CAMPBELL CHWALI SZOTA: TO TWARDZIEL

Krzysztof Szot (18-16-1, 5 KO) nie miał w sobotę podczas gali w Londynie wiele do powiedzenia w starciu z Luke'em Campbellem (8-0, 6 KO), ale swoją ambitną postawą zdobył respekt pnącego się w rankingach mistrza olimpijskiego.

- To bardzo twardy rywal, każdego wyciąga na pełen dystans, w całej swojej karierze został zastopowany tylko trzy razy. Jest bardzo doświadczonym, naprawdę mocnym rywalem, nie spodziewałem się, że go zastopuję. Nastawiałem się na pełny dystans, na to, że przeboksuję kilka rund. Udał się na szczęście zrobić i to, i zatrzymać przeciwnika – mówił po walce 26-letni Brytyjczyk.

Campbell będzie się teraz przygotowywać do zaplanowanej na 25 października walki z Danielem Eduardo Brizuelą (26-3-2, 8 KO).

- Jestem bardzo podekscytowany, to będzie pierwszy prawdziwy test, zamierzam pokazać, na co mnie tak naprawdę stać – stwierdził.

Szot również wróci na ring w październiku – 18 dnia tego miesiąca zaboksuje w Nowym Dworze Mazowieckim z Dawidem Kwiatkowskim (8-2, 3 KO).

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lisoszakal
Data: 21-09-2014 11:21:26 
Brat Tysona Fury - Young Fury przegrał w 2 walce zawodowej z Henrym Smithem (3-3-0). Trzy, cztrery, hejtujmy rodzinę Furych - hahahahaha! Oby Hughie też przegrał w następnej walce a Tyson został znokautowany w walce z Dereckiem.
 Autor komentarza: ghost
Data: 21-09-2014 12:32:39 
Za to Campbell po raz kolejny nie zachwycił. Szot przegrywał - jasne. Same warunki fizyczne nie pozwoliły mu na wiele. Ale walczył dobrze, wstydu nie przyniósł. Sędzia, jak to w Anglii) bardzo chętnie przerwał, gdy to pupil górował.
Gdyby nie sędzia,to Szot prawdopodobnie dotrwałby do końca.

Za wcześnie o tym mówić, ale nie sądzę, żeby z Campbella wyrósł jakiś mistrz, czy ścisła czołówka lekkiej.
 Autor komentarza: ghost
Data: 21-09-2014 12:34:30 
@ lisoszakal
W Anglii to nie jest nic wielkiego. Tam nie ma kultu zera w rekordzie, tam nie trzyma się pod kloszem do schyłku kariery.
 Autor komentarza: johny2colty
Data: 21-09-2014 23:05:49 
Zobaczymy jak luke pokaze się z tym brizuela ..Tommy coyle mial z nim ciężką przeprawę. ..bylacswietna walja oglądałem na zywo...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.