Archiwum wiadomości z dnia: 2014-09-29

 


LEBIEDIEW ZNÓW O CHĘCI ZREWANŻOWANIA SIĘ HUCKOWI

Jeszcze przed sobotnią potyczką z Pawłem Kołodziejem champion federacji WBA kategorii junior ciężkiej otwarcie przyznawał, że choć nie lekceważy Polaka, to marzy mu się rewanż z Marco Huckiem (38-2-1, 26 KO). Teraz Denis Lebiediew (26-2, 20 KO) tylko podtrzymał to co mówił wcześniej i znów wspomina o niemieckim championie organizacji WBO.


KOLEJNY BOKSERSKI SHOW NA POMORZU

Gruchała Team przyzwyczaił już kibiców pięściarstwa na Pomorzu do fantastycznych gal boksu olimpijskiego. Imprezy przeplatane występami artystycznymi i niespodziankami dla publiczności gwarantują dobrze spędzony czas nie tylko dla kibiców, przez co kolejna pomorska hala wypełni się po brzegi.


MICHAŁ CIEŚLAK WRÓCI W EŁKU

Dopiero co Michał Cieślak (7-0, 3 KO) odprawił w Radomiu doświadczonego Ismaila Abdoula, a już musi wznawiać treningi do następnego występu. Nasz młody prospekt kategorii junior ciężkiej zaboksuje 25 października podczas gali w Ełku.JONES JR WALCZYŁ BEZ ZGODY ROSYJSKIEJ FEDERACJI

Prezydent federacji WBC Mauricio Sulaiman potępił piątkową galę w Krasnodarze, na której 45-letni Roy Jones Jr (59-8, 42 KO) znokautował w pierwszej rundzie anonimowego Egipcjanina Hany Atiyo (14-3, 10 KO). Jak się okazuje, pojedynek odbył się pomimo braku zgody bokserskich federacji w Rosji i Egipcie, co oznacza, że był nielegalny.HAYE NIE WYKLUCZA POTYCZKI Z POWIETKINEM

- Zamierzam odzyskać tytuł mistrza świata wagi ciężkiej i spotkam się z każdym kto stanie na mojej drodze by osiągnąć ten cel - powiedział goszczący w miniony weekend Moskwie David Haye (26-2, 24 KO), który nie wyklucza spotkania w przyszłym roku z Aleksandrem Powietkinem (27-1, 19 KO).


DON KING: NIE MA JESZCZE POROZUMIENIA

Wbrew temu co ogłosił już prezydent WBC, niespodziewanie Don King zaprzeczył informacjom jakoby zostało osiągnięte porozumienie w sprawie organizacji walki pomiędzy panującym mistrzem świata wagi ciężkiej Bermane'em Stiverne'em (24-1-1, 21 KO) a Deontay Wilderem (32-0, 32 KO).


WBO BIERZE POD LUPĘ WALKĘ ABRAHAM vs SMITH

Protesty Paula Smitha (35-4, 20 KO), który jest niezadowolony z werdyktu sędziów punktujących jego walkę z mistrzem WBO w wadze super średniej Arthurem Abrahmem (41-4, 28 KO), mogą przynieść skutek. Władze wspomnianej federacji potwierdziły, że analizują sobotni pojedynek i rozważają możliwość zarządzenia rewanżu.


NIE ŻYJE DAN GOOSSEN

Zza oceanu napłynęła zaskakująca i bardzo smutna wiadomość. Dan Goossen - jeden z największych promotorów w świecie boksu, nie żyje. O wszystkim poinformowali członkowie rodziny w specjalnym oświadczeniu.


EDDIE CHAMBERS CHCE WALKI Z BROWNE'EM

Jak już Was swego czasu informowaliśmy, Eddie Chambers (39-4, 21 KO) powróci do gry 8 listopada starciem z Marcelo Luizem Nascimento (17-6, 15 KO). "Szybki" jednak już myśli o kolejnym wyzwaniu, a takim miałaby być konfrontacja z potężnym Lucasem Browne'em (21-0, 18 KO).DROZD: CHCIAŁEM WYKOŃCZYĆ WŁODARCZYKA

Nowy mistrz WBC w wadze junior ciężkiej Grigorij Drozd (39-1, 27 KO) przyznał, że w trakcie sobotniej walki z Krzysztofem Włodarczykiem (49-3-1, 35 KO) pojawiła się pokusa, aby ostro zaatakować i spróbować znokautować Polaka. Rosjanin trzymał się jednak słów swojego trenera, który stanowczo odradzał mu huraganową ofensywę.
MARIUSZ WACH: TO NIE BĘDZIE SPACEREK

Po dwuletniej przerwie Mariusz Wach (27-1, 15 KO) wraca na ring. - Walka z Samirem Kurtagiciem nie będzie spacerkiem, to solidny rywal - mówi Polak przed zaplanowaną na piątek 17 października galą "Windoor Boxing Night" w Dzierżoniowie. Transmisja w telewizji Orange Sport.