Archiwum wiadomości z dnia: 2014-10-06

 


JENNINGS LICZY NA ZWYCIĘSTWO WILDERA

Bryant Jennings (19-0, 10 KO) stawia na Bermane'a Stiverne'a (24-1-1, 21 KO) w planowanej walce o pas WBC z Deontayem Wilderem (32-0, 32 KO), ale po cichu liczy na niespodziankę. Amerykanin, który jest następny w kolejce do mistrzowskiego pojedynku, wyjaśnia, że wolałby w nim zaboksować ze swoim rodakiem.GIENNADIJ GOŁOWKIN: HBO GREATEST HITS

Kiedy prawdziwy król nokautu wagi średniej wraca na ring, cały bokserski świat wstrzymuje oddech. Tym razem Giennadij Gołowkin (30-0, 27 KO) trafia na równego sobie - Marco Antonio Rubio (59-6-1, 51 KO) dysponuje niemniejszą siłą wrażenia. Zdecydowanym faworytem pojedynku pozostaje "GGG", ale meksykański wojownik na pewno nie sprzeda skóry tanio i będzie walczył do samego końca. Obejrzyjcie przygotowaną przez HBO kompilację nokautów w wykonaniu Kazacha.
KLICZKO WRÓCIŁ DO TRENINGÓW

Władimir Kliczko (62-3, 52 KO) poinformował dziś, że powrócił po kontuzji do treningów przed czekającą go obowiązkową obroną tytułu mistrza świata wagi ciężkiej z oficjalnym challengerem, Kubratem Pulewem (20-0, 11 KO).
PIERWSZY POJEDYNEK MECZU BUDOWLANI vs MANCHESTER

Prezentujemy inaugurujący pojedynek meczu Budowlani Boxing Team Płońsk (Polska) i Boxing Team Manchester (Anglia). W czerwonym narożniku zobaczyliśmy Sylwestra Kozłowskiego reprezentującego na co dzień klub Akademia Walki z Warszawy, a jego rywalem z Anglii był Jake Coleman. Na żywo komentowali: dziennikarz portalu bokser.org Maciej Dąbkowski i sędzia boksu zawodowego Włodzimierz Kromka.WIDEO ZE SPARINGU: WACH vs CORNISH

Mariusz Wach (27-1, 15 KO) toczy trudne sparingi z Gary Cornishem (19-0, 10 KO) w ramach przygotowań do gali "Windoor Boxing Night" w Dzierżoniowie, do jakiej dojdzie już 17 października. W ramach rozgrzewki prezentujemy Wam obszerne urywki tych sparingów!


KOKI KAMEDA POPRZEDZI WYSTĘP BRATA I FONFARY

Jak już zapewne wiecie, nasz Andrzej Fonfara (25-3, 15 KO) powróci 1 listopada podczas gali w Chicago. Tego wieczoru zaklepano również występ Tomoki Kamedy (30-0, 19 KO), który przystąpi do obrony pasa WBO wagi koguciej. Teraz już wiemy, że wcześniej na ringu w UIC Pavilion pojawi się także starszy o pięć lat brat Koki Kameda (32-1, 17 KO).


TRZECIA WALKA FROCH vs KESSLER 31 STYCZNIA?

Na początku przyszłego roku, 31 stycznia, może dojść do trzeciej walki pomiędzy Carlem Frochem (33-2, 24 KO) a Mikkelem Kesslerem (46-3, 35 KO). Wciąż mówi się też o starciu "Kobry" z obowiązkowym pretendentem IBF Jamesem DeGale'em, ale starszemu z Brytyjczyków, który na koniec kariery chce samych wielkich walk, do tej konfrontacji się nie pali.


MENADŻER STIVERNE'A: WALKA Z WILDEREM W GRUDNIU

Camille Estephan - menadżer Bermane'a Stiverne'a (24-1-1, 21 KO) potwierdził, że niemal na pewno jego klient przystąpi do pierwszej obrony tytułu mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBC jeszcze w tym roku. Przypomnijmy, że obowiązkowy challengerem narzuconym przez organizację jest amerykański król nokautu, Deontay Wilder (32-0, 32 KO).