Archiwum wiadomości z dnia: 2014-09-17

 


HOPKINS NIE CZUJE PRESJI: WY - LUDZIE - NIE ROZUMIECIE MNIE

Po raz pierwszy od dawna Bernard Hopkins (55-6-2, 32 KO) jest skazywany na porażkę. Zwykle w takich sytuacjach legendarny już "Kat" wygrywał w wielkim stylu i zamykał usta swych krytyków. Być może 8 listopada stanie przed najtrudniejszym w karierze wyzwaniem - jego rywalem w pojedynku unifikacyjnym o tytuły WBA Super, IBF i WBO w wadze półciężkiej będzie szalenie niebezpieczny Siergiej Kowaliow (25-0-1, 23 KO).


TROUT CHCE WRÓCIĆ DO GRY

W sierpniu na gali w Temecula po dwóch porażkach z rzędu udanie powrócił były mistrz świata kategorii wagi junior średniej, Austin Trout (27-2, 14 KO). "No Doubt" wypunktował na dystansie dziesięciu rund Daniela Dawsona (40-4-1, 26 KO). Teraz Amerykanin chce powrócić do gry w swojej kategorii wagowej.


MATEUSZ MASTERNAK POZNAŁ RYWALA

Trzy miesiące po przegranej batalii o mistrzostwo świata na ringu w Kilonii przypomni o sobie Mateusz Masternak (32-2, 23 KO). Były mistrz Europy kategorii junior ciężkiej za dziesięć dni zadebiutuje przy okazji pod okiem nowego trenera - sławnego Ulli Wegnera.
JUANMA MÓWI DOŚĆ!

W nocy z czwartku na piątek Juan Manuel Lopez (34-5, 31 KO) zanotował kolejną porażkę przed czasem i jasne stało się, że to już nie jest ten sam "Juanma" co kiedyś. Teraz to nie on rzucał rywali na deski, tylko oni jego. Decyzja mogła więc być tylko jedna.


FOTORELACJA: UROCZYSTE OTWARCIE II MEMORIAŁU LESZKA DROGOSZA

Uroczyste otwarcie II Międzynarodowego Memoriału Leszka Drogosza zapoczątkowało nie tylko pięć dni zmagań pięściarskich, ale rozwiązało przy okazji linę trzymającą płótno okrywające pomnik ku czci kielczanina i olimpijczyka, Leszka Drogosza! Niewielu kibiców wiedziało o drugim imieniu legendy ringu. Na odlanym z brązu popiersiu widnieje napis Leszek Melchior Drogosz. Obejrzyjmy tych kilka ujęć z odsłonięcia pomnika i oczywiście samych walk.SNARSKI PROPONUJE ROGOWSKIEGO DLA KACZORA!

W kuluarach coraz częściej mówi się, że podczas listopadowej gali Polsat Boxing Night Rafał Kaczor (2-0) mógłby zaboksować z Piotrem Gudlem (1-1). Dariusz Snarski proponuje jednak inne rozwiązanie i wystawienie naprzeciw wałbrzyszanina swojego podopiecznego  Krzysztofa Rogowskiego (8-9, 3 KO).