Archiwum wiadomości z dnia: 2014-09-26

 

WAŻENIE Z MOSKWY: WŁODARCZYK vs DROZD

Informowaliśmy już Was o wynikach ważenia z Moskwy przed jutrzejszymi walkami Krzysztofa Włodarczyka (49-2-1, 35 KO) i Pawła Kołodzieja (33-0, 18 KO), pokazywaliśmy zdjęcia, a teraz prezentujemy Wam film z tej ceremonii! Zobaczcie jak "Diablo" wyglądał dziś na tle Grigorija Drozda (38-1, 27 KO).


ANDRZEJ GOŁOTA O POŻEGNALNEJ WALCE

Andrzej Gołota (41-9-1, 33 KO) jest już w Polsce. Czterokrotny pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej 25 października podczas gali w Częstochowie ma pożegnać się z ringiem pokazowym pojedynkiem z Danellem Nicholsonem (42-5, 32 KO). Posłuchajcie co wczoraj mówił o tej potyczce na lotnisku.


CZAKIJEW: DROZD NIE PROSIŁ O RADĘ

Rachim Czakijew (19-1, 14 KO), ubiegłoroczna ofiara Krzysztofa Włodarczyka (49-2-1, 35 KO), przyznał, że Grigorij Drozd (38-1, 27 KO) nie prosił go o żadne rady przed sobotnią walką z Polakiem. - Grigorij nie jest małym chłopcem, widział naszą walkę i wszystko na ten temat wie - powiedział mistrz olimpijski z Pekinu.


KLICZKO: BRIGGS PRZEKROCZYŁ GRANICĘ

Uparty Shannon Briggs (56-6-1, 49 KO) zapewne nie przestanie prześladować Władimira Kliczki (62-3, 52 KO), dopóki ten nie zgodzi zmierzyć się z nim w ringu i - co za tym idzie - wypłacić mu ostatnie wielkie pieniądze w karierze. Podczas niedawnej wizyty w Warszawie "Dr. Steelhammer" wyznał, że zachowanie ostatniego amerykańskiego czempiona wagi ciężkiej przestało go już bawić i obecnie jest bardzo irytujące.


RIGONDEAUX BEZ RYWALA

Paco Valcarcel - prezydent federacji WBO poinformował, że nie dojdzie jednak do walki pomiędzy zasiadającym na tronie kategorii super koguciej Guillermo Rigondeaux (14-0, 9 KO) a obowiązkowym pretendentem, Chrisem Avalosem (24-2, 18 KO).


KESSLER GOTÓW WRÓCIĆ DLA FROCHA

Mikkel Kessler (46-3, 35 KO) nie występuje już od szesnastu miesięcy, czyli od momentu porażki w rewanżu z Carlem Frochem (33-4, 24 KO). Potem zajął się rodziną, cieszył narodzinami dziecka, ale nie wyklucza powrotu na ring, pod warunkiem jednak, że dostanie trzeci pojedynek z "Kobrą" z Nottingham.


HBO ZAPOWIADA SERIĘ 24/7 HOPKINS vs KOWALIOW

Kibice boksu będą mieli okazję zajrzeć za kulisy przygotowań Bernarda Hopkinsa (55-6-2, 32 KO) i Siergieja Kowaliowa (25-0-1, 23 KO) do walki unifikacyjnej w wadze półciężkiej. Telewizja HBO ogłosiła, że tak jak każdy wielki pojedynek na jej antenie, tak i ten pomiędzy Amerykaninem a Rosjaninem zostanie przybliżony sympatykom pięściarstwa w serii "24/7".


ROY JONES JR PLANUJE KOLEJNE WALKI W ROSJI

Roy Jones Jr (58-8, 41 KO) zapowiedział, że jego dzisiejszy występ w Rosji bynajmniej nie będzie ostatnim. Najlepszy niegdyś bokser świata za kilkanaście godzin zamierza pokonać w Krasondarze Hany Atiyo (14-2, 10 KO), a później kontynuować swoją rosyjską przygodę.


SĄ JUZ BILETY NA POWRÓT WACHA

Jak zapewne wszyscy kibice wiedzą, po blisko dwuletniej przerwie 17 października podczas gali Windoor Boxing Night w Dzierżoniowie powróci w końcu Mariusz Wach (27-1, 15 KO). Teraz możemy zdradzić więcej informacji na temat biletów.


I TURNIEJ 'PAWEŁ SKRZECZ ZAPRASZA'

Pierwsza impreza pięściarska pod sztandarem nowego okręgowego związku, a właściwie ludzi którzy naprawdę chcą działać w sporcie dla sportu. I Turniej Bokserski "Paweł Skrzecz zaprasza" - tak zapoczątkowuje swoja działalność OZBOWiM i na początek będzie to Klub Sportowy "Akademia Walki" przy ul. Kinowej 19 w Warszawie.


FOTORELACJA: WAŻENIE PRZED WALKĄ WŁODARCZYKA I KOŁODZIEJA

Za nami ceremonia ważenia przed jutrzejszą galą w Moskwie, gdzie pasa federacji WBC będzie bronił Krzysztof Włodarczyk (49-2-1, 35 KO), a Paweł Kołodziej (33-0, 18 KO) zaatakuje championa organizacji WBA. Zarówno nasi reprezentanci, jak i ich rywale - Grigorij Drozd (38-1, 27 KO) oraz Denis Lebiediew (25-2, 19 KO), uzyskali wymagany limit kategorii cruiser. Teraz prezentujemy Wam fotorelację z tej ceremonii.