczesniej ze Glazkow nie ma wiekszych szans na to aby cos zwojowac i dostac sie do czolowki, wiec jego wpisow zazwyczaj nie mozna traktowac powaznie.
Ostatnio tez twierdzil ze Diablo powinien wygrac z Drozdem.

Tak ze to by bylo na tyle- thunder napisal w miare rzeczowo (poza tym Glazkowem) wiec prosze nie sugerowac sie wpisami Psa
Choć osobiscie tez wydaje mi sie ze thunder moze byc dopiero co zarejestrowanym mega fanem Szpilki- ale to jeszcze nie znaczy ze nie moze napisac rzeczowego postu jak to sugeruje jeden z najwiekszych laikow tego serwisu Pies
 Autor komentarza: Ironpp
Data: 10-10-2014 09:45:18 
po walce juz tylko ryby z łodzerem zostaną haha,pozdro for all
 Autor komentarza: arpxp
Data: 10-10-2014 10:39:35 
thunder

Jeśli masz zwałę, koleżko, to może idź się wyspać, a nie pierdolisz farmazony na orgu.
 Autor komentarza: arpxp
Data: 10-10-2014 10:41:03 
nyger1Data: 10-10-2014 07:57:56
szybkosc adamek8/10 szpilka9/0
adamekjest szybkim zawodnikiem jak na wage ciezka jednak mysle ze szybkosc bedzie po stronie szpilki
sila ciosu adamek6/10,szpilka 8/0
nokautujacy cio szpilki jest lekko przereklamowany nie mniej jedak ma czym uderzyc i jest on zdecydowanie mocniejszy niz cios tomka
obrona adamek5/10 szpilka 5/10
obydwoje duzo zbieraja nie maja dobrej obrony
technika adamek 8/10 szpilka 6/10
praca nog adamek 8/10 szpilka 8/10
odpornosc na ciosy
adamek 9/10 szpilka 6/10
kondycja adamek 8/10?? szpilka 7/10


A jak ocenisz dyspozycję dnia? Doświadczenie? Zestawienie stylów? Bez sensu takie oceny, bo nie odzwierciedlają rzeczywistości.
 Autor komentarza: rafalteo
Data: 10-10-2014 11:06:12 
Korekta:
Dane na dzien DZISIEJSZY (dlatego np Adamek kiedys mialby wyzej punktowana prace nog):
Szybkosc Adamek 8/10 Szpilka 8/10
Sila ciosu Adamek 4/10 Szpilka 7/10
Obrona Adamek 7/10 Szpilka 6/10
Technika Adamek 8/10 Szpilka 6/10 - tu sie zgodze
Praca nog Adamek 6.5/10 Szpilka 8/10
Odpornosc na ciosy Adamek 7.5/10 Szpilka 6/10 - Wczesniej Adamek mialby 85./10
Kondycja Adamek 8/10 Szpilka 6/10

Układ stylów: premiujący Górala jako boksującego bijącego seriami o wciąż nie takiej złej pracy nog w walce z czyms w rodzaju counterpunchera dziurawego w obronie i nie umiejacego bic seriami

Doswiadczenie: na korzysc Gorala
Dyspozycja dnia: ciezko przewidywac to jak wrozenie z fusow
 Autor komentarza: Vroo
Data: 10-10-2014 11:14:22 
Mam dwóch dobrych sparingpartnerów, dojadą kolejni. Lista była zresztą bardzo długa, ale kilku odmówiło z różnych przyczyn, na przykład Wiaczesław Głazkow i Michael Sprott.

Ha ha. No, szkoda że Pulewa i Powietkina nie zaprosił.

No dobra, Sprott to jeszcze, ale Głazkow, który jest teraz w gazie i w drodze na szczyt?
 Autor komentarza: Vroo
Data: 10-10-2014 11:17:05 
Co do odporności na ciosy - Adamek wciąż ma sporą, ale jak trafi się jakieś rozcięcie, to może być kiepsko. Nie spodziewam się jednak KO z którejkolwiek strony.
 Autor komentarza: thunder
Data: 10-10-2014 13:49:16 
arpxp zmień ton i sugestie swoich wpisów bo robisz z sibie wieśniaka... POPROSTU bądż obiektywny .... Natomiast Rafalteo... tobie dziękuje za prawdziwy obiektywizm.. i szacunek do tego sportu.. oraz obu zawodników .... jeszcze raz napisze.. nie jestem fanem szpili.... za to uwielbiam ringowych wojowników... zresztą świadczy o tym moje pseudo... Thunder... to poprostu świetej pamięci ARTURO GATTI.... po za tym cobra Froch, Marcos Maidana, Manuel Marquez, Lucas Mathyase... Paq -man.. itp... stylem bokserzy.... znani poprostu z ringowych wojen... i tu znów napisze w kierunku Rafalteo... ja również nie lubie Heya który więcej pieprzy głupot niż walczy.. oraz balona.. Wildera który pęknie po walce ze Stivernem.. to tyle
 Autor komentarza: Miro
Data: 10-10-2014 13:54:56 
Rafalteo, jaki Ty jesteś przewrażliwiony i pamiętliwy gdy ktoś Ci w przeszłości na odcisk nadepnął. Jak lubisz wracać w swoich wywodach do tej przeszłości. Porównuję to do niektórych żon, które nawet jak temat był zamknięty, wyjaśniony to i tak będą do niego wracały i truły mężowi za przeproszeniem dupę. Chłopie daj że już spokój z szukaniem sobie wyimaginowanego wroga w osobie UndeadDog. Nie potrafisz zapominać, przebaczać, wybaczać ? To Ty właśnie jawisz się jako ten "pies", który ciągle szczeka i szczeka a raczej skomle i skomle. Bądźże mężczyzną i zachowuj się jak na faceta przystało a nie wieczne wracanie do zaszłości i celowe pisanie postów w takim tonie, żeby wywoływać wilka z lasu. Żeby tlił się i tlił temat,który dawno powinien być zamknięty i zapomniany.
 Autor komentarza: thunder
Data: 10-10-2014 14:00:46 
odniose sie jeszcze do wpisu co do jenningsa... ktoś napisał że to słaby mało doświadczony zawodnik.... POPROSTU JAK SIE NIE ZNASZ CHŁOPIE... TO NIE PISZ BZDUR.... jest pretendentem do tytułu... i jednym z lepszych prospektów w stanach... a W walce ADAmek - SZPila.. nie ma dla mnie murowanego faworyta... choć tak jak mówiłem szpila nie ma nic do stracenia.. w tej walce.. A może wiele zyskać... nie podobało mi sie tylko że wiekszość z was robi z niego niedołege... Ring pokaże... nie przepadam Za szpilą , nie jestem jego fanem... jestem poprostu OBIEKTYWNY PANOWIE.... czego niektórym tu brakuje
 Autor komentarza: Hangagod
Data: 10-10-2014 14:01:34 
Gdy czytam to "@pies" to ryczę ze śmiechu. Kompleksy - straszna rzecz.
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 10-10-2014 14:10:36 
Ktoś napisał, że Adamek stąpa twardo na ziemi. Nie jestem tego taki pewien.
Fakty są takie, że Tomek trenuje w domu lub na udostępnionej sali w szkole. Jego trener nie klei różnicy między mańkutem a praworęcznym, zapomina też nazwisk ostatnich przeciwników. I z jakiej pozycji walczyli. Sam Adamek mówi, że to już nie ma różnicy, a wiemy jak walczy z mańkutami. Można różnie oceniać Adamka ale trudno powiedzieć, że rozsądnie podchodzi do tych przygotowań.
Krytykował sparingpartnerów jakich można mieć w Polsce, tylko że nie wiemy z kim one będzie sparował. Sam nie wie, jacyś goscie z łapanki mają przylecieć ze Stanów. Dwóch z tego co pamiętam. A Szpilka tu mówi, że chcieli ściągnąć Głazkowa i Sprotta. Zupełnie inna skala.

Tutaj zawsze jest dyskusja o szczegółach przygotowań, czy dobrze że zawodnik nabija masę, czy odwrotnie itd. Ale przyznać trzeba że tym razem to Szpilka podchodzi do sprawy profesjonalnie i stara się solidnie przygotować.
 Autor komentarza: thunder
Data: 10-10-2014 18:46:41 
Cooperek podzielam twoje zdanie... Zresztą odkąd Tomek zaczął trenować z Bloodworthem.. opuścił sie przygotowanie taktyczne MASAKRA , mało ciosów kombinacyjnych z czego słynął Adamek... w zasadzie wszystkie walki pod bloodworthem to masakra.. w żadnej walce nie było pewnego zwycięstwa... no poza walkami z kilkoma podstażałymi fighterami... Pod Gmitrukiem ADAMEK był by wiecej wart...
 Autor komentarza: thunder
Data: 10-10-2014 18:54:45 
Cooperek podzielam twoje zdanie... Zresztą odkąd Tomek zaczął trenować z Bloodworthem.. opuścił sie przygotowanie taktyczne MASAKRA , mało ciosów kombinacyjnych z czego słynął Adamek... w zasadzie wszystkie walki pod bloodworthem to masakra.. w żadnej walce nie było pewnego zwycięstwa... no poza walkami z kilkoma podstażałymi fighterami... Pod Gmitrukiem ADAMEK był by wiecej wart...
 Autor komentarza: kawka
Data: 10-10-2014 19:26:37 
Szpilka stara się robić sobie reklamę , to normalne . Ale jakie szanse ma zawodnik o wciąz niskich umiejętnościach technicznych , a przede wszystkim fatalnej psychice ? Za kazdym wejsciem do klatki widać ze on się boi , a jak ktoś się boi boksować to powinien szukać sobie innej pracy . Adamek zbije go bardzo ciezko .
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.