TRZECIA WALKA FROCH vs KESSLER 31 STYCZNIA?

Na początku przyszłego roku, 31 stycznia, może dojść do trzeciej walki pomiędzy Carlem Frochem (33-2, 24 KO) a Mikkelem Kesslerem (46-3, 35 KO). Wciąż mówi się też o starciu "Kobry" z obowiązkowym pretendentem IBF Jamesem DeGale'em, ale starszemu z Brytyjczyków, który na koniec kariery chce samych wielkich walk, do tej konfrontacji się nie pali.

- Kessler to na pewno jedna z poważniejszych opcji. Po dwóch walkach jest remis 1:1, ciągle rozmawiam z promotorem Mikkela na temat trzeciej. Mamy zarezerwowaną O2 Arena na 31 stycznia, może właśnie na pojedynek Froch-Kessler III. A może na starcie z DeGale’em. Carl potrzebuje jednak odpowiednich warunków i odpowiedniego rywala, inaczej nie chce walczyć. Po jego ostatnim występie, który obserwowało na Wembley 80 tysięcy kibiców, on nie chce boksować z kimś tylko dlatego, że ten jest obowiązkowym pretendentem. Pozostały mu ze dwie walki i chce robić rzeczy, których dotąd nie robił. Kto wie, może nawet poczeka z powrotem do lata. Myślę w każdym razie, że zobaczymy go jeszcze w ringu – powiedział promotor 37-latka Eddie Hearn.

Na to, że dojdzie do kolejnej brytyjsko-duńskiej potyczki, liczy też Kessler, który nie boksował od czasu porażki z "Kobrą" w maju ubiegłego roku.

- Czekam na telefon, mam nadzieję, że wkrótce coś się pojawi. Chcę rozstrzygającej walki z Carlem – stwierdził.

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ned
Data: 06-10-2014 10:38:20 
Jak nie Chavez, to DeGale, a potem emerytura. Walka z Kesslerem niepotrzebna.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 06-10-2014 11:40:07 
Świetne walki Z Keslllerem zapmiętam je na długo ale czy trzena trzeciej walki tą wątpie
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 06-10-2014 13:37:47 
No spoko 2 wojny z Kesslerem ale wolałbym Chaveza. Z Kesslerem wygra bo zacietym boju i tyle.
 Autor komentarza: holy
Data: 07-10-2014 08:11:22 
"...on nie chce boksować z kimś tylko dlatego, że ten jest obowiązkowym pretendentem" - chachacha, jest mistrzem, więc ma walczyć z tym, kogo wyznaczy mu federacja i tyle.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.