HUCZKO POLEGŁ PO RAZ PIERWSZY

Krystian Huczko (2-1) podjął ryzyko i odważną decyzję, co niestety kosztowało go utratę nieskazitelnego rekordu. Ale przecież chyba nie o to chodzi. Podopieczny Dariusza Snarskiego poległ na ringu w Montrealu.

Naprzeciw Polaka stanął również niepokonany Yves Ulysse Jr (4-0, 3 KO). Miejscowy osiłek zdominował naszego krajana, wygrał każdą z sześciu rund, ale po raz pierwszy w zawodowej karierze przeboksował na pełnym dystansie. Po ostatnim gongu sędziowie punktowali na jego korzyść 60:52 oraz dwukrotnie 60:54.

Na osłodę poniżej przypominamy dwa dotychczasowe zwycięstwa Krystiana w gronie profesjonalistów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: canuck
Data: 28-09-2014 04:16:22 
Brawo Krystian! Wypadles duzo lepiej niz sie spodziewalem... Dolaczony jest moj poprzedni komentarz.

Ci mlodzi Kanadyjczycy, jak Ulysse Jr., ktorzy walcza na duzych galach jako undercard to sa swietni prospekci, juz teraz szykowani w Kanadzie na mistrzow. Przyklady takich bokserow to Bizier, Zewski, Yves Ulysse, Jr., Bazinyan, itd. To sa bokserzy, ktorzy maja duze umiejetnosci juz z kariery amatorskiej. Poniewaz sa kandydatami na przyszlych mistrzow, to nie sa zestawiani z lokalnymi "kelnerami", tylko przewaznie z bokserami sprowadzonymi z Europy albo Ameryki Poludniowej, ktorzy sa tez prospektami z przyzwoitym rekordem. To po to, aby nie robic z przyszlych mistrzow "bumobijcow"!

Taki Huczko to nie jest zaden przeciwnik dla Ulysse, tylko tak naprawde to "mieso armatnie" nieco lepszego gatuku do nabijania rekordow (sorry!). Pewnie przetrwa ze 2 rundy, bo Ulysse to swietny bokser, z duza szybkoscia, doskonala praca oraz silnym ciosem.

Snarski ma chyba jakies uklady z Andre Kulesza (tu zgaduje??). Andre (Andrzej) jest doktorem sportu z AWF Warszawa, ktory pracuje na przygotowaniem fizycznym z wieloma czolowymi bokserami w Kanadzie. Dlatego bokserzy Snarskiego dostaja te walki w Kanadzie.

Ostatnim razem Swierzbinski zostal bardzo brutalnie znokuatowany w 1-szej rundzie przez Lemieux. Chcialbym aby Huczko poszlo nieco lepiej, w raczej w to watpie.

Ulysse jest urodzony oraz wychowany w Kanadzie, ale jest Haitanskiego pochodzenia. "Nasi" Kanadyjscy Murzyni pochodza z Karaibow, a nie z Afryki. Glownie z Haiti, Jamajki, T&T oraz Gujany Fancuskiej. Niektorzy mieszkaja w Kanadzie od wielu pokolen.
 Autor komentarza: ghost
Data: 28-09-2014 09:08:33 
@ canuck
Mówisz o tej naszej dyskusji tu? http://www.bokser.org/content/2014/09/24/195201/index.jsp

Walki jeszcze nie oglądałem, ale z tego, co piszesz Huczko przynajmniej próbował i nie wypał źle.
 Autor komentarza: almightypatapon
Data: 28-09-2014 11:11:24 
Przyjął trochę za dużo czystych ciosów. Narożnik powinien go poddać po 4 rundzie. Kompletny brak obrony. Chyba nie przeją żadnego ciosu na gardę o_O. Defensywa sprowadzała się do odchyleń i zbić ciosów, z dość mizernym skutkiem. Brawo za serce do walki, ale to jedyny pozytyw.
 Autor komentarza: canuck
Data: 28-09-2014 18:03:05 
@ghost: Dobrze to on nie wypadl, ale duzo lepiej niz Swierzbinski, ktory zostal brutalnie znokautowany przez Lemieux w 1-szej rundzie. Wypadl lepiej niz myslalem, bo jak pisze powyzej, myslalem ze zostanie znokautowany w 1-szej albo 2-giej rundzie, a on jakims cudem dotrwal do konca walki.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.