RIGONDEAUX vs AVALOS: ZADECYDUJE PRZETARG

Paco Valcarcel - prezydent federacji WBO poinformował, że obozy mistrza świata kategorii super koguciej Guillermo Rigondeaux (14-0, 9 KO) oraz oficjalnego pretendenta Chrisa Avalosa (24-2, 18 KO) nie doszły do porozumienia, dlatego o wszystkim zadecyduje przetarg.

Obie strony miały sporo czasu na negocjacje, ale nie doszły do kompromisu. Genialny Kubańczyk ostatnim występem wypełnił kontrakt ze stajnią Top Rank i obecnie poszukuje nowego współpromotora. W kuluarach mówi się, że do walki o niego i ten przetarg przystąpi nowa grupa na rynku bokserskim - Roc Nation Sports, sterowana przez znanego rapera Jaya Z. Można więc spodziewać się sporej sumki zaproponowanej w kopercie.

Ceremonia odbędzie się już w najbliższy piątek w siedzibie WBO, a minimalna stawka potrzebna do przystąpienia do tego przetargu została ustalona na 100 tysięcy dolarów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: arpxp
Data: 16-09-2014 16:23:18 
Mam nadzieję, że Rigo zdąży zarobić poważne pieniądze zanim go wiek dopadnie. Skoro Money za swój ostatni pojedynek zgarnął minimum 32 bańki, to Kubańczyk również powinien zarabiać w milionach. No ale niestety nie jest z USA, nie mówi po angielsku i nie stać go na tą całą oprawę Moneya.
 Autor komentarza: Jabba
Data: 16-09-2014 16:36:41 
To niech nauczy się angielskiego, rzucać mięsem i bić kobiety. Niestety tak to już jest że kontrowersje się sprzedają. Ale nawet jeśli nie to Genialny Rigo jest po prostu mało medialny. Powinien nauczyć się angielskiego - to na początek. Trzeba dawać ludziom to co chcą. Wtedy się zarabia. Wyjątkiem jest oczywiście Floyd, który może zanudzać kibiców, ciągle gadać głupoty i mimo to - a może właśnie dlatego - wciąż zarabiać miliony, ale on jest czarnoskórym amerykaninem. Taki jeden filipińczyk musiał znokautować sześciu przyszłych lub obecnych członków galerii sław zanim zaczął tak zarabiać. Pochodzenie się liczy i podejście też a Rigo czasem wygląda jakby miał w dupie kibiców.
 Autor komentarza: Blancos
Data: 17-09-2014 10:55:30 
100 000 dolarów ... Rigo nie dorobi sobie do emerytury za wiele, choć z jego umiejętnościami to i po czterdziestce będzie mógł walczyć :-)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.